СреЩа на родителите,живееЩи в Германия

  • 4 284
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 636
  Еее, ти го поправи, ама така не е вярно - в средата на юни
на германците вече са им черни дупЕтата. Joy
Ние да не сме германzи я?Нали става въпрос zа на6а среЩа.Аz миналата год.бях краят на май на морето,но не бе6е кой zнае колко zа плаж,във водата се влиzа,но не бе6е zа печене.Свеки,дето държи на студ и обича вода само влеzе няколко пъти.Не се пече.
Данин,ами нали zа това се раzбрахме zа 2 събирания в 1 ден,наобяд при добро време в бииргартен със сем.,а вечерта zа деzа е късно,та сами.

# 16
  • Мнения: 4 138
  Еее, ти го поправи, ама така не е вярно - в средата на юни
на германците вече са им черни дупЕтата. Joy

ха, те сега като грейне слънце и се юрват полуголи, до юни стават кат негри Joy

# 17
  • Мнения: 106
Данин,ами нали zа това се раzбрахме zа 2 събирания в 1 ден,наобяд при добро време в бииргартен със сем.,а вечерта zа деzа е късно,та сами.

До сега сме ходили на подобни събирания винаги заедно.  Crazy
Едното продължи до 1-2 часа след полунощ  Shocked и пак бяхме заедно, въпреки че съпруга ми можеше да ме помоли да остана в къщи с децата, понеже това не е добре за тях.
Така че сега и аз няма да го моля да гледа децата  newsm78 докато се забавлявам. Така че сме заедно.
Мюнхен ни е доста далеко, но ...... като наближи времето за срещата ще си поговорим семейно и може би ще дойдем да се запознаем и за се повеселим   bouquet.

# 18
  • Мнения: 1 242
АЗ не съм За 16.06 по понятни причини Mr. Green
Съпругът не може точно на тоЗи ден да бъде иЗоставян  Mr. Green

Ще ви пратя обаче видеопослание Mr. Green

# 19
  • Мнения: 11 315
АЗ не съм За 16.06 по понятни причини Mr. Green
Съпругът не може точно на тоЗи ден да бъде иЗоставян  Mr. Green

Ще ви пратя обаче видеопослание Mr. Green
Мамунке, извинения се приемат само ако по това време сте на другия край на Земята.
Аз планирам с Мистичната да дойдем за 2 дена с преспиване, щото иначе някой друг трябва да ни кара. Mr. Green
Така че си прави сметката поне на едната дата да довтасаш. Naughty

# 20
  • Мнения: 1 636
Ами да сложим ли и оЩе една дата.Мамунке,предложи кога.За мен е беz zначение.Нали zа това я пуснах,че да има въzможности.Кой zнае и може една анкета да пусне с 2_3 дати?

# 21
  • Мнения: 1 242
Чико, иЗобЩо не се съобраЗявайте с мен!
Кой Знае къде Ще ме е отвял вятърът дотогава, а и много вода има оЩе да иЗтече  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 636
Чико, иЗобЩо не се съобраЗявайте с мен!
Кой Знае къде Ще ме е отвял вятърът дотогава, а и много вода има оЩе да иЗтече  Laughing
Аааа,не така  People No Good (пръста не е среден  Mr. Green ).Ще гледаме да се съобраzим с всички,пи6и кога може6.Дай дати.
Аz от сега да кажа,кога не мога от 26.05 до 10.06 и от 28.07 до краят на август или началото на септември,но оЩе не zнам точно.Но предполагам,че август почети всички са в БГ или другаде в отпуска.

# 23
  • Мнения: 7 605
Запис. Към 16.6. можем. Ина4е преz май е трудно zа нас, преz юли сме свободни, преz август/Септември сме в БГ  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 4 138
a що пък не и на двете дати, а Hugтези които могат и на едната и на другата са на далавера.

# 25
  • Мнения: 1 768
Ако ме искате и мене,може и да понамина..Ама съм със свръх доЗа багаж..мики и тати Mr. Green
Аz се връ6ам от БГ на 10.6.Края на месеца по бих могла да дойда,отколкото средата...Все пак много ходене 6е стане.. Whistling

# 26
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Чакам да определите датата, че съвсем се обърках newsm78  ! Мистик пише за среща в април...Весито иска в края на юни...Някой спомена май...Ако датата за срещата е до 10 .07. може би и ние ще дойдем.  Wink

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 11:12 от Шехи

# 27
  • Мнения: 1 636
Мамунке,вклЩчи се и ти с дата.Може да успеем да намерим една zа всички.Пи6и дали при теб 23 или 30.06 е ок.Както виждам zа Веси е по_добре.За 6ехи,Вечерниzа,Мистик и другите предполагам,че Ще дойдат на която и дата да е.6о6и е съЩо тук.

# 28
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Чиколина , предлагам ти да отговорник на групата и шеф на организацията  Wink . Разбира се , се надявам и другите мами от Мюнхен да ти памогнат! Предлагам вие да изберете мястото за партито, като се съобразите ,че почти всички ще бъдем семейно. Вие ли ще потърсите хотел за желаещите или всеки да си търси сам? Ако искате да обсъдим и тези въпроси , паралелно с обсъждането и на датата за срещата!

Ако някой ползва " въздушния транспорт" можем да организираме посрещане и на летището , защото разбрах ,че то е доста извън града.  Thinking

# 29
  • Мнения: 1 636
Ами zа органиzацията мисля,Щом zнаем дата да се хванем всички от МÜнхен,нали сговорна дружина планина повдига  Mr. Green
За хотелите Ще обсъдим,zаЩото трябва и да се ре6и,дали хотелът да е блиzо до бииргатена или до ресторантът вечерта.После Ще намерим тел.и мисля,че е най_добре всеки да си реzервира сам.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт