"Дневникът 7" - да отслабнем всички заедно

  • 37 623
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 40
sensimillia аз съм се заредила с кафето и кУтУто цигарки и чакам твоя отговор как ги свали тези килограми  Mr. Green

#Crazy цяла кутия ли бе ....................

Знам знам  Embarassed Кумина на теца пасти да яде пред мене  Mr. Green Но послушайки съвета ти съм започнала с ограничаването им  Praynig Онзи ден бях САМО на 4-5  Embarassed Ама след снощните ''патардии'' около мене, пак запушиХ и няма спирка  Sick

Към останалите има ли такива ЛаКоМи пушачки като мене (1 кУтУ дневно  Embarassed)  newsm78


Аз съм върла пушачка Embarassed Embarassed Embarassed много ме е срам ама това е положението.
 Cry Cry Cry

# 91
  • Мнения: 36 208
цигарите и аз ги спрях преди почти 4 години, чат-пат припалвам по 1-2 на купони, но е рядка, защото все още кърмя, а и не искам да възобновя гадния навик  Rolling Eyes
... и на мен от цигари ми става гадно на стомаха, налага се да ям ... изобщо не са подходящи при мен за диета  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 550
ANGYA, аз от простотия пропуших, събирах се само с пушачи по това време и така. Спирането е въпрос на воля. Хайде всички да си дадем дружно обещание, че като стигнем определно число на кантара и спираме  Joy

*milenna*, браво на теб!

# 93
az otkakto sam na rejim i ne qm mnogo pu6a pove4e no ne mi pre4i
a otnosno qdeneto izvan doma  mislq 4e e vazmojno dori v macdonaldas kadeto e kakto znaem zabraneno za otslabva6ti ima mnogo vkusni salatki za po dva leva i sa bez maioneza a mle4nata salata sa6to e oferta ako ne vi se zanimava dori kitaiskoto stava samo bez sosove i malka porciq ina4e za men aktiviq s edin plod banan ili portokal zasi6ta 4udesno  Hug :hug:soletki ili sok4eta s malko kalorii ima navsqkade a i v magazinite za diabeti4ni i dieti4ni hrani ima nqkvi kato biskvitki koito moje6 da si grizka6 i da ne palnee6
 Hug Hug Hug s jelanie vsi4ko se postiga

# 94
  • Мнения: 3 647
ANGYA, аз от простотия пропуших, събирах се само с пушачи по това време и така. Спирането е въпрос на воля. Хайде всички да си дадем дружно обещание, че като стигнем определно число на кантара и спираме  Joy
ооо и аз се събирам само с пушачи но  никой не успя да ме зариби - ама аз леко полеко им руша групичката  и сега в моя лагер има доста НЕпушачи   bouquet
Май едно е ясно - не можем да спрем цигарите, когато сме на диета. Аз не пуших две години и половина преди да родя, но когато Ива стана на три месеца и спрях да кърмя - не можах да издържа. Тя не спираше да реве и ..... А явно имам воля, защото през тия 2 1/2 години като не пушех, почина баща ми и въпреки всичко не запалих... Ама сега тая воля я няма. Дано да се прояви в диетата Laughing
ааааа
много е  НЕвярно мнението че цигарите  имат нещо с отславането
токсините от цигарите се натрупват в мастните депа на организма и пречат на отслебването
вече друг е въпроса  че заменяте един  гаден навик с друг
важно е в ръката д аима нещо - я шоколадче - я фас
  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 339
Стига с тия цигари  Naughty Спирайте ги всичките.  Hug
Не си вредете с тях моля ви  Sad  Сега може да не се вижда вредата но един ден ще си каже думата  Confused
Радвам се, че не го създадох този гаден навик. Всички около мен пушат, а аз само махам с ръка да прогоня отровния дим.
В училище и в гимназията всеки който пропуши го прави за да се харесва на другите. Някак в училището се е създал този мит, че ако пушиш си готин, а ако не пушиш не си готин или нещо такова...
Не виждам никакъв смисъл в това човек да пуши . Пилее пари на вятъра и си вреди на здравето доста.
Дано всичките успеете да ги спрете и да сте здрави, с чиста кожа и бели зъби  Grinning Mr. Green

# 96
SISIN4E moje li edin li4en vapros kolko teji6 6oto izglejda6 super dobre i da si napravq spravka s moite kilca? newsm78 newsm78

# 97
  • Мнения: 3 647
Стига с тия цигари  Naughty Спирайте ги всичките.  Hug
Не си вредете с тях моля ви  Sad  Сега може да не се вижда вредата но един ден ще си каже думата  Confused
Радвам се, че не го създадох този гаден навик. Всички около мен пушат, а аз само махам с ръка да прогоня отровния дим.
В училище и в гимназията всеки който пропуши го прави за да се харесва на другите. Някак в училището се е създал този мит, че ако пушиш си готин, а ако не пушиш не си готин или нещо такова...
Не виждам никакъв смисъл в това човек да пуши . Пилее пари на вятъра и си вреди на здравето доста.
Дано всичките успеете да ги спрете и да сте здрави, с чиста кожа и бели зъби  Grinning Mr. Green
  202uu
аз си бях готина и без да пуша - и всички  мивикаха "евала" - че не пропуши
пък сега навсякуде има маси за мен - непушачески  hahaha Joy

# 98
  • Мнения: 1 339
SISIN4E moje li edin li4en vapros kolko teji6 6oto izglejda6 super dobre i da si napravq spravka s moite kilca? newsm78 newsm78
Благодаря мила  Blush  Надявам се наистина да е така, а не да го казваш от любезност.
В момента съм 57 на 1,65 м височина  Wink

# 99
  • Мнения: 248
Sisin4е, мерси за пожеланията - дано да се справим.
Аз да се отчета - явно днас няма да гладувам за лунната, току-що изядох една натурална активия и една ябълка, ама усетих, че ми прималява.

# 100
  • Мнения: 365
Здравейте момичета!
Поздравления miranda_rs! Пак надмина представата ми за естетика с това оформление! Бравос! Hug
Днес почвам отначало. Или може би продължавам - незнам. На тегло не съм свалила нищо, на обиколки не ми е ясно как стоят нещата. досега не се мерих, но вече почвам. И дано тази седмица ми е по-успешна от предишната. Това желая и на всички слабеещи сладурани в темата.
Ето и моите данни:
тегло - 68 кг
Цел - 50 кг
Кг за сваляне - 18

Талия - 94
ханш - 104
гр. о-ка - 100
бедро - 59
 Embarassed

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 13:20 от triniti

# 101
  • Мнения: 178
Записвам се и аз в новата тема.
Както винаги е страхотна, а и след тези снимки как да си помисли човек за ядене.
Аз спрях цигарите с табекс преди доста време. Изобщо не ми липсват.
Успех на всички с диетуването и много килограмчета в минус на кантарчето.

# 102
  • Мнения: 352
Здравейте!Аз да се запиша в новата тема.

# 103
  • Мнения: 1 263
Здравейте!Относно цигарите и алкохола те никога не са ме привличали,така че не мога да помогна с съвет.Но сладкото-е,това е истинското предизвикателство за мен и ако мога да го откажа завинаги ще съм страшно щастлива.
За изминалата седмица нямам промяна в мерките и сантиметрите.До четвъртък бях с 0.5кг по-лека,но след като 2 дни подред си позволих по филия хляб и сок от ябълки стрелката на кантарчето се застопори на предишните ми килограми  ooooh!  а след като ги спрях отново започна да се движи леко надолу.Аз съм решила в продължение на 2 седмици да си правя списък какво ям и от кои храни дебелея.Бях спряла сладкото,но миналата седмица
 отново се върнах към него,малко ми стана кофти,че пак влизам в омагьосания кръг и реших,че ако ще го ям то ще е само 1 на ден и за моя радост успях да го спазя без да се натоварвам психически от това ограничение.Тази семица и аз като лелята на Дидипбях решила да  ям,но само половинката-опитах,но не успях и изядох 3/4 от него,но като се замисля и това си е напредък.
Миналата седмица прочетох ,че за кърмещите майки не е добре да отслабват повече от 2-3кг на месец,защото иначе в кръвта се отделят по-големи количества отрови,които директно влизат в кърмата и бебето ги поема.Е,по-бавно май ще се отслабва от предвиденото,но няма как-това е положението при мен.
Успех на всички диетуващи   bouquet
Щях да забравя  Thinking
Сметана,твоята статия за кардиото ме мотивира да започна упражнения с велоергометъра от тази седмица .Благодаря ти, за побликуваната информация.   Hug

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 14:07 от bori7

# 104
  • Мнения: 1 130
Привет момичета!!! Ама в тази тема става страшно бе - движи се с трета космическа направо  Laughing в петък трябваше да пътувам и ви изоставих по обяд и бях някъде на 20-та страничка - днес влизам по същото време и не само че темата е нова, но и страницата е 6-та Crazy Crazy Crazy Хич и не успях да изчета всичко, но като имам време по-после ще го направя за отмора  Laughing Днес съм от лунатичките, ама ми е лесно - много важно, че през деня не се яде като ще има вечеря  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт