Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 402
Ако трябва и на стадиона ще родя, за него .... ще се жертвам

# 16
  • Мнения: 6 039
Ако трябва и на стадиона ще родя, за него .... ще се жертвам


струва си, повярвай ми

но все пак инфото не е потвърдено, нали? newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 402
Ако трябва и на стадиона ще родя, за него .... ще се жертвам


струва си, повярвай ми

но все пак инфото не е потвърдено, нали? newsm78

Убедена съм, че си струва ... метнах едно око на линкчетата които си показала от концерта в Лондон .... но наистина май не е потвърдено.

# 18
  • Мнения: 957
В стандарт пишеше, че още не е сигурно кой точно ще дойде  ДЖОРДЖ МАЙКЪЛ или друг изпълнител, а датата на концерта е определена за 28 май. Точно на тази дата, обаче  ДЖОРДЖ МАЙКЪЛ  има концерт в Дюселдорф.  Между другото ще прави концерти в доста страни от източна Европа - Будапеща, Братислава, Букурещ. Ако не дойде все има други алтернативи  Sunglasses Концерта определено си струва. За повече инфо http://www2.georgemichael.com/ там ги има всички дати на концертите му.

Не е майтап, аз след близо 2 години опити забременях след като му ходих на концерта в Берлин през ноември  Grinning Сега с мъжа ми се майтапим да кръстим бебето ДЖОРДЖ МАЙКЪЛ Ковачев  Grinning Grinning Grinning Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 2 858
Една от най-големите звезди на световната сцена - Джордж Майкъл (George Michael) - ще изнесе концерт в България, стана ясно днес на пресконференция, дадена от организаторите на събитието от "Жокер Медиа".

Концертът на световноизвестния музикант ще бъде на 28 май от 20:00 ч. на столичния стадион "Локомотив". Гостуването на Джордж Майкъл в България е в рамките на суперуспешното му турне "25 Live Tour". Концертът ще бъде в подкрепа на националната кампания "Не сте сами", която има за цел да призове за освобождаването на българските медици в Либия.

На пресконференцията стана ясно, че певецът, който и друг път е изразявал своято съпричастност и уважение към труда на медицинските работници, е отменил вече заплануван концерт в Дюселдорф, билетите за който са били почти разпродадени.


Лияна Мелик-Пашаева и Ованес Мелик-Пашаев - президенти на "Жокер Медия" по време на днешната пресконференция. Снимка: Avtora.com

Британската звезда пристига с огромно количество техника, която ще бъде докарана на 26 май заедно с екип от над 150 души. "Именно затова избрахме стадион "Локомотив", за да можем да посрещнем тежката продукция, която наистина е огромна. Има първоначални данни, че ще обвърже някои песни именно с българската кауза, но все още не е обявено кои са парчетата", разкри мениджър-продукция на "Жокер Медия" Мартин Стоянов.


Дейвид Либерберг от "Rock& More" и промоутърите от "Жокер Медиа" разкриват подробности около предстоящия голям концерт. Снимка: Avtora.com

"Ние търсихме суперзвезда. Тази звезда е Джордж Майкъл, който успя да се ангажира с тази кауза. Той успя да промени цялото си турне и да приеме дата в София. Той отмени концерта си в Дюселдорф и го измести на друга дата в Нюрнбрг", обясни Дейвид Либерберг от "Rock& More", Виена.

Билетите за концерта на звездата в България ще са на цени от 50, 60 и 70 лева. "Голяма част от приходите ще бъде дарена на асоцоацията в подкрепа на нашите сестри", обясни Лияна Мелик-Пашаева - президент на Жокер Медия.


инфо: автора.ком

НЯКОЙ ДА МЕ СЪБЕРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе


ИСТЕРЯСААААХ  Crazy Crazy Crazy

джордж майкъъъъъъл......... 

# 20
  • София
  • Мнения: 1 402
...............

Концертът на световноизвестния музикант ще бъде на 28 май от 20:00 ч. на столичния стадион "Локомотив". .....


Е как???? на официалния сайт пише че точно на тази дата ще има концерт в Дюселдорф ???  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 2 858
...............
Концертът на световноизвестния музикант ще бъде на 28 май от 20:00 ч. на столичния стадион "Локомотив". .....
Е как???? на официалния сайт пише че точно на тази дата ще има концерт в Дюселдорф ???  newsm78

пише, че е отменил концерта в Дюселдорф, за да подкрепи медиците ни в Либия

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 205
...............

Концертът на световноизвестния музикант ще бъде на 28 май от 20:00 ч. на столичния стадион "Локомотив". .....


Е как???? на официалния сайт пише че точно на тази дата ще има концерт в Дюселдорф ???  newsm78
Според инфото в avtora.com е отменил датата в Дюселдорф
ААААААА направо нямам думи. Grinning Grinning Grinning Там сме, само да стигнем до билетите

# 23
  • Мнения: 1 568
Ако видиш Анди Гарсия пак драсни,че........... ooooh!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 704


НЯКОЙ ДА МЕ СЪБЕРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе


ИСТЕРЯСААААХ  Crazy Crazy Crazy

джордж майкъъъъъъл......... 


истерясах не,ами припаднах  Tired не съм вярвала, че може като на някоя тийнейджърка да ми омекнат коленете и то само за слухове (засега)

# 25
  • Мнения: 6 039
аз пък четох, че ще е дата между  Дюселдорф и Будапеща
м/у 28 и 31 май
да отложи концерт???? - пълен абсурд Naughty
билетите са продадени, имате ли представа какви неустойки са

а и да не говорим, че билетие там за 5-6 пъти по- скъпи, и стадионите сабират 2 пъти повече хора

миналата година, когато концерите бяха в зали, билетите се разпродадоха за няколко часа, и въпреки че в Лондон имаше 7 концерта, в последствие пуснаха още 4 дати, пак в Лондон, на който успях да се вредя и аз.

така,че при такъв интерес, не може да се отказват концерти в град като Дюселдорф.
виж ако е Истамбул - по- може.

# 26
  • Мнения: 3 861
Там съъъъъъъъъъъъъъъъъъм!!!!!

Пускам всички връзки, вратовръзки и връзки за обувки и т.н. за билет най-отпред

и него ще пипам  Party Party Party!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 383
За всички фенки на Джордж Майкъл!!! Сигурно вече сте чули, но аз съм много щастлива и не се стърпях да не пусна тема.
Май месец ще имаме честта да го гледаме и чуем на стадион Академик. ДОЖИВЯХМЕ.

Поздрав и за Малена, знам че му е голям фен.

Аз отсега се ослушвма от кога и къде ще поснат билетите и съм първа писта. Peace


# 28
  • София
  • Мнения: 897
И като разбиреш да свиркаш! Heart Eyes

# 29
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Вече втори или трети път го чувам това днес. Има ли го някъде черно на бяло написано, че чак не мога да повярвам?

Общи условия

Активация на акаунт