Козунаци и яйца се правят на Англйска земя-тема 7

  • 13 224
  • 197
  •   1
Отговори
# 30
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
По коя програма и от колко дават The Apprentice. Заинтригувахте ме, я разкажете по-подробно какво е това, филм, серии....

# 31
  • Мнения: 1 959
Да ви почерпя виртуално току що си получих писмото че съм одобрена за за Английско гражданство сега остава да си запазя час за клетвата.Ето и да се почерпите по случай случката Peace

# 32
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Ей aniji, честито!!! Заедно ще ставаме британки Wink Кога ти е клетвата?
Кафенце с удоволствие ще си взема  Flutter тортичките за децата. И аз в момента се ограничавам малко. Определено има ефект, поне не качвам килца  Laughing
Дори, ако мислиш че не ядеш много, но въпреки това качваш се консултирай с доктор! Може да е на хормонална основа и е хубаво да се вземат мерки. Няма такива случаи, да не хапваш и да наддаваш. Мъж ми все се измъкваше, че било метаболизъм, но той сам се убеди, че не е. Цаката е количеството и качеството храна, както и движението...
На мен пример ми е Били! Тя колко кила свали, след като си промени начина на хранене, не е истина и колко години вече ги поддържа  Peace Шапка й свалям за волята!

# 33
  • Мнения: 1 959
За клетвата трябва да се обадя/ще звъна понеделник/до 14 дни,но май ще е в Честърфийлд.Мери да знаеш къде трябва да се пише или спомене че искаш двойно гражданство.
Sir Alan Sugar е по BBC1 сряда вечер от 9:00.Не е филм а е job interview 8 момичета и 8 момчета докато остане 1 победител и той подписва едногодишен договор за работо при Алан Шугър.

# 34
  • Мнения: 1 959
Ще атакувате "NEXT" ли утре сутрин

# 35
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Ще наруша диетата и ще си взвма малко от тортата ти, Ани. Grinning
Разпродажби ли ще има утре в Некс? Я ме светни.

# 36
  • Мнения: 1 363
чЕстото за клетвите.
Кога ще се наканя и аз да ви последвам.... От колко години се каня и от колко  години все не виждам смисъл....А има ли смисъл?...
Извинявам се предварително, леко съм на градус. Имах изключителна седмица и просто имах нужда от разпускане. Другата седмица ще излизам с два типа колеги. Бивши и настоящи та, ще си лет май хеър доун както му се подобава.
 Party

 А дотогава- тук ще ви досаждам.

Радвам се, че на работа никой не разбира български, та си изливам мислите върху един - не знам какво си- тип бюрен календар-  на бюрото ми и така хубаво ми олеква. ..........

В момента ми е много войнствено. Едно дете днес го гледам рита дунапренена топка в прозореца ни. Да му се не видят тъпите родители дето не могат да си възпитат децата. Те са единствените на улицата, които са под наем. 5 деца в тристайна къща. Всички ги коментират.
Като си няма родител да го научи детето на кое е право и кое е криво, излязох и със учителсия глас му обясних.... То се стресна. Но какво е това нещо. Дунапренена или твърда топка - в прозоци не се рита. Ей #2gunfire #2gunfire #2gunfire


# 37
  • Мнения: 1 959
А така в старата махала и аз имах едни такива под наем пу не се търпяха.Наканете се с тия клетви щото цената става двойна  Whistling от неделя/1.04./
Да утре има намаление на Некст 31.03-01.04почва в 7:00-19:00 аз съм опънала палатката в 6:30 сутринта пред магазина Blush

# 38
  • Мнения: 1 363
Ани, четох някъде, че стават двойни клетвите, но аз май няма да се напъна за паспорт. Хич нямам амбиция... за какво ми е.... имам нужда от шофьорска книжка по- скоро. Но дай -Боже, тази година ще успея да изкарам теста.

Един приятел сега се кандисва за инструктор и с него живот и здраве ще довърша курса.

Ох, желая ви приятен уикенд. Ние в събота сме на скул диско.

Къде е моята гора тилилейска???

# 39
  • Мнения: 1 959
На мен ми обясниха когато си подавах документите че от утре май беше ще струва теста 500 паунда и ще се прави преди получаване на Индефинът Лийв то римейн ILR  за клетвата не знам дали се плаща никой не е споменал.Мен ме интересува къде трябва или на кого да пиша/кажа,че искам двойно гражданство.
Успех за кормуването ще го изкараш аз от втория път взех листовките и кормуването и него от втория път.В БГ си беше по лесно.Отидох сутринта и се върнах следобед с книжка. Mr. Green

# 40
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
aniji, честито!  bouquetЗащо трябва да казваш, или да пишеш че искаш двойно гражданство newsm78Има си такъв договор между Англия и България, оставаш с две поданства автоматично!
 м_е_р_и, като пример мога да ти отпадна, не си ме виждала скоро Stop
  Мира, пийвай си душице, щом това те разтоварва Simple SmileЕгати, тук всеки работещ човек ли е подложен на такова силно напрежение и стрес SadДо сега никой не ми е казал колко му е спокойно на работата.
 Аз също не виждам смисъл от английското гражданство, едва ли някога ще кандидатствам за паспорт.А и нали си живея с надеждата да се приберем да живеем в БГ. Simple Smile
 Поне за книжката извадих късмет, вече директно мога да заменя българската с английска, няма нужда от изпит.Но за сега ще се въздържа от замяна, защото като се прибера в БГ с английската книжа, за българските катаджии ще съм шофьора мечта Mr. GreenВ Англия не смея да шофирам още, всичко ми е наобратно, дори като пешеходец съм потенциален самоубиец.Но с тази моя орентация, никога няма да се оправя.Поне Мери знае Laughing
 Някои ще ходят в Некст, други ще търсят съдове за печене на козунак Simple Smile.Миналата година ви надух главите с тях, сега знам, че пак няма да намеря, но съм длъжна да проверя.
 Приятен ден на всички!

# 41
  • Мнения: 1 959
За съдовете които търсиш пробвау на Froogle там сте ти покаже и най-ниските цени.
За пасторта доколкото знам се сменя май,различен е от червения но не съм сигурна ще пратя майка да пита в паспортното без това и моя изтича догодина септември. Peace

# 42
# 43
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
aniji, в България трябва да се спомене за двойното гражданство. До колкото съм чувала, те не са особенно заинтересовани да получат тази информация, пък и не е ясно коя служба трябва да се информира  newsm78 Ако разбереш нещо, моля те, пиши!
Моята община ми изпрати писмо с датата за клетвата, една седмица преди да съм получила поканата от ХО  Laughing Днес получих поканата и ще пускам писмото до общината.
Я, кажи сега какво си взе от NEXT  Flutter
Мира, цените са вдигнати тройно  Money Двамата с Жорко за апликацията и клетвата сме платили общо под 500 поунда. Сега само за апликация на възрастен ще взимат 500, а за клетвата тепърва ще решават с колко ще я вдигат!
За нас, най-малкият плюс на британското гражданство, ако го бях получила по-рано, щеше да е, да ми спести 200 долара за щатски визи (добре че за мъж ми и Ели нямаше нужда да вадим визи) и цялата разправия по ходенето до Лондон, висенето пред посолството и проблема, кой ще гледа децата този ден  Peace За сега нямаме намерение да се връщаме в БГ. Отделно с мъж ми имаме желание и някъде другаде да поживеем, а като британски гражданин имаш доста повече избор и процедурата е по-улеснена.
Били, не ти вярвам! Късмет с търсенето днес, дано намериш подходяща тава. Ако намериш, пиши къде и аз имам нужда от подобна!
Къде се загуби Nicole newsm78

# 44
  • Мнения: 1 959
Купих си един спортен панталон и няколко тениски само че едната ще я върна защото отзаде има дупка дано да има друга да я заменя абе общо взето добре беше

Общи условия

Активация на акаунт