Козунаци и яйца се правят на Англйска земя-тема 7

  • 13 221
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
Побут нагоре

# 16
  • Мнения: 1 363
Привет банда,
едвам намерих темата. Grinning

Дорет, боите миналата година бяха при материалите за бейкинг. След кафетата и чайовете.

Алиса, аз по същия начин избягвам поздравите за рождените дни.

Днес и времето тук беше страхотно, жалко че не можах да му се порадвам.

Хора, да ви е хванало пролетната умора по някакъв начин???

# 17
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
И аз набързо да се вклЮча. И при нас времето беше страхотно. Изведохме дребната да си играе на детската площадка и накрая със зор я прибрахме.
Мира, мерси за инфото. Мен тая пролетна умора ме хвана още есента Laughing , това мрачно зимно време ми действаше много подтискащо. Сега пекна слънце и съм ОК. Но се чувствам доста понатежала, та се чудя каква диета да подхващам. Правих една с грейпфрути преди доста време, не отслабнах, но се чувствах много добре. Ама като не мога да се сетя преди или след ядене се пиеше сока и по колко. Някой да си я спомня?
Мира пробвай и ти, може да те освежи сока от грейпфрути.

# 18
  • Мнения: 1 363
В момента имам чувство, че ще ме освежи единствено... да не казвам какво.

чувствам се тотално изцедена, без енергия и ентусиазъм за нищо. Никъде не ми се ходи, нищо не ми се връши... умора ли е, депресия ли е, или и двете едновременно. Всичко ми тежи, ако има как да отида в една тилилейска гора, сам сама за 10тина дена, без да виждам никого и нищо друго освен дървета и птички ..... Tired Tired ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 959
Може ли да дойда с теб.Няма да ми повярвате колко съм стресирана с този ремонт не е истина просто и края му не се вижда скоро

# 20
  • Мнения: 1 959
Гледате ли новата серия на The Apprentice

# 21
  • Мнения: 1 363
Може ли да дойда с теб.Няма да ми повярвате колко съм стресирана с този ремонт не е истина просто и края му не се вижда скоро

Идвай, ще си направим един купон хем по женски, хем по българкси Twisted Evil Party

# 22
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Ехо, а мен ще вземете ли? Вече не ми се гледат ни мъже, ни деца Grinning
Аз в сряда гледам Гранд дизайнс по канал 4. Ама тая вечер с тоя мач мъж ми ме изстреля да гледам в спалнята. И дребната уж я приспахме пък тя си кротувала и накрая като ме усети се присъедини към мен.

# 23
  • Мнения: 1 363
Ехо, а мен ще вземете ли? Вече не ми се гледат ни мъже, ни деца Grinning
Аз в сряда гледам Гранд дизайнс по канал 4. Ама тая вечер с тоя мач мъж ми ме изстреля да гледам в спалнята. И дребната уж я приспахме пък тя си кротувала и накрая като ме усети се присъедини към мен.
Ужас,  Tired Tired Tired
АЗ малкия докато не го чуя да хърка не мога да се отпусна. И това ме натоварва и изнервя още повече. Покрай смяната на времето нещо си разби съня.
Но днес е заспал в 6.30. Като се прибрах хъркаше Tired

# 24
  • Мнения: 1 959
А мач ли е имало моя спорт не гледа,освен голф и то в малки колочества Praynig

# 25
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Добро утро мацки.  То времето за кафе вече мина, но аз нали съм на сок от грейпфрут, та от мен едно сокче

Днес го даваха дъждовно, но сега е грейнало едно слънце и пак ще излизаме навън. Хайде до скоро Laughing

# 26
  • Мнения: 1 959
Блазе ти а тук е едно студено и дъждовно избива ме на сън.

# 27
  • Мнения: 1 363
Едно набързо разписване от мен- тук започна със слънце деня, удари градушка, гръмотевици, сняг,
дъжд, порой, всичките сезонни времена се изредиха в рамките на 4 часа. Лудница #Crazy
Не успя да ме намокри. Peace

Доретда знаеш, че ще се заредя с грейпфурт сега събота. Разкажи ми малко повече за диетата. Колко време, как се пие... малко подробности, плс Praynig

Аниджии ние не сме по- спорта. АЗ мога да погледам ръгби от време на време, ако се засечеме по едно и също време пред телевизора.

ЗАспивам. Снощи пак не можах да спя. Вече една седмица ще стане, в която съня ми е разбит.
 Tired Tired Tired

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Гледате ли новата серия на The Apprentice
Аз съм им фен, особенно на Sir Alan Sugar, като каже You are fired  LaughingГледах го снощи.
Дори, ефект от сока ще има ако замениш хранене  Peace Дали преди или след ще го пиеш, ако си хапнала порядъчно, ефект няма. Плодове и плодови сокове по принцип се препоръчват да се консумират на гладно, тоест преди хапване.

# 29
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Хайде на кафето!!! За тези дето не са на диета и с тортичка.
Аз вече си изпих сока и сега съм с кафето пред компа.
Мира, диетата дето съм правила доколкото си спомням беше по 1 чаша сок от грейпрут 30 мин. преди всяко ядене. Колко дълго така и не си спомням. А в Красива мама ми предлийиха и една друга ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177133.msg3558404#msg3558404. Но както и да пиеш сока все се чувстваш освежен.
Мери, аз почти не ям и пак дебелея. Но и да не отслабна поне малко ще се съвзема след зимата.
Днес и тук е едно мрачно и сега се чудя с какво ще забавлявам дребната цял ден.

Общи условия

Активация на акаунт