Какво мислите за новата триколка на ABC

  • 1 646
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
A степенката за краката на летния кош може ли да се мести, за да може когато се наклони коша назад, краката му да не вирват нагоре?

# 16
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Идвам тук, защото вече бях смъмрена, че пуснах нова тема точно за тази триколка.
Това, което на мен ми обясниха в магазин "Бебе Маркет" е, че от тази година са пуснали количката в комплект със зимния кош на цена 730 лв., а преди са се продавали отделно като цената на зимния кош е била с около 100 лв. повече. Сега само в комплект се продава с новите разцветки. Мен лично ме притеснява единствено това, че когато детето порасне достатъчно, че да не му става вече зимния кош, няма как да си легне удобно в случай, че няма напълно легнало положение на летния вариант. И тук моля мами, които бутат колички, лишени от тази екстра да споделят как спинкат децата им в този случай?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз съм от привържениците на АВС дизайн. Имаме лятна количка Profecto Plus кошара. Количката си има степени на легнало положение, ползвам я когато Бубка навърши 6 месеца. Първоначално само в легнало положение и постепенно й вдигах нивото на гръбчето.
Аз лично съм доволна от количката, маневрена е (сравнявам със старата HAUK от каката която имах, искарахме до 6 м. с нея) , не тежи, сгъва се като чадър и не заема много място  Peace

Общи условия

Активация на акаунт