Любими и омразни предмети в училище

  • 3 559
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 586
Омразни - всички без математика.
Любим    - математика. Там всичко е ясно, точно, еднозначно.
Всичко, което е доказано, е така.

# 46
  • Мнения: 6 315
Нямах омразен предмет, имах такива, които просто не обичам  Laughing.

Историята не я харесвам, защото не мога да помня дати, не мога да разказвам и ... я възприемам като твърде субективна наука. Литературата - хм... обичам да чета, но не и да пиша клишетата, които учителката одобряваше и по тази причина никога не ми е била любима.  Географията ми беше трудна...

Обичах да уча английски много (главно заради учителката, голям Човек), точните науки, особено математика  Mr. Green. Химията не ми беше много интересна, но пък нещата така се завъртяха, че завърших химия с отличие  Flutter.

# 47
  • Мнения: 6 998
Любими - литература, английски и френски. Омразни чак...не съм имала, но не обичах математиката. Във всичко останало намирах нещо интересно, дори физика и химия Crazy
В Университета намразих и литературата, и френския Sick

# 48
  • Мнения: 5 877
Обаче има два предмета, в които слушам в час. Това са ЛИТЕРАТУРАТА и ПСИХОЛОГИЯТА.
Девойко бледа, това съвсем отговорно и искрено ли си го написала? Да вадя ли някои цитати, превърнали се в нарицателни, или ще бъде много "хард"? Simple Smile


Не ме впечатляваш особено. Учителката ми е мноооого по-умна от мен и хиляди пъти по-умна от теб.  Sunglasses
Коя е?

# 49
  • Мнения: 3 248
Омразните ми предмети в училище ми станаха любими в университета и обратното. Crazy

# 50
  • Мнения: 5 622
Мразех и все още мразя математиката. Хич ме няма, затова... Но пък учителят ми беше страшен пич просто.. Семов  Hug

# 51
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Любими-история и литература Hug

Омразни-Математика,Физика,Химия Mr. Green

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Уф, много мразех да ходя на училище. Нямах любими предмети. По-скоро такива часове, в които не  ми беше скучно. Ама те бяха малко, тези часове.
И до ден днешен, ако се скофтя чак толкова, си казвам: "Поне не трябва да ходя на даскало".
Ей това страшно ми оправя настроението.  Party

# 53
  • Мнения: 1 671
Не съм имала омразни предмети, с изключение може би на естетиката.
Но завърших със златен медал  bowuu

# 54
  • Мнения: 1 100
Обаче има два предмета, в които слушам в час. Това са ЛИТЕРАТУРАТА и ПСИХОЛОГИЯТА.
Девойко бледа, това съвсем отговорно и искрено ли си го написала? Да вадя ли някои цитати, превърнали се в нарицателни, или ще бъде много "хард"? Simple Smile


Не ме впечатляваш особено. Учителката ми е мноооого по-умна от мен и хиляди пъти по-умна от теб.  Sunglasses
Коя е?

Гинка Димова.

# 55
  • Мнения: 2 425
Аз пък мразех историята и литературата.
Обичах и обожавах Hug математиката.

# 56
  • Мнения: 2 237
Любим - литертура,омразен - математика.

# 57
  • Мнения: 3 569
Най-омразния предмет в училище ми беше дъската ...

# 58
  • Мнения: 11 607
Любим - за 1 година - историята... после историчката напусна и историята ме загуби
Любим за повече време - геогрофия
Малко любим - литература, физика - заради физичката

Омразен - физическото с покриването на нормативи, математика

Знам едно... добре,че не съм ученик в днешно време!

# 59
  • София
  • Мнения: 462
Математиката е моят кошмар. Аз също съм най-големият й кошмар.  Crazy


И аз съм така! Peace С мноого голям зор ставаха нещата с пустата математика.
А иначе любими ми бяха немския и английския Laughing

Общи условия

Активация на акаунт