безвредна козметика

  • 5 044
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 932
Ще потърся тази Др Нона...Май всички ги има он лайн.Вижте и това:www.weleda.co.uk.

# 16
  • Мнения: 4 076
Weleda доставят само within the UK (England, Scotland, Wales, Northern Ireland). Същите са Др.Хаушка-писах и получих отговор,че нямат намерение да стъпват на нашия пазар.Отказах се да си създавам трудности с поръчки on-line и приятели в чужбина.В БГ редовно намирам Апотекер Шелер и едно кремче на Хималая с изцяло растителен състав(според упътването).Ако знаете други марки(и цени)-казвайте!

# 17
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Аз получих алергична реакция от крем за лице на Апотекер Шелер и от тогава  Naughty им няамам доверие. Lilac, а за какви трудности говориш с поръчките on-line? Питам защото мислех да си поръчвам от серията Red Elements на Jason.

# 18
  • Мнения: 4 076
Аз лично не съм поръчвала.Но следя темата за поръчките от Ягодката-какви проблеми са имали момичетата с кредитните си карти,та кореспонденция,чакане да се отблокират парите,та чак бележки за платен ток и какво ли не са им искали...само това ми липсва.Не вярвам да лъжат.
А за алергичната реакция-много кофти,наистина,но по принцип от всеки продукт може да стане.Аз харесвам някои кремове на Апотекер Шелер,но последният крем за околоочен контур с женшен и бял чай категорично не го препоръчвам на никого.Той изобщо не може да се размаже и попие,какви ти бръчки ще лекува-най-много нови да направи от дърпане.18 лв. дадени на вятъра Sad

# 19
  • Мнения: 932
Кк,аз имам техния крем с фактор 15/дневен,в стъклено шишенце/.Прекрасен е,много съм доволна.Не е мазен,не е прекален лек/много течен/,но попива веднага.Препоръчвам ти го.

# 20
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Кк,аз имам техния крем с фактор 15/дневен,в стъклено шишенце/.Прекрасен е,много съм доволна.Не е мазен,не е прекален лек/много течен/,но попива веднага.Препоръчвам ти го.
Навих се още повече  Peace. Даже мисля да пробвам с Travel Kit, за да мога да пробвам цялата им серия. Само ще видя как ще се оправя с on-line поръчката  Thinking, че ще ми е за първи път.

# 21
  • Мнения: 932
Успех!Бих ти донесла,но се връщам в Бг чак края на май...

# 22
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
За ягодката има цяла тема как се поръчва и не е необходимо да имате кредитна карта и да ви искат сметките за ток ама това ако се интересувате ще си намерите темата.

Та сега по тая тема -в крайна сметка от толкова изписано, кое се намира в България и кое не от посочените марки ? Защото аз лично нито една марка не съм видяла в България?

Ползвала съм Weleda, бива. Доволна съм ама не е нещо невероятно. Има един сайт през, който може да се поръчва, но не винаги успешно, та за това по-добре да не го давам :>

Между другото за Др. Хаушка може да се поръчва и в България, лично са ми писали отговор на запитване по имейл от фирмата, че може да се поръчва през онлайн сайта им. Ето част от писмото : Unfortunately, we do not have a distributer for your country yet, but you can easily order Dr.Hauschka via international pharmacies in Germany.  I will attach some addresses for you : www.wala.de
www.dr.hauschka.de
www.walaarzneimittel.de
Но не съм пробвала. Може би и аз ще си поръчам някой ден Travel Kit-a на Др. Хаушка.

Тая козметика Ан Мари Бьорлинд къде я има във Варна? И наистина ли е чиста?

Останалите козметики за които сте писали как може да се снабди човек с тях ако живее в Бг и скоро няма да пътува в чужбина ? :>

# 23
  • У дома
  • Мнения: 96
Някой пазарувал ли е от http://www.boerlind-bg.com/ ? Цените ми се виждат прилични, ако качеството  и ефекта са  такива  каквито ги описват.

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аэ  разглеждам сайта често,но вече не рискувам да купувам козметика без тестери и отзиви. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт