Да посрещнем Цветница с добри новини! Седмицата 26-31-ви март

  • 4 258
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 553
Успешна седмичка и от мен на всички  Hug
Аз ви чета, но понеже нямам новини, не пиша често. А и в момента съм спряла с ходенето по лекари...

Душка, непременно се съветвай с ендокринолог. Не знам дали при тези стойности на хормоните на щитовидната жлеза можеш да забременееш, но по-важното е дали имаш овулация. Важни са и ТАТ и МАТ антителата как са сега. Иначе FSH и LH са си добре, не им се притеснявай.

# 16
  • Мнения: 763
Mi6inkata, и аз не можах да отида до Асеновград, пък така се бях наточила. Но нищо, надявам се догодина вече да няма за какво да ходим там Praynig

# 17
  • Мнения: 3 376
Успешна и щастлива седмица и от мен, момичета!

Стискам палци за всички, на които им предстоят тази седмица цветни снимки, операции, стимулации, трансфери и тестове.  Peace

Тая последна седмичка на март нещо изненадващо студена се получи. Чудно ми е какво ли ще е лятото след тая мека есен и зима  Thinking

# 18
  • Мнения: 547
Момичета,желая ви успешна и щастлива седмица!  bouquet

Симма,стискам палци да ти е последното инсе-успешното! Hug

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Весела и успешна седмица на всички, въпреки намръщеното и хладно време.
Аз сега прочетох, че Джордж Майкъл ще идва за концерт в София и наточих ръчички да се докопам до билети, йееееееее. Ако има и други фенове- честито!

# 20
  • до морето
  • Мнения: 494
mishana пуснах си отделна тема, както ме посъветва Верити. Нещата с ТАТ според мен не са добри, но според ендокринолога били на кнтар за автимунно заболяване, изследвания преди 5 месеца ТАТ 112 при референтн аграница < 12. Да не занимавам тук момичетата, моля те ако знаеш нещо по въпроса пиши ми в темата. Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Дано седмицата е пълна с добри новини! Grinning
За мен няма да е такава, от графиката се вижда...Но не съм отчаяна. Просто спирам да меря проклетата температура Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен скъпи момичета Hug

Аз да докладвам, че ей сега се връщам от цветната снимка. Дето се вика изфотиха ме Mr. Green, красива съм не само външно, ами и вътрешно Mr. Green Wink. Всичко си ми е наред, е аз си го очаквах, но друго си е с официално подтвърждение.
Сега продължаваме със специалните изследвания на спермчовците, да видим там какво ще излезе. В същото време имам толкова много работа, че тези неща ги отмятам съвсем между другото. Sad
На всички, на които тази седмица им предстоят процедури, манипулации и имат нужда от стиснати палци - с тях съм Hug
На лекцията няма да ходя, Жабче ти знаеш мнението ми защо Wink

Прекрасна седмица ви пожелавам  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 626
Хайде момичета,приятна и плодотворна седмица и от мен! Hug

# 24
  • Мнения: 1 329
привет и от мен Flutter

аз не пиша, но ви чета и следя доста изкъсо
при мен нищо ново, освен че си чакам дата за лапарото, а тя е толкова далечччччччччччче - през Май
и се надявам хубавото време да ме разведри Crazy

Жаб, няма да ходя на лекциите. Нещо ми е много скучно там- предпочитам на чаша вино с приятели в готина компания. Май по-добре ще ми подейства.

Гриз,  Hug

Цветуне, честит ти продухан тръбопровод Party и със с....с да си го ползваш Mr. Green

успешна и щастлива седмица

# 25
  • Мнения: 1 029
Браво, Цвети!!!Хайде успех нататък, знаеш си!  bouquet

Дари, ще дойде и после хубави новини само. Hug

Стискаме палци за Гризката, днес е нейното лапаро!!!
Дано новините са добри! Praynig

Аз пък направих тест на Благовещение с надежда, че ще съм от късметлийките с успешно първо инсе, но не бях...Както и да е, продължаваме, то се знае.

Успех и хубави новини на всички!!!

# 26
  • Мнения: 553
Много стиснати палци и от мен за Гризката  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Дано всичко да е наред  Praynig

Данидан, може пък да е било рано за тест  Rolling Eyes Продължавам да ти стискам палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Аз от утре съм малко в отпуска, че на милото сега му дават останалата отпуска от миналата година. Успешна седмичка на всички, весели великденски празници и се надявам да има много  EFP като се завърна  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 029
Мерси, Мишана, но съм с М. Wink
А вие двамата да си починете хубаво и само положителни емоции! Hug
Весели празници и от мен!Хубави новини по Великден на всички!

# 28
  • Мнения: 7 716
Искам бебе. Искам да усещам миризмата на бебе, да гушкам бебе, да обичам бебе.
Вечер заспивам с мисълта за бебе до мен в леглото. Усещам го реално до мен, усещам топлината му, хубаво ми става така с тези мисли. Дали не полудявам?

# 29
  • Мнения: 1 950
Привет момичета Hug

Дани Hug Heart Eyes
mishana, една хубава отпуска ти пожелавам с много слънце и усмивки  bouquet
Lali, не полудяваш Hug. Просто имаш нужда от помощ.
И не само ти, много от този форум имаме такава нужда. Лично аз го усещам за себе си и знам, че дълго така няма да мога да продължа.

Общи условия

Активация на акаунт