Нова седмична 26. 03. 07/ 01. 04. 07

  • 4 028
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 110
И тук да си кажа - стискам палци за късмет (с персонала) и леко раждане на Морки Hug Praynig

# 106
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
стискам палци и а3 3а леко раждане нА мОРКИ  Peace Hug Heart Eyes

Мимката, щом  я направя кьщата поне малко като 3а пред хора ще пусна снимки веднага Hug.....

*ве3диии, спинкай, докато можеш, че после те чакат дьььььлги нощи....а подреждането наистина е най- ooooh! Whistling, ама ще се оправим 3а няколко дни
 Crazy
отивам да гладя Crazy....лека, бандата  Hug Heart Eyes

# 107
  • Германия
  • Мнения: 8 105
Ха и тук да стисна палци за Морки! Дано мине всичко леко Praynig

# 108
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз се вклювам в стискането на палци за леко и безпроблемно раждане на Морки  Peace

Мистик, и аз много се страхувам да летя със самолет. Месец преди това не мога да спя добре и си мисля само лоши неща, и кой би се грижил за Тони, ако ми се слу4и нещо и т.н. Но стъпя ли на летището се успокоявам и си казвам 4е няма връщане назад. А и милиони хора на ден летят и нищо им няма...
Лек полет утре и весело изкарване на РД на Мамба.

Мам4е Б, с мой Брюно се състезавахте по хващане на щуки  Wink Той с нетърпение 4ака да открият сезона през май  Laughing

# 109
  • Мнения: 952
Добро утро на всички!

Минавам на бързо да ви пожелая лек и успешен ден! А също и да ви почерпя с кафенце, горещ шоколад или сок по избор.
   
От снощи стискам палци на Мorki дано всичко мине леко, бързо и да се гушакат с бебчето скоро.
Това е за теб мила

Звезди, благодаря че ни информираш. Целувки  Heart Eyes и за теб

Прегръщам ви всички1

# 110
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Добро утро на всички сладки мами и дечица  Hug Hug Hug Hug  bouquet
Веднага прочетох за Морки, и аз се присъединявам към стискането на палци им сърдечни пожелания за леко раждане и едно прекрасно сладко бебче  Peace Peace Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Хора, аз днес отново имам повод да почерпя Heart Eyes Flutter Flutter Flutter
Днеска мойта прекрасна принцеска (пупупу Heart Eyes Crazy) Джулия става на 4 години Party Party Party Party Party Party Party Party Party
 newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  bigdance2 dazzler1 Tada  Party Time

Да ни е жива и здрава, да расте все така умница и палавница,за радост на мама тати, баба, леля (разбира се!!! Mr. Green Mr. Green), дядовци и цялото семейство!!!

Хайде на торта Hug Peace Party Party

# 111
  • Мнения: 1 017

Добро утро, слънчЕвки  Hug

Стискаме палцииииииииииии...ама то може и вече да се е случило  Hug

На всичКи ви пожелавам слънчев и усмихнат ден   bouquet

И чАкаме новини: от Мистик и от Морки  Hug

МамчЕ Strumpf, разбрах аз, че е твоята половинка  Grinning Ние отиваме на риба тази неделя, само че за сьомга...да видим  newsm78 На мен ми се струва оЩе студено, ама пък никога не сме ходили по това време на годината на риболов...та се надявам да сме успеШни  Wink

Споделям от зеления чай, сок от грейпфрут и кафе...Аааа, и съЩо прекрасни виенски сладки с орехи Hug

# 112
  • Мнения: 1 526
Добро утро, дами!

Дано Морки да е имала успешна нощ и да гушка вече малкото сладко пакетче!
Мамче Б, успешен риболов- а не е ли студенко докъто чакате? Или ила от онези колибки на езерото, които съм виждала по филмите? И Гого ще идва нали, него влечели го риболова?
Честит Рожден Ден на щастливата кака Дулия!
Ей, ма Миленка как си ги нареди през 2 дни ще празнуват заедно дълги празнични дни! Да са и здравички!
Звезди, мама да ми е здзрава ми праща бой, а козунаци месят тук в едно българско кафе, а на всичкото отгоре тези които ги правят са ни добри приятели, така че имаме.
Вик е доста по- добре. Захарта му беше паднала, защото не беше ял последните дни добре, пък и запаси няма. Но да чукам да дърво- закрепи се.
Ралфиетка, много ви е сладък юнака!
Калидка, къде си?

# 113
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хайде и на почерпката  Party Party Party Hug Hug Crazy


 
 baloni bdbaloni hbday  bigdance2  costumed034 newsm59

# 114
  • Мнения: 3 388
Честит Рожден Ден на малката сладурана Джулия! Да е здрава и да расте много обичана и щастлива !!!   bouquet Hug  bouquet

# 115
  • Мнения: 7 914
Честит 4-ти Рожден Ден, Джулия !

Расти весела и безгрижна!




Радвай се на много подаръци и имай незабравим ден с твоята малка сестричка Алессандра Hug Hug Hug Hug





# 116
  • Мнения: 7 914
Tali Dan
що не го храните момчето, а? Mr. Green Майтапа на страна, ама добре че се е оправил  Hug и дано повече подобни случки да няма Hug Hug Hug

Ихааа прясно печени козунаци - велико....само дето скоро няма да ми случи на мен Crazy

Dessinka
ама само какви почерпки правиш -  eat


Момичета, аз отивам да полягвам, че днес нещо не съм 100% ок  Hug Hug Hug

# 117
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Звездинка, какво ти е бе, душа Rolling Eyes Thinking Хайде, почивай си, за да си свежарка после.... Пращам ти мнооооого позитивна енергия Hug Hug Hug Heart Eyes  bouquet
Ралфи, мерси за хубавата закусчица... Hug
Сонче, Тали, Звезди, благодаря за милите пожелания Hug Супер сте Grinning Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet

# 118
  • Мнения: 1 909
Лелио Десинка, не ти е лесна службата тези дни! Големи празненства, големи емоции! Да са ти живи и здрави всичките!   bouquet  bouquetА празнувате ли рождения ден на Джулия?

# 119
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Чумби, ще празнуваме със роднините, за здравето и на Джулия, и на майка и... Party Party Party Party Crazy Flutter
То при нас се заформи три дена яли, пили и се веселили Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Party Party Party Party Peace

Общи условия

Активация на акаунт