Декември е и той далеч, но ние чакаме нетърпеливо веч!!!

  • 15 467
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
Хайде май и аз намерих място тук най-накрая. На мен също ми закъснява 5 дни, теста е положителен, нищо че чертичката е много бледа. Стомаха ми е подут, гърдите също. Ако смятам правилно, термина ми ще е около 02.12.
 Кажете ми моля ви, кога трябва да отида на гинеколог за потвърждение на бременоста?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
ivalinai много се радвам да те видя пак в отчетнните Hug
Пожелавам на всички леко бремеене и сладки бебчета през декември!  bouquet

# 32
  • Мнения: 534
Благодаря ти _Megi_  Heart Eyes
ellenzeto, аз първия път като си говорих с гинеколога се разбрахме да отида при него след 2 месеца от последната М, ако нямаш проблеми някакви разбира се, за да чуем сърчице....иначе по-рано...знам ли...има някъде по-качествени апарати, където може и по-рано да те видят. Аз понеже съм в провинцията, тук нямаме кой знае какъв апарат, за това по-късничко, по-сигурно да се види и чуе нещо.
успех ти желая.....аз също се очертавам около 02.12.....но да видим  Embarassed

# 33
  • Мнения: 302
Поздрави и от мен Simple Smile Пожелавам ви леко бременеене и само положителни емоции.   bouquet Ние лудите декемврийки ви надушихме темата и сега има да надничаме с носталгия когато бебоците не реват Simple Smile Ще помагаме със съвети ако имате нужда Simple Smile Най-важното е да сте спокойни и да си хапвате колкото искате но не да се тъпчете Simple Smile
Приятен ден ви желая  Hug

# 34
  • Мнения: 7
Zdravejte,dekemvrijski mami,az ve4e se vklu4ih kam noemjvrijskite,no kato se zamislq naj veroqtno i az 6te sam dekemvrijska.Neznam kolko to4no dni proti4a bremennosta,navsqkade pi6e razli4no.Termina mi e na 25 noemvri,no az zabremenqh sled edin edinstven polov kontakt na 5 mart tazi godina.ako sa 9 meseca trqbva da rodq na 5 dekemwri,napravo se 4udq.Nqkoj znae li to4no kolko dni proti4a edna bremennost?

# 35
  • Мнения: 99
Привет нови мами! Желая ви лека бременост и да ставате все повече! Това са най-хубавите мигове, макар и изпълнени със страх от неизвестното Simple Smile
Галка за бремеността: 280 дни се броят от началото на последния ти цикъл, или схемата е вадиш 3 месеца от последната дата и след това прибавяш 7 дни. Дано съм ти помогнала. А има и много калкулатори из интернет. Аз мисля ,че ти си за края на ноември, но бебо най-добре знае кога ще реши да излиза.Simple Smile
Успех мамчета!

# 36
Здравейте момичета! Аз вероятно ще ставам мама на 02.12.2007 г. Единственото неразположение засега е, че корема ми е подут и имам много газове  Embarassed. Не пия газирано и ям леки храни, но.... Вие как се чувствате? newsm78

# 37
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Gogito,

добре дошла smile3525.Аз вече започвам да спамвам тая тема, но се чувствам много странно, все едно не си принадлежа newsm12.Гърдите ми от нормални стават големи,но това не ме радва, защото ми е дискомфортно и дрехите ми стягат smile3516.Преживявам физически и психически дискомфорт, който се чудя временен ли е  smile3514.Нямам апетит, не се уморявам, но нямам желание за нищо, а нощно време мога броя звездите smile3515 и само ми пречи нощта.През деня ми се гади, когато се храня-то почти е по принуда, и не усещам вкуса на нищо от това, което ям newsm61.Изнервям се от незначителни неща или съм супер апатична.Обяснявам си го с някаква хормонална промяна, но аз просто не съм аз.Станах друг човек и място не мога да си намеря......Не съм лигава, планирана първа бременност ми е, но май не ми е много превъзбудено newsm12
Искам да имам здраво физически и психически бебче, но искам да знам дали положението ми на тотален дискомфорт ще промени smile3506

# 38
  • Мнения: 534
добро утро момичета,
да се похваля...тази сутрин направих тест - ЩЕ ИМА БЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, живот и здраве на 02.12.2007...честито на всички цветя, дървета и подправки - аз си падам малко дръвче и малко ще празнувам днес, пък и имам най-хубавия повод...още веднъж на всички желая хубав и усмихнат ден!
...иначе нищо ми няма, чувствам се нормално fingerscrossed

# 39
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета!
Радвам се да се присъединя към вашата банда. Терминът ми е на 3.12. Направих си теста преди повече от 10 дни, после и на лекар ходих, но не се престраших аз да отворя темата за декемврийските бебета. Чаках някой друг да го направи...
Желая на всички лека бременност и здрави бебоци!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Абе ние декемврийките от 2006 сме много досадни  Grinning ама то задобро го правим. И аз съм миналогодишна декемврийка и някъде по това време си видях теста с двете чертички и сега като разбрах, че има вече и мами очакващи бебчета през декември 2007 и изживях всичко наново.
Прегръдки от мен, пазете се, сега това е най-важното.
Azade от тук нататък постоянно ще се променяш, понякога ще си непонятно усмихната, друг път безпричинно ядосана, но повярвай ми това състояние на дискомфорт, който описваш съвсем скоро ще отмине и от там нататък започват най-прекрасните мигове от растежа на твоето бебече. За любовта и бремеността кой каквото каже все е вярно. Laughing
Леко бременеене на всички  Hug

# 41
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
А, вие миналогодишните декемврийки изобщо не сте досадни, поне има от кой акъл да вземем.Аз поне Ви благодаря и Ви завиждавам- самата истина. smile3502

# 42
javascript:void(0);
Hug Здравейте момичета!аз сам нова в бг-мама.Моя термин е за 3 декември 2007г.
На всички безпроблемна и лека бременост. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 534
няма ли още престрашили се мами... Hug

# 44
  • Мнения: 17
Ima, ima! Moiat termin sa6to e opredelen za 01.12. Pojelavam leka i bezproblemna bremennost na vsi4ki! Uf, i tarpenie.

Общи условия

Активация на акаунт