Декември е и той далеч, но ние чакаме нетърпеливо веч!!!

  • 15 469
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 208
Е за съжаление аз трябва да се присъединя към ноемврииските мами. Желая ви лека бременност и здрави бебчета. Но това не пречи и тук да навестявам.

# 46
Момичета, освен фолиева киселина пиете ли някакви витамини още?

# 47
  • Мнения: 534
Gogi, аз пия само фолиева за сега...може би друго по-късно...знам ли...

# 48
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Gogito ,

аз също съм само на фолиева киселина за момента.Ако довечера лекарката ми предпише друго - ще ти кажа.

# 49
  • Мнения: 70
Здравейте момичета, хайде и аз да се присъединя към вас Simple Smile, моя термин е  6-ти декември, ще ми бъде второ детенце, дай боже Praynig. Иначе съпътстващите ми неразположения са отпадналост, болки ниско долу в корема Sad, за гадене не мога да кажа, но вкуса ми е променен и главоболие. Пия нош-па, утрогестан, фолиева киселина и за главоболието парацатемол, макар че не ми помага особено. Ами това е май за сега Simple Smile, пожелвам на всички безпроблемно бременнеене:).

# 50
  • Мнения: 534
...започваме да се увеличаваме малко по малко  Hug
и при мен няма гадене, само от време на време ме наболява корем, като пред цикъл...

# 51
И мен ме боли корема, все едно всеки момент ще ми дойде. Дано да не е нещо сериозно, още не съм ходила на преглед.

# 52
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
ellenzeto ,

тест за бременност прави ли си? Thinking

# 53
  • Мнения: 17
I mene me boli korema, no dnes pro4etoh v edna statiia, 4e tova se dalji na uveli4avaneto i izmestvane na polojenieto na matkata. Pri tova se opavali vrazkite, koito ia poddarjat v estestvenoto i polojenie. Na tova se daldala tapata bolka nisko dolu v korema. Biah se pritesnila, no sega kato znam ot kakvo e, ne mislia da vzemam hap4eta.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 893
хахаааа ей момичета да не се преместим пак тука от Родени 2006  Joy
айде още една ланшна декемврийка да дойде да ви изкаже поздравления   bouquet Hug
не се притеснявайте, бременни сте - всички отклонения за вас са нормално явление  Laughing
аз до последно си бях нервозна и отвратително саркастична  Rolling Eyes не ми се е гадило, нямах апетит, 3 месеца нагъвах само домати. 3 месеца не пуших изобщо, после ме тресна никотинов глад и припалвах от време на време  Embarassed

# 55
  • Мнения: 4 967
Хей, ако щете вярвайте, нямах намерение да ви проверявам - съвсем по навик отворих очакващи септември-декември!  Пък вече толкова време тук не са нашите темички!
Нищо, пак да ви пожелая лека и успешна бременност и прекрасни бебчета!

# 56
  • Мнения: 534
...хей, миналогодишни декемврийски мами, много са ви па хубави бебоците бе  newsm51, лелееееееееее..............и наще ли ще са такива Simple Smile)))...браво, да са ви живи и здрави!!! newsm10 newsm10

# 57
  • Мнения: 70
Ехо, момичета здравейте Simple Smile, на вас кога ви казаха да отидете,  да се види за сърдечна дейност, аз имам час сега във вторник- 10-ти, но ми се струва, че е раничко още..?! Thinking

# 58
  • Мнения: 534
anna_nik, аз все още не съм се похвалила на моя гинеколог, но първият път когато говорихме ми каза след 2 месеца от последната М, тогава да отида да видим сърдечна дейност. Може да е имал предвид и това, че ехографа им не е от най-прецизните и по-рано няма да се види и чуе нищо...така че си зависи много от апаратурата...хайде иди във вторник и ще кажеш какво сте видели и чули...успех  Hug

# 59
  • Варна
  • Мнения: 893
ами аз разбрах че съм бременна в 7ма седмица, след 3 отрицателни теста  Crazy много е потайна мойта мома  Mr. Green
като отидох при АГ на другия ден вече се виждаше зародиш, а сърдечна дейност в 14 седмица мисля че потвърдиха  Thinking абе края на 2рия месец

Общи условия

Активация на акаунт