Умопобъркваници и мистерии - 8

  • 35 837
  • 1 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 085
Добре де, къде е дистанционното?

# 16
  • Мнения: 73
Добре де, къде е дистанционното?
Търси или под една от възглавниците на дивана или в шкафа до телевизора

# 17
  • Мнения: 1
Дистанционното прилича на радио, само че е с антена отгоре, със сигурност го имаш.

# 18
  • Мнения: 73
Аз намерих нещо като клавиатура за банкомат в куфарчето на табуретката и незнам какво да правя с него, незнам какво да правя и с книгата, липсват ми 2 предмета

А портчейла от кде го извадихте newsm78, на мен ми се изцъка мишката цял ден на тая игра не издържам вече #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 15:10 от Fantasy_Girl

# 19
  • Мнения: 1
това от кутията до стола е за вратата но там се отива най -накрая.
Портфейла е на масата, разтръскваш нещата които са на масата и отг доп единия лист излиза портфейла

# 20
  • Мнения: 1
Отиди на компютъра след това. Сложи му кабела. Напиши User name - а Jack Stanfield и паролата която се получава като съединиш листчетата от кофата

# 21
  • Мнения: 2 085
Не ми отключва вратата #Cussing out Нали кода от компютъра трябва да се въведе?

# 22
  • Мнения: 1
натискаш на първата позиция в компютъра - Enable Security Power - и там с кубчето от ляво написваш същите числа които са дадени в дясно

# 23
  • Мнения: 1
Кода за вратата е 021006

# 24
  • Мнения: 3 251
Количката се комбинира с батерията и след това с магнита. Слага се до диватна под който има клуч. След това се натиска на дистанционното и количката минава под дивана и вади ключа. Снего се отключва кутията , която е до стола. От там излиза един кейбоард.
До бюрото има една кофа, която като се разтръска излизат едни листчета на които е паролата за компютъра. User name-а е на картата в портфейла, който не помня от къде го извадих
Аз като взема батерията, радиото изчезва.Комбинирам батерията с количката и магнита, но мяма дистанционно ...Как да я управлявам? newsm78  Имам един кафяв GSM. С него ли ?Помагайте! Praynig
Рестартирвам я за амнайсти път вече...

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 16:56 от Сапфира

# 25
  • Мнения: 2 085
Кода за вратата е 021006
откъде този код newsm78

# 26
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Дава ти го като изиграеш играта на компютъра, но не знам как да отворя вратата с него.

# 27
  • Мнения: 2 085
Коя игра?!?Въртенето на кубчето?

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не, там където ти е надписа Enable Security Power имаш още няколко, най-долното е игра.

# 29
  • Мнения: 2 085
Аааааа ooooh!
Много е бъгава тази игра Thinking Започвах я поне 7 пъти, веднъж ми дава телефон изпод едната възлгавница, веднъж дистанционно до телевизора, веднъж същото дистанционно го взех от бюрото, останалите пъти-ни телефон, ни дистанционно  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт