Нова седмична 26. 03. 07/ 01. 04. 07

  • 4 009
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 526
Ха, добрвечер мили мой!
Ей, Мистик дай ми на мен да летя- никакъв проблем, но не ми се очертава в близките месеци! Екстра да си изкарате с Мамбата!
Морки, стискам палци и пожелавам леко и безпроблемно раждане! `Звучиш` ведро , това е добре и да намериш начин да ни известиш  Hug!
kita99 а вие колко време сте там? И накъде се ориентирате?
Калидката помни, че и ние имахме помисли към НЗ, но когато милото беше навит, аз се дърпах, а после когато аз се навих той пък отсече-НЕ! Но и тук ни е добре и тази година добре ни потръгнаха делата.
Мамо Б, чакаме си снимките на хъскито. Напредваш ли с финския? Аааа и на стаята на Гогича чакаме снимка- нали щеше да е Пух, а и спайдер мен, какво решихте и какво направихте?
ЗВездолинке, значи за месец, месец и нещо два рождени дни ще посрещате  Hug! Как си мила, поспивай си докато можеш и си почивай, събирай сили!
kariluis много е сладък Алекс на снимките в подписа ти! Гледам и ти се увличаш с рамчиците? А и ти се отдава, браво харесаха ми!
Амейски дали се пренесоха? Ох, като знам че и нас скоро ни чака великото преселение на народите- част 8 и лошо ми става, ама то за хубаво!

# 31
  • Мнения: 1 110
Талииии мерси за комплимента Hug Харесва ми да ги правя ама още не съм нау4ила мнооого неща за тази програма.

И аз като теб голям ми е кеф на самолет, ама те и нашите са ме метнали за сефте на 6 месеца и още ми се подиграват 4е съм напикала стюардесата и съм пътувала с надпис табелка :"Вресливо и 4упливо".

Мистък кофти 4е така се стресираш от полети, а например вместо да го мислиш само може например да мисли6 пиивики винце - отпуска по малко.

А имах една колежка от работа която така се притесняваше в самолета, 4е през целия полет "натискаше спира4ката" с крак (като на кола).

# 32
# 33
  • Мнения: 378
Привет, пролетни момичета!  bouquet

С пожелание за една хубава и слънчева седмичка от мен и есенен Auckland!
Морки, леко раждане!!!! Все още се разтапям като чуя за раждане и бебоци!
Кита, разсипваш ме с тези твои поствания значи. Пръстите ми вече посиняват от стискане – да знаеш, по-силно не мога да стискам.
Тали, много са ти сладки дечицата – да са ти румени и засмени като на снимката...
Габи от една седмица откри крещенето и толкова да се кефи, милото, на гласчето си, че честно да ви кажа в къщи трябва да се ходи с тапи за уши. На мама беснотийката - ама какво да правим - нали си е нашо - търпим си го.


# 34
  • Мнения: 7 914
kita99
Стискаме палци за европа,ама няма ли да ни дадеш жокерче за коя страна да стискаме палци? newsm78

Morki
 я, издай възможните имена?  newsm53

kariluis

 днес си мислех, че напоследък изчезна нанякъде, а то за  пролетно почистване било.... Hug

Tali Dan

почивам аз , че по мои амбиции има няма месец остана...Ъхъм надявам се в един месец два РД да празнуваме занапред Crazy
Кажи как е юнака, какво стана с изследванията -  разбра ли се защо захарта така е паднала? Thinking

mama B

 ихаааааааа че прекрасни снимкииииииии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug
Ама и Гогата така е пораснал Heart Eyes И каква хубава разходка с шейна си ни показала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Rumyana

нека да си крещи детето сега и се е се паднало  Party
Не казваш как е работата? Thinking Hug

А къде изчезнаха другите момичета?
Eli_cz пренася къща или се приготвя за Бг... Hug
Amei, и тя пренася къща..
ivalex  и тя... Crazy
 ама останалите????? newsm78 newsm78 newsm78


# 35
  • Мнения: 3 388
Здравейте и от мен, сладурки   bouquet

Тук пак се намръщи и май ще вали  Tired Уфффааа! Дано оу утре се завърне слънцето, както обещават.

