Похвалете си детето

  • 2 778
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, да, усмивките и звездичките-очички...Това е наградата за всичко, което правим Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 70
мисля че сте прави за хвяленето на децата,всяко дете е различно

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Различно е, разбира се. И аз бях напълно различна от сестра си, и моите две се различават помежду си. Какво остава - с другите деца. Освен това, някъде до към 4та година, всеки месец в повече дава разлика в развитието.

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 13:02 от ДЕ ВАня

# 18
  • Мнения: 70
Да напълно си права

# 19
  • Мнения: 398
И аз да похваля моето голямо гардже.Отлично се справя на компютъра за нейната възраст.Освен,че си пуска сама филми играе на Буквенка и Цифренка - образователни игри с награди.Също и много бързо подрежда пъзели.А синковеца е много музикален.Така сладко си приглася и тананика...И най-важното ,че танцува в такт с музиката.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Малката вече може да кара колело,обува си сама обувките,облича се и се съблича,опитва се да си оправи леглото.Подрежда си сама играчките и помага на мама да правим кюфтенца...  chef Joy Joy Joy

# 21
# 22
  • Мнения: 8 917
Музикална е и танцува много хубаво Hug

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разпознават ли ритъма? Защото аз и чукам с пръсти по масата право хоро и тя запява "Боряно, Борянке, сал ти ли си мома..."

# 24
  • Мнения: 1 364
Здравейте родители,
похвалете децата си и сравнете постиженията им, погъделичкайте родителската си гордост Mr. Green
Дъщеря ми е на 2 г и 8 м., а вече работи с браузъра. Буквално работи, защото съвсем целенасочено си търси със скролването това което и е интересно и си го отваря. Щом не й хареса използва бутона за връщане на предишна страница или ако не зареди страницата от раз - я рефрешва. Разпознава мин. 7 цвята и подрежда предмети чрез завлачване. Открива и разпределя предмети по предназначение и се оправя с филмчетата си /засега само пускане, пауза и изключване на програмата/.
Как да не се похвалиш Laughing




От толкова малки на тези компютри????

# 25
  • Мнения: 8 917
Разпознават ли ритъма? Защото аз и чукам с пръсти по масата право хоро и тя запява "Боряно, Борянке, сал ти ли си мома..."
Да, Гери разпознава по този начин песните Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 406
относно ритъма- моето думка, а аз познавам по точния му ритъм какво свири. много вярно пее, наскоро научи Една Българска Роза и ме разтапя с нея.
държа го далеч от компютъра, един маниак в къщи е достатъчен

# 27
  • Мнения: 1 629
Аз няма какво да се хваля, просто ще споделя чистата и неподправена истина: Детето си е гений. Разпознава всички марки мобилни телефони, успешно избира Гърция, че и разговор се опитва да води, на местния език, забележете! Шоколад яде само Крава, на мама дегустатора smile3560 Различава стиловете на готвене на Ути и Звездев...Спирам, за да не звуча нескромно Blush

# 28
  • Мнения: 3 211
Хайде, ще похваля и моето зверче. Вчера ми каза първия куплет от "Аз съм българче". Сигурно от яслата го знае и ако е така - голямо браво и на възпитателките. Сега учим втория.
smile3501
Габи също много помни стихчета, песнички, всякакви лафчета от реклами, от от филми. Както си стоим и ще изръси някой лаф, падаме си от смях с нея.
онзи ден милва баща си по главата и като завикала "ой, дядо Гошо, дядо Гошо", а пък мъжът ми наистина е Георги, но никой не му кава така, откъде го измъдри, че и дядо, то вярно, че косата му уредява, ама Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 640
Темата обхваща голям възрастов диапазон-от 2 до 5-6-годишни деца.,но като ще се хвалим-добре!
  На 2 и 1/2 г.-умее да пее "Зайченцето бяло"; танцува и пляска с ръце ,следвайки ритъма; познава всички букви и посочва думи,започващи с всяка една от тях; ако някой страда и го боли-милва го и му говори гальовно; помага на по-малките деца да влязат в пясъчника,асистира им и ги покровителства;обува си сама обувките/пантофите/; брои до 10 ; разпознава 6 цвята; познава всичките 50 животни,които са на мемори картите и'; хваща дет.книга и се преструва,че чете, а всъщност разказва по картинките,реди пъзели от по 30 елемента.Не умее да бяга бързо,леко страхливичка е и повече разчита на подкрепата ми.

Общи условия

Активация на акаунт