Отговори
# 15
  • Мнения: 566
Можеш да ограничиш някои видове храни, и да спортуваш повече, смятам че в това се крие истината да отслабнем по време на кърмене.
Аз започнах от днес, стискайте палци да слабея, а и бебо да има млекце

# 16
  • Мнения: 7 418


Вече ми е много трудно да си спомян аккво беше нормално хранене, но малко по малко започваме да хапваме по редовно. Стига да ни минат коликите и той да си изгради някакъв режим смятам, че и аз ще успея да се нагодя и ще се върна към по-нормален ритъм на живот.

   Ох!И аз това си мечтая!Оня ден пробвах да пия кафе,но днес вече се отказах!

# 17
  • Мнения: 204
   Ох!И аз това си мечтая!Оня ден пробвах да пия кафе,но днес вече се отказах!

Аз пък си пия всеки ден сутрин по едно кафенце веднага след като я накърмя и нямаме проблеми.  Peace
Иначе и аз си мечтая за нормална храна. Голяма грешка направих като изядох едно кисело мляко преди 2 дни Sad Сега пак съм на безмлечна диета.

# 18
  • Мнения: 7 418
   Ох!И аз това си мечтая!Оня ден пробвах да пия кафе,но днес вече се отказах!

Аз пък си пия всеки ден сутрин по едно кафенце веднага след като я накърмя и нямаме проблеми.  Peace
Иначе и аз си мечтая за нормална храна. Голяма грешка направих като изядох едно кисело мляко преди 2 дни Sad Сега пак съм на безмлечна диета.
    Всяко дете с различен нюанс...... Thinking.
    Аз само прясното мляко избягвам.

# 19
  • Мнения: 19 302
а колко време след раждането започнахте да тренирате?мога ли според вас да карам колело вкъщи?бебка е вече на 1 месец

# 20
  • Мнения: 133
по принцип западните доктори препоръчват да се почива до 6тата седмица. но ако се чувстваш добре, спорен мен можеш да си караш колелото вкъщи...

Общи условия

Активация на акаунт