Огромен корем...

  • 1 436
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Това, че ти е голям корема, не означава, че и бебето ще е голямо. Успокой се и мисли позитивно.
Леко раждане  bouquet

# 16
  • Мнения: 475
Мила,моя корем беше 2 пъти по-голям от мене.Не огромен, а.....Няма такава дума.Пък Ния се роди 3.100 кг.Всичко е наред.Не се притеснявай.Леко раждане  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 757
Хвани и се разшетай из къщата. Аз така единия ден измих всички прозорци и на др ден родих - определено помогна. Роди 2 седмици преди термин и също бях огромна. Бебето беше 3,725 кг

# 18
  • Мнения: 465
Качих само 10 кг,а имах огромен корем.Родих дъщеря си 3500гр и 51см,преносена 6 дни(но само по изчисление на термина)

и аз така само че качих 14кг. и преносих 5 дни, дъщеря ми се роди 3650/53см имах огромен корем особено сравнен с първото ми раждане, така че наистина корема не е определящ за големината на бебето Wink
леко раждане Peace

# 19
  • Мнения: 2 818
И моя корем беше грамаден направо... Само на корем се бях уголемила... с 13кг... бебо се роди 4150гр... лесно и бързо(даже твърде бързо)... и точно на термина #Crazy , а почти бях убедена че ще родя поне 2 седмици преди термин. Най-гадното са стриите, които ми се появиха накрая от преразтегляне Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 1 424
Laughing това не винаги е  показател за големината на бебето
Успех!
моят корем беше супер малък newsm78 обаче бебето си беше 3100 Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На снаха ми корема беше огромен, ама тя е малко над 1.50. Племенника излезе секцио, защото тя нямаше контракции. Верно, че беше 4,55о и 56 см Mr. Green. Моят юнак се роди бързо и лесно (така прецениха запознати Mr. Green) и беше 3.850 и 52см. Мен ако питаш както ти е писано Peace. няма смисъл да се тревожиш предварително, все ще излезе по някой от двата начина  bouquet
Леко раждане!!!

# 22
  • Мнения: 8 917
Коремът не е критерий нито за това, колко голямо ще е бебчето, нито дали ще е трудно раждането. Леко раждане ти желая Hug

# 23
  • Мнения: 1 104
Големината на корема не е критерий за трудно раждане.Само спокойно!

# 24
  • Мнения: 7 723
Имала съм два пъти огромен корем, с по едно ограмно бебе вътре- 4, 300кг, но ражданията ми не бяха тежки, и слава Богу, без усложнения  Wink

# 25
  • Мнения: 473
Благодаря ви много! Надявам се скоро да се похваля и аз!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 775
Корема не е критерий. Точно преди да родя с едно майче си сравнявахме коремите. Аз твърдях, че ми е огромен, а тя като застана до мен се изгубих. След седмица се смяхме двете аз родих бебе 5300, а тя 2 800. Освен бебето определящи са и плацента, околоплодни води... Първото дете ми беше 4100, е такова раждане ти пожелавам. Родих в 2.20ч. до 4.20 бях в коридорчето, а в 6. 30 отидохме на кафе със съквартирантките по стая Laughing. Успех, мила и леко раждане!  Hug Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт