Помпичка за нос?!?

  • 999
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз не можах да се справя с нея,но явно номерът е да се запуши другата ноздра.

# 16
  • София
  • Мнения: 978
Аз не запушвам другата ноздра. Пъров слагам физиологичен разтвор и после стискам хубаво меката част на помпичката, мушкам в нослето и при изваждането отпускам меката част.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 407
Стисни помпичката, опитай, когато вкарваш накрайника в ноздричката да се получи вакуум и тогава започни да отпускаш, но наистина по-лесно ще бъде да капнеш преди това малко физиологичен раззтвор.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз не запушвам другата ноздра. Пъров слагам физиологичен разтвор и после стискам хубаво меката част на помпичката, мушкам в нослето и при изваждането отпускам меката част.
И аз действам така, но ако не са засъхнали секретите не използвам физиологичен разтвор. Не винаги помпичката помага, само ако е по-обилен секрета. При нас действа безотказно в повечето случаи. Ползвам на Чико и съм много доволна. Щом са направили толкова голям силиконовия накрайник, значи може толкова, колкото е дълъг накрайника да се пъхне в ноздричката.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз лично първо пръскам Низита,че Стеримара ми е под много високо налягане,след това вадя с помпичката.Моята помпичка струваше 2 лева и даже не помня фирмата,май е руска,но накрайника е пластмасов и не влиза навътре в ноздричката,ами само в началото и прави много добър вакуум Peace

# 20
  • Мнения: 256
Аз много я ползвам и ми върше добра работа Peace

# 21
  • Мнения: 1 264
Не съм ползвала помпичка. Като имаше хрема, пръсках Низита в нослето и после го държах извесно време правичък. След баня обливам личицето с чиста вода и стискам нослето сякаш да духа. При нас това има най-голям ефект.

# 22
  • Мнения: 2 159
и аз не се справям, така и не използвам

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз не се справям newsm78 имам такова чудо на Чико със силиконов накрайник ама явно не правя нещо както трябва Embarassed
И моята помпичка е на Чико.Нито веднъж не ми е свършила работа като хората. Naughty
Синът ми само като я види вече и започва да си върти главата.Така че ....не я използвам.

# 24
  • Мнения: 689
Аз се справям. Мушкам, колкото ми позволява накрайникът. Запушвам другата ноздра и става идеално. Бих те посъветвала първо да впръскаш известно количество физиологичен разтвор  Peace
Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Запушвам другата ноздра и много бързо изсмуквам.
Но преди това задължително - физиол. разтвор.

# 26
  • Мнения: 4 621
Така и не успях да използвам тази помпичка по предназначение Confused

Общи условия

Активация на акаунт