До мамите, които пият/ са пили Магнерич

  • 3 023
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Аз го пиех доста време 3х2. Може би около два месеца. Никакъв проблем няма да си го пиеш по тази схема. Аз пиех заедно с него и желязо и фолиева киселина и Зимафлуор и нош-па отвреме на време и витамин С. Не мисля, че е проблем щом лекарите го изписват значи има защо, пък и е необходимо щом имаш контракции.

# 16
  • Мнения: 5 391
И аз съм пила такива дози, споко Peace

# 17
  • Мнения: 649
Първите 3 дни пиех 3х2, после започнах 3х1.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
И аз съм пила Магнерич от 3 месец- до края, 3х1. Благодарение на него не получавах и така срещаните през бременоста схващания на мускулите. Също така пиех и Малтофер, Фолиева киселина и Зимафлуор. А колкото до кръвното- и аз винаги съм била с ниско / 80/60 /, а накрая десет дни преди да родя ме приеха с опасност от прееклампсия, кръвното ми беше 130/90.
Иска се само спокойствие, лека бременност.  newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 6 972
И аз съм пила Магнерич от 3 месец- до края, 3х1. Благодарение на него не получавах и така срещаните през бременоста схващания на мускулите.

И аз точно така го пих,но получавах схващания на прасеца и изтръпване на ръцете  Tired.Явно всичко си е индивидуално.

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 217
На мен също ми предписаха само че Магне 6Р, но тъй като няма тук и съм на Магнерич 3х2 на ден!
Няма нищо притеснително!   Wink
Стискам палци да нямаш странични ефекти!  Praynig

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз май го пиех в такива дози-споко  bouquet

# 22
  • Мнения: 361
от 3-я месец бях на Магнерот 3х2 на ден до 9-я месец.изключение имах само докато лежах в болница за задържане и тогава ми вливаха Кормагнезин.Няма страшно ако имаш контракции това е нормалното количество.

# 23
  • Мнения: 724
Здравейте
Не се притеснявай за количеството.Аз също лежах за задържане и ми го изписаха да го пия до края на бремеността.
Магнерича да се пие 10 дни 3 х 2 и след това 3 х1 вече го пия близо четири месеца и още не ми го спират.Така че не се притернявай  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 245
Много, много, много ви благодаря! Невероятни сте!
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Ама и аз съм една паника, доктори ми го изписват, но аз да проверя  Blush

Общи условия

Активация на акаунт