СУРОВОЯДСТВО - хлътнало коремче за два месеца

  • 58 772
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
ANGYA, май си права, ша знайш.
Ама искам да отслабна беееее  Sad

# 61
  • Мнения: 3 647
ANGYA, май си права, ша знайш.
Ама искам да отслабна беееее  Sad
  то ясно
ама трябва да избереш режим който е най близък до начина  ти на живот
представи си 3 месеца без месо   newsm78
 не можеш - значи не си за този режим
на мен ми допада защото съм вегетарианец
  bouquet

# 62
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е, мога поне да пробвам да ям повече сурови храни, нали  Wink

# 63
  • Мнения: 3 647
Е, мога поне да пробвам да ям повече сурови храни, нали  Wink
  не повече
а изобщо сурови
+ от време на време к.мляко и кашкавал и сирене
и сурови ядки
  bouquet

# 64
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да де, имах предвид- да ям сурови храни и само чат пат печено пиленце  Embarassed

# 65
  • Мнения: 3 647
Да де, имах предвид- да ям сурови храни и само чат пат печено пиленце  Embarassed
не не не
без чат пат  hahaha Joy
 най -добре е да си направиш сама режим
  bouquet

# 66
  • Мнения: 6 958
Какво може да се яде:

кис. мляко и неварено прясно мляко
ядки сурови разбира се

Макар, че се досещам за отговора... Какво ще кажете за овесени ядки + кисело мляко + лъжица мед??? Спада ли към този тип хранене?!?     bouquet

# 67
  • Мнения: 1 063
Какво ще кажете за овесени ядки + кисело мляко + лъжица мед
Не съм/не бих комбинирала. Всъщност се стремя и към разделно хранене. Но имам и пропуски.

# 68
  • София
  • Мнения: 7 836
Какво може да се яде:

кис. мляко и неварено прясно мляко
ядки сурови разбира се

Макар, че се досещам за отговора... Какво ще кажете за овесени ядки + кисело мляко + лъжица мед??? Спада ли към този тип хранене?!?     bouquet

При тази комбинация най- добре пропусни киселото мляко.

# 69
  • Мнения: 2 959
...Салати - овкусени само със зехтин, където позволява и лимон, безсолни маслини...супи, картофи на фурна...не пържени храни...млечни продукти...пълнозърнест хляб, ...
Ив, това доста се доближава до моето разделно хранене до бременноста. А таз алергия към шоколада май в повечето случай Ти помага в поддържането на кг, отколкото да те прави различна?! Аз не мисля че обсъждането на стреса в една тема за начин на хранене е разводняване, дори напротив, стреса може да попречи на добрият резултат и от най здравословният режим! И дано скоро стремежите Ти, да станат реалност, наистина си заслужават усилията!
Миранда, Ти нали не хапваше мед, или просто за овкусяване на овесените ядки?

# 70
  • Мнения: 6 958
Миранда, Ти нали не хапваше мед, или просто за овкусяване на овесените ядки?

Не не хапвам точно в момента, но си мисля за нова диета с овесени ядки  Embarassed Нали съм вечно в чудене какво и защо и как  Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 7 836
Миранда, аз за това ти препоръчвам овесените ядки да ги хапваш само с мед. Ще стане подобна диета като с житото и мед.  Peace

# 72
  • Мнения: 6 958
Миранда, аз за това ти препоръчвам овесените ядки да ги хапваш само с мед. Ще стане подобна диета като с житото и мед.  Peace

Благодаря, пробвала съм така и не съм очарована  #Cussing out Аз проучвам за в бъдеще дали тази комбинация е възможна или не..., бях се навила на тези ядки, но се отказах по бързата процедура... Трупам мнение за едно евентуално диетуване с ядките  newsm78

# 73
  • Мнения: 1 063
Kalida, права си. Peace
Освен зехтин ще си позволя да допълня и сусамово олио, сусамово масло, масло от тиква.

# 74
  • Мнения: 369
Колко калории приемате на ден при тоzи режим на хранене? Иzброените храни ми се струват доста нискокалорични...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт