Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 973
Привет и от мене
Ех тези мъже понякога не мога да ги разбера - уж много ни обичат и дават мило и драго за нас, а пък ни нараняват по най-елементарния начин. Сложна работа

# 526
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Какво правите, бе? Много пустичко тука.
Гледам някой изтрезнява....Мушмороки, само така - горе главата.
Комикс, добре дошла отново у дома. Хайде успех за 4-ти.
Ани, то сигурно и мъжете не могат да ни разберат нас, ама какво да се прави.
Айде, аз пак мисля да си лягам след малко. Кво ми става - по цял ден спя.

# 527
  • Мнения: 851
Здравейте и от мен момичета  Hug
Дилянче  пожелавам ти да се оправите с милото и повече да не се карате за такива неща, дано те разбере тоя твоя мъж, че нямаш нишщо нищо против неговите излизания, просто да те препупреждава - абе един телефон да набере и ще се оправят нещата, ама... нали са велики и си мислят, че могат да правят всичко безнаказано...
мушмороче: Да й е живо и здраво ангелчето на твоята приятелка и съвсем скоро да й правиш компания и заедно да разхождате колички  Hug
Andjela: ДОбре дошла  Hug Те и другите са ти казали, но и аз да тси кажа: Хубаво е при нас, но скоро всички към отчетни с надути коремчета  Laughing
Луда гъба: Темата, която си предложила МНОГО ми хареса  newsm10
еххх, няма я Голденцето да ни почерпи с кафенце, сигурно си почива на някоя полянка  Hug

Аз да ви питам нещо   Embarassed  Blush Вчера и днес като правихме кекс нещо ме болеше коремчето  newsm78 Незнам на какво може да се дължи и дали е нормално?!?!? На вас случвало ли ви се е?

# 528
  • Мнения: 9 112
Като ти гледам графиката, ако т е боляло едностранно, може би е било заради предстояша или скоро минал аовулация (не знам колко ти е дълъг цикълът, затова и не знам кога ти е овуто), но не се притеснявай. И от други неща може да те присвие корема Simple Smile

Чудех се дали го кажа...ама се чувствам супер тъпо и аз - тази вечер ми се случи същото като на Дилянка, с малки разлики де, но...баси тъпото Cry

# 529
  • Мнения: 1 792
Деси това може да е от оволацията,на мен ми се е случвало.
Мадам В незнам каква преса ще си купувам и честно казано не ми се дават много парички,но прати ми снимка да я видя твоята.
абе много пусто тука бре.аз след като се оправих се хванах и изчистих ,сготвих прах и въобще всичко свърши и утре ще е само релакс Mr. Green

# 530
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
От мен здравейте отново и лека нощ!Цяла вечер чета ама все не мога да се вредя на компютъра да пиша.И аз като Стелчето отивам да лягам и да гушкам милото,че снощи беше наряд,утре пак и само тази вечер ми е паднало да е при мен,пък ми е толкова криво като го няма Sad.Нали сме още "младоженци" както вика Мушморока.Така че лека от мен и до утре!

# 531
  • Мнения: 851
Stef; мушморок : Цикълът ми е около 29-30 дни, ЛФ ми е около 15 дни, т.е. тези дни ми е била овулацията, но интересното е, че докато бебеправим ме боли  newsm78 Иначе аз овуто си го усещам - тогава ме боли различно, но пък може и по време на кекс да го усещам вече  Mr. Green  Но си права - от много неща може да ме присвие корема.  Голяма работа - ще ми мине и дано април месец всички се радваме newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 на EFP EFP EFP EFP

Ах, Stef: Много е тъпо, наистина  Sad Тия мъже няма ли да разберат най-накрая, че имаме нужда от малко внимание и разбиране. Толкова ли им е сложно  newsm78 Спокойно, ние сме с теб мила  Hug
Ние пък тази вечер чакаме едни приятели да дойдат (двойка), но стана десет часа и още ги няма. То ще стане егати гостито, егати вечерята по нощите - изчакахме си чакалата с милото ми...  smile3516

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 22:08 от DesiT

# 532
  • Мнения: 9 112
Явно не ни е на късмет тия дни, хората масово са изперкали Crazy
А докато кексите, при всички пози ли те боли или само при определени?
Малко нетактично те питам, но - това е от значение също Simple Smile

# 533
  • Мнения: 802
Момичета, първо да кажа Добро утро на всички и честита ви цветница на тези който празнуват ! Да не забравите да отидете на църква и да си вземете върбичка ! newsm10

Да знаете , че много ви обичам и ви благодаря че ме подкрепихте тези дни  Hug Hug Hug. ако не бяхте вие сигурно сега щях да съм още по нещастна .
персонално да благодаря на Стеф и Кате ! И на всички останали разбира се !

Не съм ви чела още защото сега ставам и бързам да ви напиша резултата при мен .

Вчера го събудих  да става, за да вземе решение дали ще плащаме халките за сватбата или не . по пътя до магазина само се разправяхме ....беше продължение на кошмара ми .....
аз се разплаках , направих се на най - голямата жертва и най - нещастната жена на света и
после всичко се оправи, уж ме разбра ама да видим дали няма да е временно ...
получих следните подаръци :
подари ми нов златен синджир, купи ми огромно пухкаво одеало за двама с шарка от две тигърчета, нов спален комплект на овчици, който сънуват една малка овчица - и естествено платихме и си взехме халкичките .

в началото не исках подаръци, реших да се надувам - ама после пък си викам - що само мен ще ме " гърбят ", да взема и аз малко да го " изгърбя " ?!

сега съм много доволна, даже му казаха, че ако така ще се реваншира вече - може да излиза всяка вечер и после  smile3508 smile3521

Целувам ви и ви прегръщам !
отивам да пия кафенце, че още дори не съм си измила очите и бързах да ви пиша .
Весел празник на всички вас !
 newsm51 newsm51 newsm51

# 534
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро!!! Честит Прзник и разбира се, ако има именници-да са живи и здрави...и усмихнати като цветятата  bouquet  bouquet  bouquet
Браво, Дилянче-само така...Женските сълзи са оръжие-тежка артилерия, винаги помагат в критични ситуации...Радвам се, че сте се сдобрили и вече си добре...Това е прекрасно!!! Heart Eyes
А мойто мило днес има имен ден-нали е Цветомир!!! Grinning...Е с тоя ремонт няма много да празнуваме, но ще идем на църквичка, ще се разходим, после ще си направим нещо хубаво за хапване и така...
Днес поне има слънчице и вече  не вали... Wink
Желая ви лек и приятен ден на всички!

# 535
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, добро утро и от мен!
Днес съм именячка и съм ви направила една разкошна торта, за да ви почерпя, но не знам как да ви я "сервирам" тук Weary.
И кафето е готово- с кафява захар и сметана е днес, ама ако някой знае как се качва тук да помага, аз не съм много в час newsm12
Честит празник и на другите именнички, ако има такива, че то с тези "псевдоними", на моменти загубваме реалните си образи smile3503

На мен днес ми е 49 ден, направих сутринта тест- отново едно голямо нищо! smile3516
В петък съм решила да ходя на док. Мисля си да изчакам още няколко дни, та все едно да имам един "празен" цикъл и ако не "цъфна" другата седмица- отивам на преглед!
Хайде, аз ви оставям, днес ще си имам гости и трябва да се представя като добра домакиня! cook
А на вас ви желая хубав и усмихнат слънчев ден и много Цветно настроение!

# 536
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утроооо! Честита Цветница и честит имен ден на всички именници и на всички които празнуват днес!
Ние сега си приготвяме закуската, после ще ходим на църква и на разходка. Много се радвам, че има слънчице днес, че иначе пак щях да откарам цял ден в леглото.
Хайде весел празник на всички!

# 537
  • София
  • Мнения: 3 688
Честит имен ден и от мен!
Стела и наща програма е горе долу такава,само че още чакам мъника да се събуди и пиивам сутрешно кафенце.
При мен все още лелка няма,а утре ми е първия работен ден след голяяяямо майчинство и малко ми е притеснено:)

# 538
  • Мнения: 163
Добрютру дами  Hug

Честит имен ден на празнуващите! bouquet
Честита цветница на всички (едва ли има някой, който няма "цвете" около себе си - аз имам две даже Simple Smile), пък и е много хубав пролетен празник)!
Само хубаво настроение днес - цветно и пролетно, за всички!

Дилянче, радвам се, че сте се успокоили вече с половинката. Стискам ти палци твоичкия да разбира от една дума, но от моя опит, а и от приятелки като сме говорили, излиза че не е съвсем така. Нема се пуашиш обаче  Laughing - с времето ще свикнете и ще се разберете кой за какво ще отстъпи. Така или иначе, когато можеш естествено, че е по-добре да извлечеш и ползите  Crazy

Да взема освен и едно кафенце да ви фична, макар че нямам ниииищо общо с приготвянето му Wink

# 539
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро!Честита Цветница и честит имен ден на всички,които носят имена на цветя  bouquet!Желая ви да сте много здрави,обичани,усмихнати и щастливи!
Моята програма днес е скромна-вкъщи пред компютъра,че мъжо днес го няма Sad.Ама вие да не пропуснете разходките в това хуаво време

Общи условия

Активация на акаунт