ЯМБОЛ(14) - стягате ли се за следващата среща?

  • 12 792
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 537
E Краси малката завършва а ? Wink
Хубави снимки,а и видях как са в яслата  Grinning Като не мога да видя моето вътре,поне виждам обстановката.

Дааа,сега се връщам от тържеството по случай завършването. LaughingНо ми падна батерията и не можах да снимам.Една позната снима с камера,ще я помоля да ни прехвърли на диск .

# 271
  • далечно
  • Мнения: 1 029
Здравейте ямболски майчета! За съжаление от дете не живея в Ямбол, но ми предстои 1-месечно гостуване на баща ми и търся практически съвети. Ще се радвам, ако някой ми отговори тук, или на лични.

Бихте ли ми препоръчали надежден педиатър? баща ми живее на Търговска, но къде е педиатъра не е от голямо значение (и дано нямаме нужда от него  Praynig ).

Търся или под наем за един месец (20 юни-20 юли) или да купя употребявано детско дървено легло за спане с матраче (не от сгъваемите преносими легла, такова имаме, ама синът ми го мрази) и/или столче за хранене. Ако някой продава едно от тези, или няма да го/ги ползва в този период и може да ги даде под наем, моля пишете ми на лични с ценова оферта  Grinning

Бих се радвала, ако имаме възможност да се включим в някоя от вашите срещи  Wink

сърдечни поздрави!

# 272
  • Мнения: 135
Честит празник на всички дечица!!!

С пожелание да растат здрави и много усмихнати.

# 273
КАДЕ ЩЕ ВОДИТЕ ДЕЦАТА ДНЕС?
Гери много се кефи на коли4ките ж центара и мисля да направим 1-2 кръгчета днес:)
 smile3525  baloni

# 274
4ЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ

# 275
  • Мнения: 3 537
Най-накрая се прибрахме от празника. LaughingСвършиха ми парите.То не беше сладолед,то не беше торта ,сок,дюнер,солети,дъвки,вафли... ooooh!Добре че подаряваха на всички деца балони,че поне това не купихме! Laughing

# 276
  • Мнения: 9
Честит празник мили деца

# 277
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Честит празник мили деца! Бъдете здрави и много щастливи!

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Честит празник и от нас!На всички деца пожелавам да растат здрави и усмихнати!

# 279
  • Мнения: 9
Ние заминаваме на село за една седмица на чист балкански въздух. Simple Smile Към морето ще ходим към юли, като излезе в отпуска таткото.
Не изоставяйте темата, че да има какво да чета като се върнем.
ЧАО  car003

# 280
  • Мнения: 135
Да се запиша,за да мръдна малко темата.

P.S.И май да дам повод за нова тема Simple Smile ( стана на 15-та страница )

# 281
  • Мнения: 3 537
Днес вече сме на градина. Simple Smile

# 282
  • Мнения: 135
Днес вече сме на градина. Simple Smile
Честито на порасналите Simple Smile
Ще кажеш как е.

# 283
в4ера мъжа ми звънна да ми каже 4е до седмица ми праща пари за паспорт и билет и 6те ходя при него да поработя и аз
ама не знам как 6те реагират шефовете ми.....6те искам неплатен..ама кои ли 6те ми даде
според вас ако не ме пуснат доброволно да напускам ли или да си държа сигурната работа? свекърва ми ми вика да не ходя 4е после няма да си хвана работа ама аз не съм на това мнение...пак ши си намеря подобна работа та дори и да ме е  в "моницони"
дайте малко кураж

# 284
  • Мнения: 61
според мен няма смисъл ... по добре да се установиш тук и да работиш нормално в твоята си среда.

Днес на един приятел му се роди щерка 3.400 кг / 50 см / всичко 6 точки Simple Smile търся си втори черен дроб под наем Grinning

между другото търся и нови нерви ...

с извинение: Поздрав за всички тъпи пуЙтки с  Bloodhang Gang - Discovery Channel

аде бе мами, ше прайм ли среща ? стана топло вече, приятно време Ностоса е пърфект Simple Smile к'мон к'мон.

Предлагам следващата тема да е : Ямбол 15 - Лятото вече чука ... а ти ?!? Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт