Декември е и той далеч, но ние чакаме нетърпеливо веч!!!

  • 15 470
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 320
Аз също съм миналогодишна декемврийка.  Heart Eyes
Желая ви мнооого позитивни емоции и леко бременеене.    bouquet
Докато се усетите времето ще се изтъркули и в ръцете си ще имате по едно малко съкровище и ще се чудите как сте живяли досега без него??? smile3541

Надниквайте ако искате в нашата тема и питайте, всички ще сме много щастливи ако можем да помогнем с инфо или съвет.
 Hug

# 16
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
На мен ми се гади следобедно newsm78, не мога да спя, защото явно изгубих способност да се уморявам #Crazy.И не ми се прави секс Stop, и влагалищети ми е сухо Rolling Eyes и се чудя това нормално ли е?

# 17
  • Мнения: 535
Сърдечни благопожелания от още една миналогодишна декемврийка  Hug
Лека и безпроблемна бременност на всички ви  Hug
ivalinai , и аз така започнах -  декември 2005 - спонтанен аборт, а този декември - най-готиния подарък  Crazy

# 18
  • Мнения: 320
Нормално е, не се тревожи. Надявай се въобще да не почне да ти се гади, че е някакъв кошмар. При мен почна чак в 10та седмица. А за сухотата -  Peace така беше и при мен, чак до края.

# 19
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Oh, мерси много newsm10, мислех си, че не ми е наред нещо ooooh!.
Пили сте хапчета някакви докато бяхте бременни? Хич без имам ядове в кръвната картина някакви и съвсем съм в шок newsm12.
Да не говориме, че съм опасна и мисля да си публикувам снимката с цел предпазване на хора- само повод да си намеря и реагирам изключително болезнено, все едно съм лично наранена smile3515 и съм станала много докачлива smile3511 smile3514

# 20
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Защото съм на работа и бързам да пиша 100 грешки допуснах на предния постинг Embarassed

Аз без време явно ще трябва да пия някакви хапчета- лекаря довечера ще каже и ми е интересни вие пили ли сте лекарства докато бебочетата бяха във вас?

# 21
  • Мнения: 1 243
Аз пиех Фолиева киселина  Дуфастон ,дуфастона го пиех защото преди това имах кухо яйце,не е лошо да си вземеш някакви витамини за бременни например О'Мами те се специално за бременни жени  Peace
също тъка в по напреднала бременност пиех Магнерич защото имах болезнени подготвителни контракции,към 7 месец започна ужасни киселини и почнах да смуча Талцид и Стопацид.Момичета не яжте мазни и пържени храни от тях се появяват киселините гледаите да избягвате дори пикантните храни,даже и сладкото че от него се дебелее и после трудно се смъкват килцата Heart Eyes

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 15:39 от bisa

# 22
  • Мнения: 534
аз съм започнала с фолиевата киселина през септември миналата година и не съм спирала...преди пией дуфастон 2х1 и сега пак започнах да го взимам...

# 23
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
 smile3525 Фолиевата киселина - ясно, аз също не си я пропускам.Даже пия и бирена мая, която е обогатена с разни екстри.Мисълта ми беше някой пил ли е леки антибиотици? И пушите ли?
 smile3505 ох, много въпроси задавам, все едно и интервю водя newsm62, но ми е много интерсно а и виждам, че имате търпение да ми отговаряте newsm08

# 24
  • Мнения: 534
аз не пуша, а и антибиотици не съм взимала...

# 25
  • Мнения: 669
smile3525 Фолиевата киселина - ясно, аз също не си я пропускам.Даже пия и бирена мая, която е обогатена с разни екстри.Мисълта ми беше някой пил ли е леки антибиотици? И пушите ли?
 smile3505 ох, много въпроси задавам, все едно и интервю водя newsm62, но ми е много интерсно а и виждам, че имате търпение да ми отговаряте newsm08
аз в началото започнах с фалвит витамини а после на пренатал много са хубави съдържат доста витамини и минерали,а за цигарите моята док каза че до 4-5 на ден може и аз през цялата бременност си пушех важното е да не се прекалява.

# 26
  • Мнения: 561
Oxo, виждам че вече се пьлни темата!!!! Аз да се похваля, днес се видя 4 мм. сак. Успех на всички бьдещи мами, предстоят ни чудесни мигове!!

# 27
  • Мнения: 534
kalinuccia, на какъв ехограф видяхте сакчето...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 245
Здравейте, отново. smile3525

Интерсно ми е да знам как се чувствате, усещате ли се различна, какво се промени във вас със започването на бременността? newsm12

Azade аз се чувствам малко отпаднала и ми се гади главно вечер ама леко, не е чак с повръщане, е все пак съм в началото, леко напрежение имам в гърдите и леко ме наболяват яйчниците. Общо взето съм добре, само много ме дразни стомаха, който е надут и газовете  Laughing 

# 29
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Мерси на всички Ви.Много ми е ползено да знам, че подобни неща се случват и с други. newsm10 smile3525 smile3504

Общи условия

Активация на акаунт