Мамма Б, много са ви хубави снимките, абсолютно типични за вашето  място, нали така  Crazy

Мистик, аз също обичам да летя, но тоя стрес от летене при теб май наистина може да се излекува или поне понамалее с винцето, както вече са те посъветвали  Wink Макар, че страхът от летене си е сериозна работа и често пъти нищо не е в състояние да помогне особено много.

Морки и след това Звездичка, нали така продължава листата на ражданията тук  Crazy Ще стискаме палци всичко да мине леко и безпроблемно и ще се надяваме, добрите новини да дойдат бързо  Crazy Имаме ли си вестоноски за случайте или ще чакаме мамите сами да се похвалят?

Сериала за Др. Хаус тук за съжаление вече го спряха / от около 2 седмици/, очакваме завръщането през септември! За съжаление тук е пълно с реалити от всякакъв тип, които мен лично ме подлудяват. Рядко се намират свестни филми за гледане. Добре, че съм се заела да си сваля нещо по-така тези дни  Wink

Момичета, при вас има ли нещо специално, което се прави при изписване с бебо от родилното?

Сега ще се заема с една рекламна кампания, пък дано се развижат нещата и в една друга  посока.

Поздрави и хубав ден на всички  Hug



# 36
  • Мнения: 1 017


Добро утро, сладурки  Hug Heart Eyes Hug

Надявам се, чЕ са ви харесали снимките  Grinning Прекрасни са тези животни, нали? Не знам дали поне малко от вълнението Ще успеете да усетите от снимките..по скоро от видеозаписите...Много се зарадвахме като си намерихе старите познайници. И този път никак не ги мързеШе, развивахме супер скорост. НямаШе достатъчно сняг в гората, та повече по езерото се парзаляхме, но си заслужаваШе отново  Grinning Гого Ще ме побърка с любимката си Пусу  Crazy

А сноЩи с 2 сладурски съфорумки си побъбрихме супер  Heart Eyes Някой път ме е яд, чЕ сме толкова далечЕ и ако ми скимне да се видя с някоя от вас, трябва да пресмятам полети, време...Аз съм се замислила над една Европейска среЩа, да видим дали Ще я организирам...Стокхолм ми е любим град, близо ми е (относително), а и на Европейките няма да е далече толкова, колкото Финско...Само я подхвърлям идеята аз, пък вие споделете  какво мислите и кой би се навил да дойде...Flutter От друга страна всички почти сме с дечковци, което значи допълнителни организации...обачЕ ако ми кажете какво мислите по въпроса, наемам се да организирам един уикенд (пролетен, летен или ранно есенен)  Hug

...В съЩото време не познавам Копенхаген, Амстердам, но и до там лесно мога да се организирам да литна   Party...обачЕ с организацията ЩЕ е трудно, затова и предложих Стокхолм...Е, вие сте на ход  Hug
А пък ако някой затръгне към моите далечни земи, да свирка, моля  Hug





 

# 37
  • Мнения: 316
Привет дами  Hug
Сутринта имах фалшива тревога. Помислих, че водите ми изтичат, но не било това.... Е, бебока ще си е още малко с мен  Crazy
Tali Dan, Rumyanasonita, благодаря ви  Hug  Hug  Hug Сутринта докато чаках акушерката се зачудих как да известя и тук за появата на поколението.... ще измисля начин  Naughty
Звездичка, благодаря ти мила  Hug За имена..  newsm78 Звездолин или Звездолинка  hahaha
Мама Б, супер снимки, прииска ми се зима /а ревях за лято/. Аз съм ЗА среща по света и у нас. Стокхолм ми харесва като идея - не съм била натам  Hug
  bouquet

# 38
  • Мнения: 354
Добро утро мацки  Hug Hug Hugлипсвах те ми аз си изпратих гостито та сега съм свободна за форума Crazy
При нас е един дъжд от два дена направо ужас.

