Отслабване с винена диета

  • 4 263
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета!
Тъй като до сега не съм виждала в бг-мама коментари, свързани с винената диета, а аз вече я изпробвах върху себе си, реших да споделя малко опит Simple Smile Дано помогне и на други мами, пък и не само мами Simple Smile На 25г. съм, родих преди почти 9 месеца, не съм напълняла много, но все пак, когато си бил слаб и загубиш форма с едни 5-6-7 килца отгоре, не е никак приятно... По принцип преди много бързо отслабвах, ако ми се случеше да се изпусна, обаче след раждането не беше така... След като тренирах, седях гладна, пих по 3л. вода на ден, ядях треви, правих диетата на Ваня Червенкова и т.н., майка ми ми каза, че видяла една нейна съученичка, която й била припомнила, че била много слаба в гимназията с някаква винена диета. Потърсих аз и я намерих. Единствената, с която отслабнах и засега съм си задължала килограмите. Да подчертая, че с диетата на Ваня Червенкова отслабнах  за 12 дена 5 кила, но после си ги качих Simple Smile 
Въпросната диета е за 5 дни и казват, че се свалят 5кг. За себе си не го твърдя, свалила съм около 3кг, но аз нямам и толкова много за сваляне. Има много варианти всъщност на винената диета. Тази, която аз направих е най-разпространения вариант - Сутрин закусвам 1 сварено яйце и 1 домат, следва втора закуска - една ябълка, която може да бъде пропусната, после за обяд - краставица и 150гр извара, които аз замених с парченце обезсолено сирене, защото от изварата ми ставаше лошо, и вечерята е чаша червено вино - 200мл., към което аз добавях пак парче сирене, че не мога само алкохол да пия. Часовете не са от значение. Важното е между закуските и обяда да има 2 часа разстояние, а между вечерята и обяда - 3часа и не трябвало виното да се пие след 18, аз го пиех към 20ч, защото иначе с мъжа ми не можем да се видим Simple Smile Може би това е довело и до това, че не свалих обещаните 5кг.
Ако сега някой каже, в което не се и съмнявам, че се седи гладен, отричам веднага. Аз съм много лакома, ама много обичам да ям, само добрия ген ме е спасил да не съм слонче Grinning С тази диета не се чувствах гладна, което не мога да твърдя за диетата на Ваня Червенкова. И най-важното за мен поне, не ядох сладко не само по време на диетата но и поне 3-4 дена след това, което за мен си е цяло геройство, аз страшно много обичам сладко. Мога да изям половин торта и няма да се поколебая, за другата половина бих се замислила (ама за малко).
Това е от мен, казват, че не трябвало да се повтаря в близките 2 месеца, но майка ми каза, че тя си  седяла на такава диета много по-дълго, само че малко по-различна, защото тя ми каза, че е пиела по много вино, не само по една чаша.
Ако имате интерес, ще я поразпитам и ще я изнудя да се сети и за нейния вариант на диетата.

# 1
  • Мнения: 104
Много ти благодаря за споделиния опит задължително ще я направя като приключи моята 90 дд  .. Това са си завидни резултати  bouquet

# 2
  • в колонките
  • Мнения: 510
 Ако има диета с узо, моля да я споделиш,  Peace. Тук, в горещините,  виното не върви, но с узото ще съм богиня,  Wink

# 3
  • Мнения: 47 212
Това е вид гладуване, резултатът ще е бързо сваляне и йо-йо.

# 4
  • Мнения: 4 711
Имаше винена диета на порно звездите.
Там беше на закуска две яйца и чаша портокаллов сок (фреш обаче).
Обяд пилешка пържола, зелена салата и чаша червено вино.
Вечеря същото.

Мислех, че за тази става въпрос, твоята е по-голям глад  Wink

А горната е много добра, но аз бях вечно опиянена  Joy. Освен това говорих тогава с една позната и тя ми каза, че това било почти по Зоната  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 030
Това си е чисто гладуване. А като гаврътна две чаши вино, съвсем ще озверея от глад.

Тази на порно звездите по-бива Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 501
С вино или без това си е гладуване, от където и да го погледнеш и е ясно, че ще сваляш. Друг е въпроса дали после ще можеш адекватно да се захраниш, но щом твърдиш, че след моното си си върнала килограмите (а там захранването е в пъти по-лесно), то и тук резултата ще е същия Peace

# 7
  • Мнения: 1 283
Хлъц... Mr. Green Тази диета си е чисто менте. Спортувай и прави диета с минимално ограничаване на калориите. Заради травма в коляното, подлежаща на операция, която отлагам заради финансите, не мога да спортувам и разчитам повече на гладуване, но резултатите не са същите, както когато спортувах. #Cussing out

# 8
  • Мнения: 6
За повече от 20 дни йо-йо ефект не съм видяла, а не гладувам, защото отдавна ми приключи диетата Simple Smile
Но трябва да призная, че аз по принцип нямах много килограми за сваляне. Ще ми се да сваля още малко, но ще смъкна само от горещото време. Т.е., ако човек има да сваля 20 кг, сигурно ще трябва да повтори още 2 пъти, но както съм казала и по-горе, не може цял месец да се седи на тази диета.
Факт е, че след раждането, естествено, имах останало коремче, което не можах да махна 8 месеца. Е, след диетата просто изчезна и съм  си с плосък корем, както преди да забременея. На мен повече потвърждения не ми трябват.
В крайна сметка на никого не съм опряла нож в гърлото, за да прави диетата. Всичко си е лична преценка!
Успех на всички отслабващи, независимо с коя диета или спорт Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт