Нова седмична 26. 03. 07/ 01. 04. 07

  • 4 021
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 110
Добро утро моми4ета


Тук слънцето се скри и ето ме пак на линия:)

Ралфи направо ме караш да се  Embarassed

Дирок4е 4естити беб4е  bouquet

Мистик а как седи въпроса с летенето ако си с някои друг заедно?

Амеиски 4естито ви ново жилище Peace

# 91
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Мили мами, ето ме и мене Hug Hug Hug Hug  bouquet  Съжалявам, че толкова късно се включвам, но съм малко махмурлия  Blush Blush Blush Blush Blush Blush Blush от снощното празнуване Crazy
Досега почетох в темичката за систъра и тук и ми се дорева от умиление  Confused Embarassed Наистина, благодаря ви от сърце за страхотните пожелания и милите думи....всичко съм предала на Милена и тя ви изпраща мнооооого прегръдки и целувки и едно голямо и розово благодаря  
Прегръщам ви и аз Ралфи, Морки, Мимката, Дундичка, Калидка, Румянка, Ките и всички останали страхотни мами[smilie=smile3525.gif] newsm51 Two Hearts Two Hearts
Ох, отново се разчуствах.... Confused
ПО-късно пак ще дойда.... Cry

# 92
  • Мнения: 7 914
И тук да поздравя Миленка и Десинка с малката принцеса:
 
Само радост да ви носи !

Dessinka
и все пак глава те боли от хубаво... дано все от това да те боли   Hug Hug
а как е минало раждането?  Hug

Ralfieta

 мерси за окуражителните думи Hug Hug Hug
 А малкия ви юнак е много, много сладък  Heart Eyes

pepelyashka

като чуя че някой е родил и се вълнувам страшно Blush Party

PetyaL
 явно, че другата седмица ще има дълго висене в кухнята  Hug

Morki
 хаха великденско бебче-зайче... и това може да стане, ама чакали ти се толкова дълго? newsm78

sonita
много красива бременлийка си Hug

kita99

 май като гледам много чудни овенчета сме в тази тема Crazy
Поздрава е страхотен Hug Hug Hug

mimkata
пратих ти лично преди секунада Hug Hug Hug

amei

 преместването е зад гърба ви....ама най-тежкото предстои.. подреждането -  успех    bouquet

mystic

няма ли как да ги върнеш тези билети и да си върнеш малко спокойствието? newsm78

dunda


 то и при нас слънчо се поскри...и май ще почва да вали   Rolling Eyes

Бебинщайн

познаааааа Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes







# 93
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 аз да ви се отчета къде се покрих вчера...

явно, че стреса все пак си каза думата и сега съм във възстановителен период....
Вчера спах до 12, днес до 10   Crazy Crazy Crazy ...И гледам да използвам докато мога , че вече има няма месец.. и тогава може би ще е свършено със съня ми  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 2 195
Бебинщайн , и ние сме под наем , но не можах да я търпя вече така градината ...  Rolling Eyes

Звезди , ОК  Wink  Много добре правиш , че си поспиваш , щото после нямаааааааааааа  Crazy

# 95
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Звезди, душичка,  поспивай си спокойно.... Hug Hug Hug Peace ние сме тука и когато се включиш все е хубаво...важното е да си спокойна... Peace Hug
А раждането е минало много бързо и доколкото разбрах и леко...ама тва последното трябва да го потвърди самата Дирокова.... Thinking Thinking

# 96
  • Мнения: X
звезди, спинкай сега мило, че после не се знае
дано е поспаливко(като мама)
при нас на двама поспаливковци ни се падна един неспящ (поради зъбите 3 години не бях спала), ама сега спи яко
за козунаците - нали има машина, само пускам и после ям (а после се оплаквам от кг  newsm78)
само яйцата са проблем, не знам при вас как е, и тук, и в Дания всички се пукаха
ако не забравя, ще си купя машинка за варене, дано не се пукнат

поздрави и целувки на всички и слънчев ден (още малко остана до жегите, тогава ще ви пожелавам дъжд и вятър)

# 97
  • Мнения: 7 914
и аз това правя поспивам си.. и дано така  да е и занапред, че като съм недоспала съм половин човек  Rolling Eyes

А сега отивам да направя едни пънени пиперки -  т.с. да полу направя  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 017

Мистик, на скайпа ти оставих неЩичко  Hug Голямо гуШ от мен, спри да мислиШ, моля   bouquet
Прочети какво ти писах там, и го направи. Няма да падне самолета ти, обеЩавам  Heart Eyes
Хайде, пък утре да завихрите страхотен купон там   bouquet

# 99
  • Мнения: 1 909
Я какви интернационални увеселения кипят тука!
И аз вдигам едно голямо наздраве за малката Алессандра! Да е здрава и ухажвана и щастливата мама на две принцеси!


Ние пък ще продължаваме с протестите в училище. Със сигурност двете учителки няма да ги има до края на годината (не е тяхна вината, едната е много болна, а другата си счупила крак), но е скандално как така няма никакви възможности да намерят заместници! Макар и да не ме засяга засега, ако не дай боже и на нашата учителка нещо й се случи, веднага ще се окажем в същото положение. Най-странното е, че уж французите, дето иначе стачкуват и протестират за щяло и нещяло,  в случая, когато наистина има повод за  недоволство, си траят и ги е страх да ходят да си търсят правата.

Мимката, много красива градинка! За толкова място градинка и аз бих се вдъхновила  сигурно, но нашия двор е прекалено голям и засега ще си стои като място за дивеене Grinning

Май Морки не се е появявала днес... newsm78








# 100
  • Мнения: 2 195
Чумби , той и нашия заден двор е голям  Rolling Eyes   ooooh!  чак ме мързи да го почна  Confused

# 101
  • Мнения: 1 909
Мимката, все пак си започнала отнякъде, моите възхищения! А и при вас вали и сигурно няма толкова нужда от поддръжка...

Аз пък се нервирам, че около нас всички си направиха басейни - разправям му аз на любимия да направи един басейн, че тогава няма да има нужда да коси и тревата Grinning, ама засега без успех.

# 102
  • Мнения: 5 476
Да се разпиша и тук,че нещо времето все не стига!  Rolling Eyes

  Няма да съм на линия от утре ,така че да пожелая на всички весел уикенд!     bouquet

# 103
  • Мнения: 7 914
Момичета
 минавам да кажа че нашето сладко Morki утре ще става мама!!!!

Фалшивата тревога не била фалшива -  била тапата и от вчера май са и текли водите , ама нашите прескъпи, компетентни акушерки  -  нали всичко могат и знаят -  не били разбрали че е това #Cussing out.. но както и да

Нека да стискаме палци и да се  Praynig всичко да мине леко и добре и утре да се радваме на още една бебешка новина!!!


 Hug Hug Hug Hug

Morki

мила много късмет и нека да имаш най-лекото раждане и да гушнеш най-сладкото бебче  Hug Hug Hug

# 104
  • Мнения: 3 388
Ехх, че хубави новини носиш, Звезди  Crazy
Стискаме палци за леко раждане на Морки, разумни акушерки и здраво бебче  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт