Зеленчуково или плодово пюре за захранване?

  • 2 488
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 019
Аз започнах захранването със зеленчук, но след него дадох плод. Добре ги прие и двата. След това вече не се ръководех от това дали е плод или зеленчук, а дали е лесносмилаем и неалерген.
и аз така

# 31
  • Мнения: 3 334
аз също започнах с плодово,а след това зеленчуково!

# 32
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз лично започнах с плодово сокче, не с каквото ида е пюре.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 894
Сокът не е захранване!

# 34
  • Мнения: 795
Аз дадох първо плодово.

# 35
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Добре mamasvetla приемам.Първата "твърда" храна на моя син беше зеленчуково пюре!

# 36
  • София
  • Мнения: 15 281
Сокът не е захранване!

Не съм съгласна. Сокът Е захранване.

# 37
  • Мнения: 2 908
Сокът не е захранване!

Не съм съгласна. Сокът Е захранване.
Peace Peace Peace

# 38
  • Мнения: 772
сок-плодово пюре-зеленчуково пюре.така захраних по съвет на педиатъра

# 39
  • Мнения: 1 986
  Момичета,въпросът на Raliar е от 25.03. и тя вече Е захранила с плодово пюре Wink

# 40
  • Мнения: 3 356
Зеленчуково.

# 41
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Peace

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
и аз мисля, че е по-добре със зеленчуково!  Peace

# 43
  • Мнения: 4 451
Както решиш. Педиатрите напоследък съветват да се започне със зеленчуково пюре, защото плодовите са сладички и има опасност после да ти откаже да яде зеленчуковите. Аз започнах със зеленчуково пюре. Peace

# 44
  • Мнения: 208
нашият педиатър ни  посъветва да започна да давам сок от ябълка сутрин и сок от морков вечер още от 40-тия ден. На мен ми се стори малко рано и започнахме на 54 -ият ден до сега всеки ден пие с охота с лъжичката си  30 мл.морков и 50 мл.сок от ябълка.
Според същата докторка трябваше да започна да давам плодови пюрета на 2м и 10 дни , но аз отново сметнах , че е рано. Купила съм няколко вида плодови пюрета  и от утре смятам да започвам , а със зеленчуковите ще започна след месец.

Общи условия

Активация на акаунт