Отговори
# 210
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА
 СЛАДУРКОВЦИТЕ ВЕНИ  Heart EyesИ ИЦКО Heart Eyes!
БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И ВЕСЕЛИ ИГРИ!
Hug


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЧАРОВНИТЕ МАМИ МЕЦИ И ЦВЕТИ!

Диди-Деми, стискам ти палци! Praynig

Вени, радвам се за свекърва ти! Peace

Бюти, успех, мила! Hug

Данче, какво те интересува закуски или манжди? Ще помагам! Да, аз замразявам редовно маджни, иначе разнообразието в домашни условия е трудно.  chef

МНОГО ПУШАЧКИ!   Shocked Хайде, да се бройкаме НЕПУШАЧКИТЕ - отпреди и след бременност и раждане!  Wink Пу първа! Laughing

На 20.04. си имаме ново априлче - Мариса! Или аз съм пропуснала нещо!? newsm78

Момичета, от вчера Пепи е с шарка, което ми е капак на всичкото...  Cry Не знам, как ще правим кръщенето на Великден...  Rolling Eyes Не знам, дали и Вили, няма да прихване... Confused
Ууууф!!! Tired

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 11:18 от envia

# 211
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Честит рожедн ден на Невенчето и Ицака! Да растат щастливи и усмихнати, с много игри и смях, да бъдат радостта и гордостта на мама и тати!

Ани, Цвети - честит празник, момичета, с пожелание за спокойни дни с вашите малки съкровища!

# 212
  • Мнения: 489
Честит рожедн ден на Невена и Ицко!   bouquet
Ани и Цвети честита ви радост мили мами!

Диди-Деми, стискам ти палци!
Beauty хубаво е да го чуеш това признание Peace
НЕПУШАЧКИТЕ - бройте и мен.Блазнеше ме като навик в началото само, но сега ме дразнят пушяците Flutter

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 12:16 от rody

# 213
  • Мнения: 5 391
енви, мммм, много кофти с тая шарка сега ConfusedКаква е?

Дано плановете ви не се провалят и дано Вили не се е разболяла Praynig

Щото нали след като Пепи вече има пъпки значи че от 15 дни е заразоносител Rolling Eyes

# 214
  • Мнения: 2 631
Мисля, че е варицела - големи пъпки пълни с течност, които се пукат... Thinking
Засега Вили няма пъпки, но наистина може, да е вирусоносител. Confused
И мен всичко ме сърби, като го гледам!

# 215
  • Мнения: 404
Честито на рожденниците от вчера и днес!Да растат здрави, щастливи и добри дечица.
На мамите им-весел празник  bouquet.
Енви, наситина много кофти с тая шарка.Дано опазите малечка.Нашата леля беше с шарка/същата/ и наложих вето на контактите с нас за 1 1/2 месец.М/у другото изкара я изключително леко, макар че нали казват , че големи хора я карат много трудно.
Дано и вие я преболедувате бързо и леко Peace.

# 216
  • Русе
  • Мнения: 785
Честит 1-ви Рожден Ден на Вени и Хрис!

Здраве, късмет, слънчеви усмивки и сбъднати мечти по пътя на живота!
Честит празник Меци и Цвети!
  bouquet

Уф, енви, баш сега ли тази шарка... ooooh!

Диди-деми, всичко ще е наред, мила! Hug

Успех на всички фронтове, Бюти!

# 217
  • Мнения: 1 503





ХА сега да ви почерпим за първия ни рожден ден!От днес ще сме и християнчета.Снимки ще покажем утре

Честит рожден ден на Невена на Мецанка.Да й е здрава и засмяна
Ето и нашия подарък за нея

Лек ден на всички Hug

# 218
  • Мнения: 1 503
Ха сега да благодаря за пожеланията и да кажа ,че и аз съм НЕ ПУШАЧКА(все още...но и не смятам да започвам!.Аз ги отказах няколко месеца преди да забременея).

Ренка-НАшето Бу е същото ,но е червенко.Поръчах го от Пакостник Peace ама сега гледам,че нямат....

Сминсиииии-Аз ще ги заколя ако му дадът нещо от сорта.Дерекшън им кълцам главите #2gunfire

# 219
  • Мнения: 3 478
Честит първи Рожден Ден на Ицето и Вени! Растете щастливи, мили деца!
Честито и на вас Меци и Цвети, нека все така ви радват малчовците и за напред!


Диди, дано всичко е наред, мила Praynig

Енви, много кофти ситуация при вас, дано се разминете леко!

Бройте ме към не пушачките, нито преди, нито сега, брех голям въздържател съм Mr. Green

А каква манджи за дребчовците замръзявате? Защото аз примерно картофи не бих замръзила, ужасни са ми след това. Обаче от едно време тук се чудя дали мога да замръзя боб и леща. Малката на тях не отказва никога, ама през ден за нея боб не може да се готви. Та се чудя дали ще си промени вкуса и консистенцията след фризера?

# 220
  • Мнения: 2 631
Мисче, боб и леща можеш безпроблемно, да замразяваш - нищо не се променя!  Peace Още - супи, ориз с месо или със спанак, яхнии /напр.лук, спанак, месце или с пилешки дробчета/, праз с ориз... Картофи и аз не замразявам, но сега умувам, дали, да не сложа мусака!? Имам замразено и на кубчета месо, карфиол, червена чушка, спанак..другото от есента май ми свърши. Peace

Цвети, благодаря за обилната почерпка! Hug Ще чакаме снимки!

Отивам, да се гушкам при дечицата, че е едно сънливо... От сутринта не е спряло, да вали! Tired

# 221
  • Мнения: 988
Честит рожде ден на Христо!   Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

 
Да е жив и здрав, радост и гордост на мама, и мнооого да я слушка!

Благодаря за пожеланията, ето виртуална почерпка и от нас!
 

У нас екшъна е в разгара си, готвим се за гости... Ще бягам и ще пиша по-късно или утре.

Целувки на всички рожденници от отминалите дни  Heart Eyes

# 222
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте отново момичета!

Точно се прибрах и наистина всичко е наред, но ще трябва да си направя операция. Имам фиброаденом на едната гърда и лекарката каза, че за мое успокоение по-добре да ги отстраня! До сега на всеки 6 месеца ходя на профилактичен преглед, но винаги съм пред изкрейзване!Някой правил ли си е такава уж козметична операция???

Вече съм по-спокойна!

Хайде лек ден , стига с моите страхове, които вече ми разсеяха Wink

# 223
  • Мнения: 5 391
didi_demi, на мен преди 6 месеца ми махаха фиброаденом във Варна, много съм доволна.

Благодарско на почерпката на Мецанка и Цвети! Hug

# 224
  • Добрич
  • Мнения: 298
didi_demi, на мен преди 6 месеца ми махаха фиброаденом във Варна, много съм доволна.

 Фил в коя болница и кой лекар?

Общи условия

Активация на акаунт