Най-популярните женски имена

  • 125 477
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми не съм я кръстила с популярно, щом и в Анкетата го няма. КЕФ  Party

Инак знам как ще се оформи челото на класацията:
Александра, Виктория/а, Рая и може би Йоана/Йоанна.

# 16
  • Мнения: 1 029
Ми не съм я кръстила с популярно, щом и в Анкетата го няма. КЕФ  Party


Е, кажи как се казва, за да го добавя в анкетата? Може пък да се окаже, че има и други деца, носещи това има   Wink

# 17
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Дъщеря ми се казва Жени(но ще гласувам за Евгения,защото е производно).

# 18
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
въпреки че когато й давахме името на Ема изобщо не съм мислила дали е популярно или не,си мисля че съм виждала доста Еми във форума,иначе за челните места може би Ана и Йоана както и производните на имената ... Александра също е доста популярно ще видим

# 19
  • Мнения: 742
Нашето име го няма Sad.Дъщеря ми се казва Мишел не мисля че е единствена Wink

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Гласувах за Йоана.

# 21
  • Мнения: 8 769
Имената и на двете ми деца ги няма. Което е хубаво.
Не виждам смисъл от анкетата обаче.  newsm78
Ако трябва да сложим всички съществуващи имена...то не знам колко страници няма да ни стигнат.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Дария Heart Eyes-гласувах и аз Wink

# 23
  • Мнения: 1 029
Нашето име го няма Sad.Дъщеря ми се казва Мишел не мисля че е единствена Wink

Така е наистина, едва ли е единствена, просто съм го пропуснала. Ще го добавя на края на списъка, за да можете да гласувате.  Peace

# 24
  • Мнения: 1 029
Имената и на двете ми деца ги няма. Което е хубаво.
Не виждам смисъл от анкетата обаче.  newsm78
Ако трябва да сложим всички съществуващи имена...то не знам колко страници няма да ни стигнат.

Просто е интересно да се види кои са най-популярните имена (поне според мен). Въпреки че списъкът е дълъг, все пак ще има такива, които ще се откроят. Пък и е интересно да видим какви други нетрадиционни имена има, като се надявам че дори да липсват в списъка все пак ще ги споделите, за да ги добавя.  Peace

# 25
  • Мнения: 742
Нашето име го няма Sad.Дъщеря ми се казва Мишел не мисля че е единствена Wink

Така е наистина, едва ли е единствена, просто съм го пропуснала. Ще го добавя на края на списъка, за да можете да гласувате.  Peace

Благодаря гласувах  bouquet

# 26
  • Мнения: 8 769
Просто е интересно да се види кои са най-популярните имена (поне според мен). Въпреки че списъкът е дълъг, все пак ще има такива, които ще се откроят. Пък и е интересно да видим какви други нетрадиционни имена има, като се надявам че дори да липсват в списъка все пак ще ги споделите, за да ги добавя.  Peace
За нетрадиционните имена имаше огромна тема в Клюкарника.

# 27
  • Мнения: 2 381
Паолина се казва.

# 28
  • Мнения: 2 040
Никол е дъщеря ми .. не е единствено във форума, но и не е толкова често срещано ...  Peace

# 29
  • Мнения: 223
Записахме се и ние!! Още една малка Ема  Grinning
А за популярност аз смятам, че ще бъдат: Виктория, Алексанра,Йоана и може би Калина

Общи условия

Активация на акаунт