Нова седмична 26. 03. 07/ 01. 04. 07

  • 4 012
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Ahoj от мен...  bouquet
От седмица усилено се пренасяме и вече малко остана да сме в нов дом.
Как съм уморена вече..две къщи ми идват малко много.
Лъскане тука, редене на кашони ..лъскане на ново там и отново пререждане на кашоните. Rolling Eyes
От четвъртък ще останем и за седмица може би без нет...докато ни пуснат пак , ще сме зависими на бързината на чешките техници. ooooh!
Ох...няма да се оплаквам вече ... Wink
Морки хайде миличка , повеждай хорцето , че да се редим всички после ..Стискам палци  Hug Hug
Звезди, а аз чакам най-напред Морки, после Mcdirock-чето..и после може някъде там аз..още ми е далечно.. Embarassed Shocked
Може ли аз да се запише като фен на Д-р. Хаус..много луд този човек бре.
Мамче Б тази снимка ми обра точките ..много е емоционална  Hug Hug и истински впрягове, леле супер . Shocked
Taли, ох какви са готини мъниците, ама малко ме озадачи вече имате ли боядисани яйчица ..Тези са миналогодишни нали?
Иначе за пренасянето май се е заформила една агитка от пренасящи се, много мило ми става че не съм сама. hahaha Joy
Иначе Eлито вече е Бг... Crazy
Бъдете здрави вие и мъничета, а бремките нагушете коремчетата от мен.

  bouquet

 

# 46
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Мимката, браво   bouquet много свежо и пролетно   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 526
Аааа, Мимката при нас оФициално Велик ден няма  Joy. Ивалекс е познала- това са снимки от миналата год. аз самостоятелно си го правя, но по принцип в Израел празнуват Песах ( другия вторник), а нашият Велик ден го пренебрегват, нали е християнски празник. Бравос за храстчетата, много е приветливо!
Тали , при вас Великден по - рано ли е ?

Мамче Б, супер размечтах се покрай клипчетата  Heart Eyes, а Гого не напразно си е харесах Целувката!

Руми, нека пищи Габито нали е от кеф  Hug! Кой я гледа сега, ти като бачкаш?

ivalex-че тамън на време привършвате с пренасянето и сега ново бебе в нова къща  Heart Eyes ех, че кеф! Не се претоварваш нали, половинката помага?

# 48
  • Мнения: 1 110
Mimkata много е хубава  bouquet Това предната градина или задната е?

П.С. Моооже и на самолет да съм правена, ама нямам неопровержими доказателства  Laughing

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 21:38 от kariluis

# 49
  • Мнения: 3 388
Само аз ли не виждам снимките на Тали .......  newsm78

Ивалекс, да не се претоварваш с новата къща  Peace

# 50
  • Мнения: 7 914
mimkata
ти на коя дата си? newsm78
Страхотна градинка -  браво на теб newsm10  ...аз хич не обичам с подобни неща да се занимаам -  чакам мама с нетърпение Party
Не съм искала да любопитствам сорриииииииии Hug

Хаусчо е в четвъртък по SBS6 от 21.30  Heart Eyes

ivalex
цапната в устата и му сече пипето...страшен е този Хаусчо...ама да не му попадаш май в ръцете (като подчинен де)-  луд ще те направи  Mr. Green

Tali Dan

а как намираш боя за яйца? newsm78 а при вас козунак има ли или поне някакво подобие? newsm78

Само аз ли не виждам снимките на Тали .......  newsm78
sonita,
 за кои снимки питаш?  newsm78

# 51
  • Мнения: 3 388
Ами коментират се снимчици тук, да викам и аз да видя, ама няма  Crazy Къде да търся?

Виждам само подредената градинка на Мимс  Peace

# 52
  • Мнения: 7 914
ако питаш за яйцата те са в подписа на Талиданката Peace

# 53
  • Мнения: 3 388
ако питаш за яйцата те са в подписа на Талиданката Peace

Аз търся линк и си викам, абе защо ли само аз нищо не виждам!  Outta Joint  ooooh!  А пък уж не съм разсеяна женица  Whistling Whistling

# 54
  • Мнения: 7 914
ако питаш за яйцата те са в подписа на Талиданката Peace

Аз търся линк и си викам, абе защо ли само аз нищо не виждам!  Outta Joint  ooooh!  А пък уж не съм разсеяна женица  Whistling Whistling
не се притеснявай и аз не разбрах отначало къде е -  хормони  -  няма как  Mr. Green

