Бебешки очи

  • 2 913
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
И аз и таткото сме със кафеви о4и а детенце е със сини Party!Ако някой във рода ви е със сини...възможно е!Аз също ми е много интересно newsm78!Питах доки...беба е на 2 месеца и той таза 4е ще и останат такива!Синео4ката на мама Mr. Green!

# 16
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
След около 4-ия месец започва да си личи дали ще са тъмни или светли,но сините могат да станат зелени ислед годинка!

# 17
  • Мнения: 574
Бяха кафяви и такива ще си останат Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
светлите очи могат и в пубертета дори да се променят, тъмните, обикновенно си остават такива, само се избистрят....

# 19
  • Мнения: 229
Аz съм със светло кафеви,таткото със светло сини,а синът ми е със zелени Mr. Green не съм кърмила,но към 6тия месец му се иzбистриха Peace Дотогава бяха мътни...Сега всички с нетърпение очакваме с какви очи 6те е бебето...

# 20
  • Мнения: 27 524
До 2 години е нормално да почакаш. Всичко е относително. На синът ми на година и няколко месеца придобиха окончателният си цвят.

# 21
  • Мнения: 2 159
ние сме със сини, но сме още 6-тия месец, знам че се променят до годинка

# 22
  • Мнения: 5 539
Ако бебе се роди с тъмно сини очи, най-вероятно ще се превърнат в кафеви.
Синеоки остават тези, които се раждат с ясни светло сини очи.
Не знам дали го обясних добре, но на практика умея да ги разпознавам отрано.
За пъстрите и зелените не знам, там е по-сложно.

# 23
  • Мнения: 2 271
На Вероника също.Но отдолу някак тъмнееха.На 8м се промениха в тъмно кафяви,макар с мъж ми да сме със светли пъстри очи.

# 24
  • Мнения: 5 362
Как и кога след раждането очите на бебчо добиват окончателия си цвят и колко се променят с времето?  Rolling Eyes

Че на нашия юнак в момента са му сиво-сини и ни е интересно какво ще излезне в крайна сметка като се има предвид, че и аз и таткото сме с кафяви очи  newsm78
Бяха ми казвали,че до 6-я месец се променяли.
Но при нас не стана Grinning
И ние сме като вас,но малката си остана със сиво-сините очи Wink

# 25
  • Мнения: 1 986
  И на мен ми казаха,че се променят до 6-ия месец,но откакто се е родила,та досега,очите на дъщеря ми са тъмно-сини,избистрени изглеждат и едва ли ще се променят Wink

# 26
  • Мнения: 568
Верони е на 10 м и са синьо сиви и аз се чудя дали ще се променят.
Ние с голямата сме със зелени, а таткото с кафяви, но имам синеоки роднини...
Доки каза, че нямало вече да се променят, кой знае....абе да са здрави!

# 27
  • Мнения: 8 505
В повечето случаи (но не във всички) цветът,който се е установил до около 2-2.5-годишна възраст,е окончателния.

# 28
И ние с таткото сме с кафяви очи а малката е със сини, а сега взеха и да позеленяват около зениците Flutter   Винаги съм си мечтала детето ми да е със зелени очи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт