Някой знае ли нещо конкретно за тия фантоми Eurolux???

  • 23 918
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 571
irinii, спокойно, все още се продават аспиратори на които пише Faber, зависи от модела. А ако държиш всички уреди да са ти една марка и то точно Faber - забрави, те друго освен аспиратори не произвеждат.
belinda, Faber и Nardi НЕ се обединяват, поне не съм срещала подобно инфо. Просто в България се внасят от една фирма, която пък си е измислила марката Eurolux и в заводите слагат нея #Crazy FRANKE са купили голям дял от Faber, но какво следва от това не знам Wink
В крайна сметка, доволни от Eurolux има много а какво пише точно не е много важно Peace

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
На мен това ми напомня на собственика на Бертони,който поръчва различни боклуци за бебета в Китай и им слага собствен лейбъл Бертони...  Rolling Eyes
Да се надяваме само качеството да е далеч по-добро!  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 2 891
Ама Чиполино и Cangaroo да не са по-различни  newsm78 . Отворете Чайна сорсез и ще видите, че почти всичко на пазара в Bългария е на същия принцип. Поръчваш си модела и частите от които да ти го сглобят, на каква цена да са, мяткат ти логото отгоре и си готов.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda, Faber и Nardi НЕ се обединяват, поне не съм срещала подобно инфо. Просто в България се внасят от една фирма, която пък си е измислила марката Eurolux и в заводите слагат нея #Crazy
Егати Laughing Това чудо само у нас го има Joy

# 19
  • Мнения: 7 640
И ние си купихме от тях по препоръка на дизайнерите ни. След като съпругът ми поразпита, всички казаха, че нещата са много качествени. Другата седмица ще ги монтират и ще ви кажа на кое какво пише...

аз за пореден път се чудя защо тези уреди се продават само от дизайнерски студия, а не в нормалните магазини за техника.
Малко като натурална шведска козметика ми прилича Laughing
Но пък хората, които ги имат, са доволни принципно.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
чувала, пипала и с опит за правене на съдомиялна (клиентска). Гръмнал програматор и до тук  Confused
Късмет на твоите урУди, Зъх  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 687
Нищо не мога да кажа за марката, но на изложението наистина хващат окото. А и присъстват на всяко изложение.
Дано да сте доволни и да работят без проблеми.

# 22
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
чувала, пипала и с опит за правене на съдомиялна (клиентска). Гръмнал програматор и до тук  Confused
Късмет на твоите урУди, Зъх  Peace

Определено не съм им фен, но това не може ли да се случи и на друга марка уреди. Просто питам  newsm78 или само при тях се е случило?

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разбира се, че може...
Но на някои марки дават срокове за доставка в обозримо бъдеще... А дали ще дойде пратката - кой да ти каже?! Wink

# 24
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
разбира се, че може...
Но на някои марки дават срокове за доставка в обозримо бъдеще... А дали ще дойде пратката - кой да ти каже?! Wink

Благодаря за отговора Hug. Исках да разбера от първа ръка как стоят нещата   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 375
мойта кума и снаха ми се излъгаха да си купят печки и плотове от тази марка и след година и половина ползване нестават за нищо дори на снаха ми се е пукнал плота без да разсипва нищо отгоре, но уви техниците като дойдоха казаха че гаранцията неважи защото такава пукнатина се получава от разсипана захар и така не и признаха нищо, въпреки че тя не е разсипвала отгоре, може би зависи на какво ще попаднеш но определено не са доволни

# 26
  • София
  • Мнения: 11 711
Е Вие ме хвърлихте в музиката!Онзи ден си купихме абсорбатор Faber Stilo и остава да се окаже, че е пълен боклук.Но от различни места чувам,че за абсорабтори Faber си остават най-добри.
Иначе ние ходихме в представителството им при Автогара Юг и младежът,който работи там с две изречения успя да ме разубеди от закупуването на електроуреди с марката Eurolux /с изключение на абсорбатора/.
Я да попитам някой има ли мивка купена от тази марка и доволен ли е?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ali&Meli, твоят аспиратор Faber ли е или Eurolux. Защото ако е Faber, мисля че можеш да си спокойна.
Специално гранитните мивките Eurolux са си Elleci. Аз имам такава, на кашона си пише Elleci, в сайта също е упоменато това - http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=2&i=14 Не съм я ползвала още, за да кажа как е.
Обаче за другите уреди с марка Eurolux, не е упоменат производител, така че не знам, може да са произведени в заводите на Faber и на Nardi, а може и да не са.

# 28
  • Мнения: 5 178
Убаи лоши взехме в петък абсорбатор, момчето каза че ако искаме да пише Фабер няма проблем ще сложи лепенка Фабер и ще махне тази на Еуролукс.
Абе мъжото каза, че яко смучат Simple Smile айде изпростях след разправия с майстори

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Абе то вече всичко е въпрос на етикет и лепенки. Марките и производителите така са се омешили, че изобщо не могат да им се хванат спатиите Crazy
Айде, на късмет и дано да нямаме проблеми с новите придобивки Peace

Общи условия

Активация на акаунт