Мнението ви за римски щори от Гершман?

  • 51 016
  • 126
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 112
Предишният собственик на нашето жилиЩе беше оставил една такава Щора в едната от спалните,която е ползвал за кабинет.Изхвърлих я,не ми хареса.Беше супер прашасала,а и не виждах как Ще я из4истя с тези пръ4ици по нея.
Kakви пръчици newsm78?Моите са от плат и освен релсата отгоре ,нямат никакви пръчици.

# 46
  • Мнения: 982
Предишният собственик на нашето жилиЩе беше оставил една такава Щора в едната от спалните,която е ползвал за кабинет.Изхвърлих я,не ми хареса.Беше супер прашасала,а и не виждах как Ще я из4истя с тези пръ4ици по нея.
Kakви пръчици newsm78?Моите са от плат и освен релсата отгоре ,нямат никакви пръчици.
Моите също имат пръчици,през определено разстояние на плата.При пране те се махат.
Като на ета са.Виж снимката.

# 47
  • Мнения: 963
Много ми харесват тези щори, но имам няколко въпроса. Нали се ползват вместо пердета? Ако стаята е много слънчева, достатъчни ли са като защита, или трябва и нещо друго, примерно ролетни щори или нещо друго? И друго - има ли достатъчно тънки, така че да се ползват вместо тънки пердета? Не съм ги виждала на живо и нещо не мога точно да си ги представя.
Да се включа и аз (макар и леко пристрастна  Grinning ). "Гершман" правят и едни двупластови - по-тънък вътрешен плат като перде и по-плътен външен (блекаут), който почти не пропуска светлина. Имаха и някакъв модел щори (но го няма на сайта), който като е пусната щората изглежда точно като перде, а когато я вдигнеш се набира къдраво (като театрална завеса  Crazy , офф как да го обясня това)... Не е чак толкова лошо, колкото звучи от клавиатурата ми.  Laughing
Но и за моделите, и особено за материите е най-добре да отидеш в някое от представителствата и да гледаш на място мострите.
Поздрави!

# 48
  • Мнения: 23 112
Предишният собственик на нашето жилиЩе беше оставил една такава Щора в едната от спалните,която е ползвал за кабинет.Изхвърлих я,не ми хареса.Беше супер прашасала,а и не виждах как Ще я из4истя с тези пръ4ици по нея.
Kakви пръчици newsm78?Моите са от плат и освен релсата отгоре ,нямат никакви пръчици.
Моите също имат пръчици,през определено разстояние на плата.При пране те се махат.
Като на ета са.Виж снимката.
Разбрах,мерси. Mr. Green Моите са без пръчици,само една,отдолу.Но пък има едни илици от пластмаса отзад,през които минават въженцата.Много ме мързи да ги нанизвам и обратното при пране.Кажете ,моля ви,Гершман дали ще ми ушият само плата по старите щори-искам да ги сменя.

# 49
  • Мнения: 982
Деси,не виждам причина да не го направят.
За какво са ти нови механизми,а те са доста по-скъпи от плата.За София имам този тел-970 58 81,попитай ги.

# 50
  • Мнения: 23 112
Деси,не виждам причина да не го направят.
За какво са ти нови механизми,а те са доста по-скъпи от плата.За София имам този тел-970 58 81,попитай ги.
Мерси.

# 51
Да Ви кажем , под секрет , че Римските щори на ГЕРШМАН се перат, като ПВЦ пръчиците отзад се махат, а там където няма пръчици ( обикновено на тънките материи ) , е още по-лесно.
Ако Ви трябва по-голямо разяснение по материите и съвет за щорите, идете на Васил Левски и ъгъла с Гурко, точно преди ПИЦА ХЪТ. Там ще Ви обслужат на ниво. ЧАО.
     Hug #2gunfire

# 52
А в Свищов има ли представителство? Или поне някъде наблизо?

# 53
  • Мнения: 4 202
А в Свищов има ли представителство? Или поне някъде наблизо?

Май Русе ще ти е най-близо.
Ето адресите http://www.gershmanbg.com/kontakti.html

# 54
Май наистина Русе е най-близкия вариант.
Ами какво толкова. Ще се разходя.  Rolling Eyes

Има ли някой от Русе да каже къде точно се намира представителството там?
Борисова 111 А нищо не ми говори.  newsm78

# 55
Тези щори обикновено се монтират на тавана, а как си отваряте отваряемите части на дограмата?

# 56
  • Мнения: 4 202
Тези щори обикновено се монтират на тавана, а как си отваряте отваряемите части на дограмата?

Ами при мен горната част на прозореца е неотваряема.
Но до колкото знам има вариант и да се монтират на самата дограма, но трябва да се посъветваш с някой от магазина.

# 57
  • Мнения: 982
Тези щори обикновено се монтират на тавана, а как си отваряте отваряемите части на дограмата?

Ами при мен горната част на прозореца е неотваряема.
Но до колкото знам има вариант и да се монтират на самата дограма, но трябва да се посъветваш с някой от магазина.
Да,може да се монтират и на дограмата.На нас ни го предложиха като вариант.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Тези щори обикновено се монтират на тавана, а как си отваряте отваряемите части на дограмата?
За да може да се отваря прозорецът, трябва да има 30см от края на прозореца до тавана. Вдигаш щорите и отваряш.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Тези щори обикновено се монтират на тавана, а как си отваряте отваряемите части на дограмата?

Не е задължително. Могат да се монтират и на стената/ако има 30см/ над прозореца, както и на самата дограма, но тогава им се губи ефекта.

Общи условия

Активация на акаунт