Средство за повишаване на имунитета?

  • 7 305
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 091
Започнах да давам Есберитокс, ама много бързо свърши това шише... newsm78 /3 пъти по 25 к. давам, стигна за май за 10-ина дни/. Да взема ли още едно шише и да продължа или да направя почивка?
lorka barborka, мерси за инфото, че го има и на хапчета!

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Започнах да давам Есберитокс, ама много бързо свърши това шише... newsm78 /3 пъти по 25 к. давам, стигна за май за 10-ина дни/. Да взема ли още едно шише и да продължа или да направя почивка?
lorka barborka, мерси за инфото, че го има и на хапчета!

Ти на кого даваш такова количество?! На малката или на баткото?!

# 32
  • Мнения: 1 091
Тарталета, на баткото, разбира се, след консултация с лекар. За кърмачета дозата май беше 3 пъти по 10 капки, но не съм сигурна, понеже на бебка не давам.
Никой ли не знае дали се прави почивка след изпиването на шишето или се продължава приемането на Есберитокса определено време?

# 33
  • Мнения: 3 456
Прави се почивка поне месец. Така ми казвала нашата лекарка, повтори ми го няколко пъти.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Есберитокса го давам само десет дни в месеца. След това 10 дни витаминен сироп и десет дни почивка.

# 35
  • Мнения: 151
По една супена лъжица чист пчелен мед сутрин, разбит в 200 мл вода.
Давала съм и есберитокс и ехинацея. Доволна съм.

# 36
  • Мнения: 80
Благодаря ви.Сега пие ИМУНОБОР-бронхо и ИЗОПРИНОЗИН(доктора ни ги изписа),но след това ще пробвам с ЕСБЕРИТОКС.

# 37
  • Мнения: 511
аз давам детокс.

# 38
  • Мнения: 5 362
Давам Есберитокс Peace

# 39
  • софия
  • Мнения: 376
аз давам мед,сок от лимон и зехтин,а като кашли добавям и смляно ленено семе,стар изпитан бабешки бъркоч
иначе Изопринозина се дава точно когато е сринат имунитета

# 40
  • Мнения: 57
                                          Здравейте!


Извинявам се, но бих искала да ви попитам- Есберитокс  подходящ ли е за дете на 1год.?И,каква е цената му?

На два пъти давах Изопринозин,но нещо не ни понася!Получаваме обрив от него!

Моят лекар не ми е споменавал за Есберитокс,но бих опитала на своя глава!На скоро прекарахме страшен отит!

# 41
  • Мнения: 104
аз ползвам имуносупорт на ад медисин и съм много доволна от тази фирма Hug

# 42
  • Хасково
  • Мнения: 726
                                          Здравейте!


Извинявам се, но бих искала да ви попитам- Есберитокс  подходящ ли е за дете на 1год.?И,каква е цената му?

На два пъти давах Изопринозин,но нещо не ни понася!Получаваме обрив от него!

Моят лекар не ми е споменавал за Есберитокс,но бих опитала на своя глава!На скоро прекарахме страшен отит!
дъщеря ми точно свърши едно шише. няма проблем за 1г, само е доста неприятен на вкус. пиехме го 10 дни 3пъти днено, 1о дни 2 пъти и 10 дни веднъж дневно., после почивка.

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Да, Есберитокса става за едногодишни  Peace Но схемите за прием са много различни, посъветвай се с лекар!

# 44
  • Мнения: 57
                         Благодаря Ви,момичета  bouquet!


Ще си го купя и ще пробвам,защото май сме от по-лабилните!

Общи условия

Активация на акаунт