безхаберна родителка

  • 2 838
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
Бащата дали няма да е по-разумен,поне да си направи труда да обясни на сбърканото си дете поне -какво причиняват пиратките? Отделно какво трявбва и не трябва да прави.  Whistling
Хората казват "Крушата не пада по-далече от дървото" или " Какъвто бащата такъв и синът" newsm78

# 16
  • Мнения: 4 516
Леле, не мога да повярвам, че ти се е случило това!!!
Преди време пуснах тема за невъзпитаните деца, сума ти госпожи скочиха срещу мен, че децата така си говорели и аз съм била в грешка, че има правя забележки и др. от този род... Какво да ти кажа... Сигурно майката на това чудовище разсъждава по същия начин - щом е дете, има право да се държи като простак и бандит. Тежки думи казвам, но се ядосах адски много, защото подобно поведение явно вече е "нормалното" в нашата държава. Егати живота, егати възпитанието! #2gunfire Сори за циничните думи накрая, не говоря така пред дететто си! Embarassed
Пожелавам ти успех и дано жалбата ти даде резултат!  bouquet

# 17
  • Мнения: 8 999
Абсолютно ти вярвам! Като гледам какви млади простачета /на по 12-16 г./ се мъкнат в нашата градинка, едва ли идват от семейства, в които се цени възпитанието. Познавам и дърти простакеси - е, какви да са им децата. За жалост в България много се омешаха социалните слоеве - дори и в супер лукс кооперация в престижен район има поне по едно семейство, което трови живота на останалите. То даже май точно от такива кооперации излазват повечето кретенчета.

# 18
  • Мнения: 1 364
С простаци на глава не се излиза!

# 19
  • Мнения: 3 423
много добре,че си подала жалба-човек не бива да се примирява с нередностите
а защо не се оплачеш и на кварталния

# 20
  • Мнения: 2 309
Лелеее,на твое място - задължително и аз бих подала жалба,след което я издебвам,не пред свидетели,и я съдирам...окото ми няма да мигне.
Дано не изпадам в такава ситуация ... с моята първично-защитна реякция ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 022
Добре е, че си подала жалба в полицията, ама съм много песимистично настроена към това, което те ще направят (дано да греша). Преди няколко години ние сме писали поне 5-6 жалби срещу едно 15 годишно наркоманче от нашия вход, което вдигаше скандали, биеше майка си (баща му е починал), мъкнеха се всякакви гадове да го търсят (добре, че има решетка на входа) и т.н. Полицаите казаха, че не могат нищо да му направят, защото е непълнолетен, а пък когато стана пълнолетен, вече не можело без негово съгласие да го вземат в комуна за наркомани (  #Shocked колкото и безумно да звучи, това наистина е законовото положение, проверих).
Дано при вас нещата се уредят благополучно.

Иначе на мен ми идва на ум някоя вечер да им натикате куп пиратки под вратата и да ги запалите. Какво толкова - ще останат живи - нали в такъв случай няма проблем ... .

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 21:06 от Пролетната Фея

# 22
  • Видин
  • Мнения: 961
То и родителите на олигофренчето са същите олигофрени.

  Joy newsm10 Joy

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Въобще не е трябвало да се разправяш, ефект няма.

Обаждаш се в Полицията и даваш адреса.

отзовават ли се ?

# 24
Днес ми се обадиха от районният инспекторат и ме викнаха да отида.Отказах им,защото няма на кой да оставя децата си.Отложихме го за понеделник.И какво в крайна сметка,пак трябва да говоря това ,което казах в 8-мо районно и не виждам ,че ще има резултат от всичко това.

# 25
  • Мнения: 420
Резултат ще има.
Само не се отказвай да ходиш.
Имаме един комшия, бивш военен, който редовно стреля с пистолет по птичките на улицата, без да се съобразява, че може да нарани човек.
С комшиите подадохме жалба в полицията.
Привикаха го, не знам какво са му говорили, но вече не смее да стреля и спря да се прави на интересен.
Детето не носи отговорност, но родителите - да.
Ще ги привикат и ще ги предупредят.
Ако продължават да ви създават проблеми ще ги глобят, няма да им се размине.

# 26
  • Мнения: 402
Не се отказвай, те на това разчитат.
Бюрокрацията е създадена да тормози честните хора, не им се давай.
Какво щеше да стане ако беше паднала пиратка в количката, не ми се мисли.
Смело напред, защото си мълчим сме на този хал, няма един да тормози всички, ако не е твоето дете може да е друго.
А за тези родители не се притеснявай, колкото и гадно да звучи то детенцето им ще им даде да разберат, ама за него ще е късно.

# 27
# 28
  • Мнения: 2 657
аз един ден излизах от аптеката,която е през два блока от нашия и се хвъли по мен с едно шише стъклено #2gunfire
добре,4е падна малко зад мен,а не на главата ми #Crazy
огледах се,но не видях никой,а ако знаех от коя тераса се хвърли как бях с малкия и мъжа ми направо отивам и звъня и без да мисля щях да му лепна на идиота един шамар

# 29
  • Мнения: 463
Идиотки всякакви!!! #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт