Познава ли на 100% пола д-р. Димитрова от Фемина?

  • 1 510
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
И на мен ми позна пола в 18 г.с. - но, честно казано, това беше последното, за което бях отишла. Важното беше, че със зародиша /сега вече 4-месечно бебе/ всичко беше наред, защото ме бяха ошашкали в генетичната консултация на МД след БХС... Много подробно всичко гледаше, хубаво е, че и към теб има един голям монитор, където и ти виждаш всичко.

Хайде сподели после как е минал прегледа!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 5 758
Августовско бебе ли чакаш?  Laughing
Да мила тогава Peace

и аз си имам едно такова августовско зверче вкъщи Laughing
желая ти здравичко, сладко и добричко бебенце Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
И за мен е най-важно бебчо да е наред но пък искам да знам и пола му Mr. Green Heart Eyes Благодаря ви за пожеланията!  Hug

# 18
Здравейте!
Аз лично неможах да си запиша час при д-р. Димитрова и ме преглежда д-р. Врагалева в 14 и 19 г.с. Тя още в 14 г. с. позна пола. Казвам позна защото и във Варна го потвърдиха в 28 г. с. Аз съм от Добрич и ще съм майска мама. Мисля, че в МЦФ всички специалисти са добри. Желая на всички леко и безпроблемно бременеене!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
Да, позна пола в 17та седмица и ме пита дали иска да ми каже какво е бебето. 3 пъти съм ходила при нея и 1 при Врагалева. Имай предвид, че Димитрова говори тихичко. Това, което момичетата не са казали, е да си носиш дигитално устройство USB или Card Reader например и ще ти запише снимките на бебчо направо там. А ако минеш и на 3Д и филмчето ще ти запише. Аз си пазя всички снимки на Ани на компа. Но й кажи предварително за да знае и да не ти ги вади на хартия. Прегледите при мен бяха по 40мин., не знам дали защото бях с проблем или по принцип са по толкова.
Лека и безпроблемна бременност ти желая и прекрасно августинче.

# 20
  • Мнения: 684
И на мен ми позна още в 18 г.с.  Аз очаквах, че ще е момче и тя като каза "сигурна съм, че е женски пол" и аз полетях от щастие  Heart Eyes Лека бременност и едно здраво и сладко бебче!

# 21
  • Мнения: 390
Хаха,dimianki,ами не винаги се познава задължително  LaughingАз като ходих бях в 21г.с.,ама беба беше седнала през цялото време на дупе и др.Димитрова ми каза след колебание , че е момче CrazyЕ,ама каза че не е сигурна..Много ме доядя-бях била сума ти път  до София само за това и нямах търпение от 2 седмици преди това да разбера пола Sad

Общи условия

Активация на акаунт