"Какво взехте от вашите?"

  • 4 892
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
аз пък съм абсолютно копие на мама  newsm53

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
Изцяло приличам на татко(може би само съм маалко по-бяла като мама). Носа, косата, очите, устата, структура - всичко. От мама съм взела само хубавите и здрави зъби.
А напоследък като кажа нещо и мама - ей, същата си като баща си. Надявам се да е комплимент Laughing

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А аз съм копие на татко. С първата ми братовчедка /копие на чичо ми/ си приличаме много повече, отколкото със сестра ми. Никой от рода няма със зелени очи, значи единствено те са си мои.

# 18
  • Мнения: 17 546
Колко странно да не знаеш нищо за това дали приличаш на някого... Sad Аз съм началото и мъж ми също (почти не е за вярване!) сега гледам момчетата и веднъж казвам и тримата приличат на мен, а после - глупости! ми те приличат на баща си!

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кристал, мисля, че разбрах какво имаш предвид. Hug

# 20
  • Мнения: 805
Родителите ми имат 4 деца, като само аз съм им обща.
Аз и брат ми сме зеленооки като татко ( лека му пръст ). Брат ми, обаче е матов като майка си, а аз бяла.
Другите двама са руси и синеоки като баща си, и много красиви.

# 21
  • Мнения: 920
Може да се разведеш с мъжа си, но не с децата.

# 22
  • Мнения: 1 564
Аз изцяло приличам на татко.Само цвета на очите ми е от мама. Peace

# 23
  • Мнения: 6 155
Копие на майка ми съм  Grinning
Само цвета на очите ми е кръстоска м/у двамата Wink

# 24
  • Мнения: 10
аз съм взела най-хубавото от мама и най-хубавото от тате,приличам и на двамата ,зависи до кого застана! Grinning Peace

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз съм взела най-хубавото от мама и най-хубавото от тате, приличам и на двамата, зависи до кого застана! Grinning Peace

нещо подобно. Peace
И съм сговорчива кат' 2-мата  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 533
Родителите ми имат 4 деца, като само аз съм им обща.


калпазанка, и мъжът ми е така - еднствено общо дете от четирите деца на родителите. Те затова ме и харесаха сигурно, нищо че бях втора употреба с две магарета.

А иначе, гръдната обиколка е наследствена, моята ми е от татко.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy
А моята - от щерката.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Апартамент взех.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На външност приличам на майка ми, но по характер на баща ми- емоционална, избухлива и заядлива

Общи условия

Активация на акаунт