Morki скоро да си гушнеш бебчето Peace

Пожелавам ви лека седмица много целувки от нас отивам да ви прочета Party

# 39
  • Мнения: 3 388
Това за срещичката е супер идея!  Peace Така като гледам обаче, аз най-рано ще мога да просъствам другата пролет  Crazy
В Стокхолм и аз не съм била, но ги харесвма тези места и с ами слабост  Flutter От центр. европ. страни май не съм била само в Испания. Така с енадявах поне през следващите 2 месеца да успеем да отидем, но може и да не стане и да го отложим за след раждането на бебо - така ще си пътуваме заедно поне  Crazy
Има възможност да отидем и на Санто Доминго, имаме приятели там, които имат няколко къщи там и все ни казват когато искаме да отидем. Доста е далече обаче, а и полета не е от най-евтините  Sick Tired
Моят мъж се беше навил, ако не за работа, поне за ваканция да отидем до Нова Зеландия, но като видяхме цените на самолетните билети и съвсем стопирахме идеята засега  Sad Mr. Green

Морки, можеш да пратиш смс да някоя мама и тя да съобщи във форума хубавата новина  Crazy Ако искаш мога да ти оставя и моя телефон, така или иначе работя на комп. у дома и съм винаги наоколо  Wink

# 40
  • Мнения: 5 183
Хелоу от земите най-дале4ни!!!
Мам4е Б, гледам 4е си се активирала ве4е и пишеш, което е страхотно, НО не можах да видя снимките ти  Confused Не ми се отварят  Confused
Сонитка, хубаво ще е да скокнете насам. Има какво да се види, а и две майки-съфорумки ще срещнеш, ама пуста НЗ бая пара 4ини. Скъпи4ко си е, няма на4ин. Ако сте се запътили за по4ивка насам, гледайте да е през лятото, т.е декември-февруари.  Hug АЗ то4но това правя сега - търся изгодни цени на самолетни билети, за да си ходимм с Томи.
Кога е термина на МакДирок4ето?
Гуш на вси4ки бременелки, а и не само на тях!  Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 13:55 от МАЙКА

# 41
  • Мнения: 7 914
sonita
 как бе мила? след  Morki  е ivalex  и чааааак после съм аз 
а за Morki аз съм и най на близко.. така че смс на мен   smile3534

mama B

 их, че хубаво си го замислила за срещата... а закога имаш ли планове? newsm78


Morki
как на кой ? чрез мен новината ще литне страшно бързо -  обещавам  Hug Hug Hug

dunda
 пращам ти холандско слънчице, че при нас го има вече целииииииииииии 2 дена! Hug

МАЙКА

 и на вас много гушки  Hug Hug Hug


# 42
  • Мнения: 3 388
Объркала съм сметките значи  Crazy Както и да е, важно е бебета да се раждат  Hug

# 43
  • Мнения: 2 195
Звезди и ти си УФСЪ , като мен значи  Wink  По коя телевизия дават Др.Хаус ? За другуто - лично е , но ако не издържа , ще се оплача  Confused
 
Кита , хайде де  Hug

Тали , при вас Великден по - рано ли е ?

Мистик и мен много ме е страх от летене ... Досега дори не съм го правила . Ако се наложи не знам как ще го понеса  ooooh!

Мамо Б , на кого са тези кучета ? Слънчо много щастлив  Simple Smile

Карилиус , аз рекох , ще кажеш , че на самолет си правена  Laughing  Wink

Ето моята работа от вчера , останах без ръце  Rolling Eyes  , но съм много доволна от резултата  Party

http://family.webshots.com/photo/2475518120062187005eFQbrN

http://family.webshots.com/photo/2401796780062187005KigSka

http://family.webshots.com/photo/2243347590062187005bOAojv

Жалко , че не снимах "преди" има от сега само  Rolling Eyes  Но , уверявам ви разликата е значителна  Laughing Три часа и половина ми отне  Crazy

# 44
  • Мнения: 3 388
Мимката, поздравления! Много добре си се справила  Peace
А детенцето ти е голямо сладурче  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт