бебешка кал

  • 5 027
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
От първия ден у дома мия главата с пяната за новородени на Мустела и до сега /на 10 месеца е / крусти е нямала и гребен не съм ползвала Peace!

# 16
  • Мнения: 6 461
Преди баня омазнявах и след баня разресвах косичката със ситно гребенче.

# 17
  • Мнения: 686
Като я изкъпя мажа я цялата с бебешко олио,където е калта и там капвам малко олио.Като се поразмекне калта я махам със една мека четчица(има ги в бебешките магазини,има също и гребенчета за бебешка кал)

# 18
  • Мнения: 1 701
От първия ден у дома мия главата с пяната за новородени на Мустела и до сега /на 10 месеца е / крусти е нямала и гребен не съм ползвала Peace!
Това със сигурност не е благодарение на пяната!  Naughty

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
От първия ден у дома мия главата с пяната за новородени на Мустела и до сега /на 10 месеца е / крусти е нямала и гребен не съм ползвала Peace!
Това със сигурност не е благодарение на пяната!  Naughty

Щом казваш newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 6 998
От първия ден у дома мия главата с пяната за новородени на Мустела и до сега /на 10 месеца е / крусти е нямала и гребен не съм ползвала Peace!
Това със сигурност не е благодарение на пяната!  Naughty

И ние точно с тази пяна се къпахме до 8-9 месец и дори незнам как изглеждат крустите.Така,че определено има ефект  Peace

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 354
намазах й косицата с преварен зехтин, 15-ина мин преди баня, после я разресах и ....това е! след като я изкъпах, вече нямаше бебешка кал

# 22
Дъщеря ми нямаше крусти до година и 1-2 месеца и сега съвсем наскоро й се появиха, а косата й вече си е бая дългичка и е трудно махането. ползваме олиото на chicco  и баща й се занимава - аз нямам нерви  Simple Smile

# 23
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Стелакер на Мустела! За две вечери и нямаше и помен от крустите, невероятон кремче, струва си инвестицията.

Ето го кремчето:

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Няколко пъти я мазах със зехтин,но все падаха малко.Оказа се че след баня най добре се свалят докато са още мокри-с четка.

# 25
  • Мнения: 8 917
Имате ли изпитан метод за премахване на бебешката кал?На нас педиатърката ни каза да не я пипаме още,но... ме интересува и вашия опит.
При нас имаше за седмица - две. Без да мажа и само с гребена на Чико за бебешка кал се оправиха нещата.

# 26
  • Мнения: 574
Не е имала до сега,но са ми казвали за намазване със зехтин половин час преди баня и разресаване с гребен след това!Ако не помогне поне няма да навреди Peace

# 27
  • Мнения: 953
Тук във форума прочетох,че много мами са доволни от Мустела-Стелакер.Това е специално за бебешка кал.
А има ли ограничения за възрастта?

Аз ползвам Мустела от  5тия ден, много е добра пяната и не дразни очичките, хипоалергична е.

# 28
  • Мнения: 4 621
Не сме имали крусти никога. Мия и главата с шампоан на бюбхен Peace

# 29
  • Мнения: 1 174
Досега не съм имала проблем с бебешка кал.Още с първото къпане на беба използвам пяна за коса на Мустела, която е против корички по главата и е точно за новородени.

Общи условия

Активация на акаунт