# 55
  • Германия
  • Мнения: 8 101
едно заспало здрасти от гората Tired
Момичета, така се надявах, че второто бебе ще е по-кротко, но не би, от ритници вечер не мога да заспя, утре пак трябва да ставам рано, за да....духам яйца  Mr. Green за Мартинското, ще боядисват в яслата. После дано имам малко спокойствие, за да дремна час-два Whistling поне с пролетното чистене и подреждане свърших Sunglasses

Спокойна нощ на всички Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 017


Добро утро, сладурки  Hug

Пак ви изпраЩам слънчице  Heart Eyes  bouquet Толкова са прекрасни сутрините тук, чЕ едва се вмъквам в офиса си/дупка  Rolling Eyes НАдявам се, чЕ и през уикенда Ще е толкова слънчЕво и топличко. Вчера за първи път седнахме в люлката пред вкъЩи и пихме кафе/какао  Grinning

Майка, заЩо не ми виждаШ снимките  newsm78? Няма никаква парола...Опитай пак  Heart Eyes КАк е Томасито  Hug? Разкажи малко за морски прежиявания, моля  Hug Така съм се затъжила за топла водичка и плаж...ееееех  Hug

Мимка, имам повечЕ време сега за форума, чЕ си посъкратих работните среЩи (т.е. ги изместих повечЕто в първата полоина на месеца, та сега само по една на ден) Ама да видим април как Ще я караме  Rolling Eyes Но пък ми идва ваканцията  Party А твоята градинка е толкова кокетна и спретната  Hug Всичко си имаШ там  Hug И камъчЕтата ми харесаха много  Hug И късмет с каквото ти е на главата тези дни, спокойно и философски...каквото и да е, да минава бързо и безпроблемно.

Ивалекс, ти ако така я караШ с преуморяване Ще ни изненадаШ по бързо с бебчо  Heart Eyes Недей да се уморяваШ, ами бавничко...Ама верно толкова много момичета сменят домове  Grinning Така така, с начАлото на пролетта, начало и на нов дом.

Пепе, как така ги духаШ тези яйца? Трябва да ги изпразниШ от съдържанието ли? Аз трябва да се поразгледам във форума за идейки за Великден. Гого напоследък много обича да се занимава с разни майсторения...та освен с усъвърШенстване в рисуването на скелети, Ще трябва да му измисля и неЩо по Великденско  Crazy

Тали, много ти е далече, знам, ама ако смогнеШ да дойдеШ някога на гости, обеЩавам ти среЩа с Целувката и сие  Hug Как е дечко?

Кита, хаайде де, ти писа веднъж, пък спря  Hug И на мен ми липсват писанията ти  Heart Eyes

Звездолинке, за среЩата...ами не знам кога да я спретнем. Аз се ентусиазирах от разговора ни със момичетата онази вечер, и си мислех колко Ще е хубаво да се среЩнем и извън пределите на България. НАли все среЩи организираме като се заприбираме (което си е логично и много по лесно осъЩествимо...), ама заЩо не и някъде, по централно в Европата? За мен са удобни летните месеци, до към ранна есен...Мисля, чЕ в октомври (Гого Ще има ваканция втората седмица от месеца), Ще бъдем във Виена...Та и там можем да се видим с девойките, които искат да дойдат и могат да се организират...

И като се сетих за пътуване: Калида, има една конференция в Канада  Heart Eyes Но оЩе не съм сигурна дали Ще ходя (виза и време...), но непременно Ще ти кажа  Hug Ако имаШ някакви поръчки от моите далечни земи, бих мога да ги изпълня  Hug Как е Дана? И ме беШе питала дали температурите са над 0...ами да  Grinning Сутрин е около 0, но през деня стига до 12  Flutter Скоро Ще свалим мартеничките.

Сладурки, оставям ви, с кафе и зелен чай от мен. А Джорджи и Звезди се надявам да се погрижата за по пиателната част  Hug

# 57
  • Мнения: 3 388
Поздрави от слънчево Милано и успешен ден на всички!!!  Hug Crazy  bouquet

# 58
  • Мнения: 5 475
Да ви донеса тук новината,днес  в 6.25 се е родила Алессандра на МакДирок, 3.250кг, 50см.  Heart Eyes Hug



Честито бебче на Миленка! Heart Eyes Hug
Да е живо и здраво!
Бързо възстановяване на мама!
  bouquet

# 59
  • Германия
  • Мнения: 8 101
Да ви донеса тук новината,днес  в 6.25 се е родила Алессандра на МакДирок, 3.250кг, 50см.  Heart Eyes Hug



Честито бебче на Миленка! Heart Eyes Hug
Да е живо и здраво!
Бързо възстановяване на мама!
  bouquet


Уррррррррррррррррррраааааааааааааааааааааааааааааааа
честитооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 да и е здрава и да расте щастлива!
Поздрави на цялото семейство МкДирокови Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт