Нова седмична 26. 03. 07/ 01. 04. 07

  • 4 013
  • 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Германия
  • Мнения: 8 101
Дами, хайде на по коктейл за здравето на ДиРокова и Алето!!! Party Party Party Party Flutter
      



Йеаааааааааа newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 76
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хайде и тук да кажа.... Hug Flutter Peace
Момичета, благодаря ви от сърце, от мое име и от името на Милена за прекрасните и мили пожелания!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ще и ги предам всичките...
Благодаря ви отново Heart Eyes Hug  bouquet

# 77
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Яяяя колко хубаво.
Знам и аз кога да чета.
Добре дошла на Але, да е жива и здрава, мама да и слага банския и да я праща насам.
Честито и на леля със здраве да се радва и на малката мома.
На мама бързо възстановяване.
PetyaL, дано мечтата ти се сбъдне скоро. Беше питала за еклерите, защо не стават с дупки. Когато четох рецептата ти, ми направи впечатление, че е доста различна от моята, като брашно, да не би да е от това. Рецептата ми е: 0,5 л вряща вода се слага, 125 гр. масло, щипка сол, на върха на ножа винена киселина, сипва се 250 гр. брашно на тънка струйка. Като поизстине добавяш 7 яйца.
Мамо Б, как да пиша като правя яйца, направя ли нещо, Ина казва искам такова и за детската градина, като, че ли там ще го оценят. Те не и бяха повярвали, че аз съм шила носията, нали са си въз мързеливички.
Освен това си в грешка  за бебетата, ама нормално де. Аз бях подготвила Ина, доста добре, по мое виждане, но бях пропуснала основното: ЧЕ БЕБЕТО първата 1 година спи, яде и им се сменят памперсите, НЕ ИГРАЕ !! Та Ина доста време седеше като котарак около него, да го чака да играят.
Морки, ай де не се мотай, че "най-чудничкият" овен на всички времена е роден на 8, нищо лошо де ОВЕН, говоря за баща ми Simple Smile
Мимка супер ти е градинката, искам и аз нещо континентално, не тропическо.
За палците, няма определена страна за сега. Аз съм впечатлена от Брюксел, от изучените отблизо, а те не са много де.
Мда хареса ми и остров Ман, където се е заселила Медуза. Медуза, ако четеш, да знаеш, че много ме зарадва с писанията си.
Руми, аз имам две гласовити, музикални чудовища да ти ги пратя, заедно с твоето да учудят света??
Калида се загубила, що тъй??
На всички не споменати   bouquet

# 78
  • Мнения: 2 195
Карилиус , предната  Rolling Eyes  . Задницата ще почака , щото няма небходимото мат'риал  Confused

Пепе , още малко , чакаме скоро и ти да ни зарадваш  Party
 
Десинка , честита племеница   bouquet

Звезди , на 12 април удъртявам с още една година  Rolling Eyes  За другото , ако искаш на Скайп , или лични , не ща да товаря народа тук с мойте проблеми  Confused

Морки , айде бедуша , стресни го бебо , да излиза вече  Simple Smile
 
Кита , мен пък тия храсти адски много ме дразнят , ама к'во да направя - наследство са ми от хазяина  Rolling Eyes . Нямам сили с мойте кила , иначе досега да съм ги изтръгнала  Twisted Evil

Сонитка , голяма си свежарка   Hug , не знам за какви критики говориш ?  Rolling Eyes

Миленка , жива и здрава ! Да те радва много малката принцеса !   bouquet   Hug  Heart Eyes  Повече в другата тема  Confused

Калида , мила , къде се губиш ? Нали знаеш че не мога да дишам без теб  Cry !


 

# 79
  • Мнения: 2 195
Тали , добре че ме светваш все пак  Joy  Embarassed  Няма да се излагам  Wink Аз имам една приятелка , женена за евреин и от нея знам само за яденето  Rolling Eyes

Мамо Б , не разбрах за кучетата ? Ваши ли са?

# 80
  • Мнения: 952
Привет момичета!

Dessinka мила лелче ЧЕСТИТО! Хиляди целувки и за теб.  Heart Eyes Като знам аз как тръпнех в очакване си представям каква еуфория те еобхванала днес. Все пак си изживяла усещането веднъж, но да си леля за втори път сигурно е още по-хубаво. Да са ти живи и здрави сестричката и двете племенички, а малката Алессандра да расте здраво, щастливо и усмихнато дете. Нека двете с Джулката бъдат най-неотразимите и сладки момиченца. Желая ти скоро да успееш да отидеш и нагушкаш новия член на фамилията.


Аз се загубих за доста време, защото като свърша работа и веднага отивам при нашето малко бебче. Та почти не ми оставаше време за нищо като се прибера вечер късно вкъщи.
Все пак успях да ви прочета и да се включа тъкмо навреме за хубавата новина.
Сега да се похваля - с малко закъснение си получих подаръка за РД-то. Вече си имам цифров фотоапарат. Естествено веднага го използвах за да направя фотосесия на малкия ни хубавец.
Набързичко ще сложа 2-3 нови снимки тук.
Докато правя компания на сестра ми, оползотворявам времето и с напредването по един гоблем, който шия вече трета година. Много си го харесвам, но е големичък и бавно става. Понеже ми бе станало скучно шиенето този гоблен го шия противно на всякаква логика от всички посоки и засега вече имам рамка на това колко ще е голям. Иначе гоблена се нарича "Светото семейство".  

Звезди миличка едно голямо гуш от мен. Hug Hug Hug Извинявам се, че едва сега ти пиша. Не ги слушай дофторите само могат да притесняват майчетата. Като знам сестра ми на какви глупости се наслуша, добре че лекарката при която ходеше на частно бе много приятна дама и  я зареждаше през цялото време с позитивна енергия и оптимизъм. Надявам се вече да си по-спокойна, доколкото е възможно това. Вчера май трябваше да ходиш при акушерката и чакаме да споделиш хубави нещица.
Иначе аз направо се шокирах като разбрах за начина на сервиране на десерта още в началото на гостито. Това сигурно е любимо за всички дечица. Аз също бих го харесала, след десерта едва ли ще ми се вечеря каквото и да било друго.
А я кажи вие понакупихте ли вече някои нещица за бебо. Дрешки и други аксесоари. Много ми харесва обикалянето на бебешките магазини, такива сладички нещица има. Аз тия дни мисля да отида и да взема нещо ново за племенника, ама съм в чуденка с нова дрешка ли да го обзаведа или пък с играчка.
PetyaL- чета редовно в готварския темата за машината за хляб, но рецептите засега ги пробвам само с месене на ръка. За козунаците всички я хвалят много. Вие сте успели да релаксирате добре през уикенда, а времето хубаво ли е вече при вас.
Kalida преди време ме бе питала за козунаците. Ние или ще хапваме купени или евентуално ще замесвам със свекървата на сестра ми, която ще идва за празника. Ние по Великден наблягаме главно на курабийките, тъй че от тях със сигурност доста ще направя. А вие как сте, как се чувства твоята принцеса Дана, какво ново по канадските земи?
Morki как си мила бъдеща майче, стискам палци всичко да минава успешно и дано скоро гушкаш бебо. А майчето ти кога ще пристига при теб в страната на каналите, колелетата, вятърните мелници и червените фенери
amymommy   какво е това определение депресар, не така, не може Naughty. Та нали си мама на най-прекрасните деца, няма някаква пролетна умора да те пребори я. Дано вече си по-усмихната и слънчева. А това, че заспиваш рано нека не те притеснява важното е да успееш да си починеш.
kariluis - какви са тез списъци с чакащи за градината на децата, то почти като в София е при вас. Дочувам, че в София дечицата ги записват в списъка докато са още на няколко месеца. От тази година май премахват тези списъци, но не знам дали е със сигурност. А уикенда ви е бил посветен на пролетното почистване. Но при вас види се е било наистина ГОЛЯЯМО почистване и облагородяване на градинката. Относно рамките аз забелязах присъствието ти в темичката за Фотошоп и честно казано много ми харесва всичко, което си направила. newsm51 Аз се опитвам с някои снимчици, но така и не съм се престрашила още за нещо по-сериозно. А то срамота да не седна да понауча сериозно Фотошопа.  
chumbi как сте вие с дечицата? Какво стана с протеста в училището? Много ми бе интересно как така някой ще отсъства толкова време и дори и заместник няма да има. На мен шефа не ми разреши дори 2 дена неплатен отпуск, когато сестра ми роди. Нали новият министър на образованието в БГ не разрешава отпуск по време на учебната година под никаква форма, тормози ни и заради болнични, та се зачудих на възможностите във френското училище.
МАЙКА - благодарско за снимките от празника. Дечицата играещи народни танци са много сладки и е чудесно, че Томи се е запалил
Вечерница позволих си да разгледам някои от албумите ти със снимки и за пореден път се убеждавам, че вдъхновението струи от теб. Превъзходни снимки  photo, много идейни великденски декорации.  
Tali Dan - как сте вие, вече оправи ли се твоят юнак. А щерката успешно ли се справя с писането на иврит.
Zai4enze, а вие как сте с малкия сладур?
surfline вече на Великденска вълна си гледам, тоз зайко на аватара е супер. Малката кукла как е? Пак да питам вие кога щяхте да пътувате за БГ
sonita как си бремелинке? Какво е временцето при теб днес, завърна ли се слънцето? Излизаш ли на разходки? А какви снимки само..........леле много красива бъдеща мама. Както се казва пу-пу. Все такава хубавелка да си през оставащите месеци.
mama B страхотни снимки и клипчета. Времето също е било приятно по време на разходката с шейната. А Гого е такъв симпатяга и как бързо преминава от един език на друг. Браво на него!
mimkata - благодаря, че показа снимки от градинката ти, много приятно си я оформила. Цветята винаги повдигат настроението на човек и е хубаво, че ще можеш да се радваш на собствена градина.
mystic - нека няколкото полета за уикенда не те стресират много и наистина в неделя да си с поникнали крилца. Дано пътуването до Нант и празнуването те заредят положително за обратния път. На теб и Black Mamba желая среща изпълнена с усмивки, наздравици и весело празнично настроение.
kita99 как сте с Марти и Ина. У вас явно кипи трескава подготовка за празника. Тъй като обожавам да бродирам, но време не остава, затова се наслаждавам на красотите на другите. Да знаеш, че ще чакам с нетърпение снимки на гоблените.
А относно стискането на палци - имаш ги от мен.
dunda - отминаха гостуванията, на теб предполагам ти е по-спокойно вече, но на децата не им ли липсват баба и чичо.
pepelyashka доволен ли е Марти от яслата? Ти поне си приключила с почистване и то с коремчето, а аз тепърва трябва да почвам, но май нещо не съм на тази вълна-основно чистене. На теб колко още ти остава до срещата с бебчето?
Ivalex много прегръдки за теб и тумбачето, да се пазиш повече сладка бремелинке. Май ти е доста натоварено последните дни, но дано за Великден да шеташ само в новата къща и да приготвяш сладки бебешки нещица за малката принцеса.
Giorgia много ти отива ролята на щъркелче, благодаря че така бързо ни информира за новия член на фамилията Mcdirok
А Вес къде се губи и тя, да не би да пътуват до някое хубаво местенце с половинката

Пак стана много дълго - извинете ме

Хиляди прегръдки и целувки за всички.

# 81
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Hug Heart Eyes на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

на линия сьм, ама не сьм още в час с новините ( ще ме и3винявате  Praynig)...3нам само са малката Алессандра на г-жа Дирокова Hug Heart Eyes, чухе се по телефона Grinning....Да ти е 3драва и щастлива малката красива рожба, Госпожо Дирокова, и с много усмивки да те дарява  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

преместихме се, ама още свичко е на вили и  могили и и3общо не остава време 3а компа....а и кабелите бяха баннати Mr. Green  до днес....ще наваксам, когато мога ( ако мога Rolling Eyes ).....имам и ден 3а пране днес, а е и станало никое време вече....чао от мен и лека.....до после Hug Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 378
Ихаааааа, каква хубава новинка!!!!

Добре дошла на малката Але!!! Честито на Макдирок Фемили!!!
Да ви е жива и здрава малката госпожица!!!
Бързо възстановяване на теб Миленка,
а на наш’та леля – Десинка, честита ти втора племенница!
Много радост да ви носи!!!!


Моркииии, чакаме новини и от теб - не се скатавай!!!

Сонитка – какво спретнато томбаче имаш само!!!

Ралфиета, много сладко бебче е твоя племенник!!!

Поздрави за всички!  bouquet

# 83
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Я добро Ви утро, с поздрав от вечерна Коста Рика - тук

# 84
  • Мнения: 952
Момичета и от мен Добро утро на всички!

Amei как е малкото Шоки, харесва ли му в новия дом.
Rumyana радвам се, че ти е харесал нашия бебок  Hug
kita99 мерси за поздрава.   bouquet

Слънчев и усмихнат ден на всички!
Целувки  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 907
Добро утро на всички, още не съм честитила в тази тема бебето на Дирок. Много, много щастие с новото попълнение и бързо влизане във форма на новоизлюпената мама  Wink.

Днес е РД на нана-куул. И на нея много щастие желая!

Ау, Ралфиета ме уби с този дълъг пост, откъде го има това търпение... Laughing

сонита, много ми харесваш да знаеш! И пак погледнах снимките от сватбата, нали си спомняш, че навремето тези снимки ме накараха да ми се прииска и аз да се оженя Mr. Green

А аз съм болна. Болна от стрес и нерви. Това ще е последният път в живота ми когато ще летя. То се е видяло, че никога няма да видя друг континент, но и 5 минути в самолет не искам да прекарам. Мамо Б, имам нужда от лекарски съвет. Схвана ми се цялата дясна половина на нервна почва. От стъпалото, до кълката, прилича на ишиас, но явно е от нерви. Не мога нито да лежа, нито да седя, аз ако изобщо сляза от самолета в Нант ще бъда инвалид  Cry Cry Cry

Хайде хубав ден на всички, аз излях болката и отивам да си плача.

# 86
  • Мнения: 354
Добро утро на всички и от мен Hug Hug Hug

звезди още не е дошло слънцето което ми изпрати Tiredно поне спря да вали.

Ralfieta да чичо си замина но баба е още тук ще си ходи след великден.Голям сладур е вашия бебок PartyВиждам гоблен шиеш и на мен са ми страст но откакто родих нямам никакво време а имам един за доушиване Tired

Morki как сме днес

Хайде на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 3 388
Добро утро и от нашата "terra italiana"!   bouquet
Ние с тумбачето сме сме на крака вече от цели 2 часа!
Тук си имаме супер слънчице и нито едно облаче, въпреки прогнозите за облаци и мрачно време.
Аз използвам хубавото време да врътна две перални  Wink, преди да съм се заела да се пробвам да изкарам някое и друго еуро  Mr. Green
Ралфиета, честита ти нова придобивка! Бебчето е голям сладур! На мен вече ми се иска да го видя моето  Laughing Разхождам се, но не много, в интерес на истината  Rolling Eyes Със затопляне на времето смятам да увелича разходките, обаче  Crazy
Мистик, за нови сватбени приключения никога не е късно, нали знаеш! Аз толкова обичам подобни фести, че бих ги организирала всяка година  Crazy Сега сикам сватба на морето, романтично на брега ... живот и здраве може да спретнем една такава край Варна догодина с малкото човече, ако си възстановя телесата  Laughing и, ако решим, че можем да отделим пари за това.
А ти къде точно във Франция си?
Пералнята свърши, отивам да простирам /а няма ли да измислят и такива, които вършат и тази работа/  Crazy

# 88
  • Мнения: 2 195
Ралфи , много сладък Ваньо  Heart Eyes  Да го нагушкаш и нацелуваш  Hug

Кита , благодаря за поздрава !

Мистик , ти вярно много си се панирала  Confused  Не можеш ли да откажеш билета? Кога ще летиш ?

Амейка , айде като се наредите да пуснеш някое фото  Wink

Тук днес вали  Rolling Eyes  А какво хубаво временце беше няколко дена  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 382
Привет момичета Hug
Тук пролетта дойде,противно на всичко което знае за тази част от Европа newsm78Дръвчетата са напъпили и от неделя не се е появило и едно облаче.Марти по е по няколко часа вън и кара колело ката бесен(той си е бесен де) Joy
Morki,да мила мойта датичка е 1.04 и много си я обичам.Като бях малка децата ми се подиграваха и ми казваха,че било лъжа,че съм се родила.Тогава плачех,но сега се кефя много,защото всичките ми приятели я помнят моята смешна дата hahaha
Звезди,къде си да не  smile3524
Мимката,много ти е хубава градината.И аз мислех да я свърша тая работа,но нали сме под наем и нищо не е мое та се отказах.накупих си цветя за вкъщи и на тях ще се радвам newsm53
Слънчев и усмихнат ден ви желая  love001

Общи условия

Активация на акаунт