Много неспокоен сън

  • 1 554
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
а защо не се замислиш дали не е уплашен,ние го имахме същият проблем и все си казвахме сега са колики после зъби но уви оказа се че е уплашен и след като му ляха олово се оправи и сега спи спокойно

# 16
  • Мнения: 2 891

....Една от пра-бабите предложи че е може да се изплашил от нещо и да го заведем да му "леят куршум...

Не се занимавайте с глупости  Wink

Да бе, какви са тези куршуми  newsm78 Настройте се за липса на сън за седмица - две и всичко е премине.

# 17
  • Мнения: 1 081
Това с леенето на куршум май помага. Адски скептично съм настроена към подобен род "магийки". Никога през живота си не съм ходила на врачка, гледачка и т.н.А Мартин и през деня не спеше, ревеше в количката, ревеше от хора, ужас... Обаче наскоро ходих на гости при една приятелка в Аксаково, тя има вече 2 дечица, и като видя Мартин, каза: "Хайде да го заведем до съседната къща, има една баба, тя бае и лее куршум, какво ти коства, ако не му помогне-поне няма да му навреди...". И аз в отчаянието си се съгласих. Ами вярвате  или не-Мартин почна да спи през деня, не реве като види чужд човек, и се вози по цял час в количката без да ревне...Може да е просто стечение на обстоятелствата, може да си въобразявам,но каквото и да е-ми харесва резултата:)

# 18
Наистина може да не спи  от зъбите. Положението с моята дъщеря е същото - буди се по няколко пъти през нощта и като ревне - рев голям. И аз и давах успокояващи но при продължителна употреба им се губи ефекта като чели привиква с лекарството и то не действа. Аз вече се въоръжих с търпение и настроих психиката си че ще е така докато не поникне и последния зъб.  Tired

# 19
  • Мнения: 7 723
.....Може да е просто стечение на обстоятелствата, може да си въобразявам,но каквото и да е-ми харесва резултата:)

Зъбите растат на периоди- ту растат, ту - спират. Най- вероятно са в застой в момента.  Thinking

Момичета, не вярвайте в суеверея  Peace

# 20
  • Мнения: 3 116
Охх, ние не спим откакто сме се родили, първо 5 месеца колики, тамън свършиха, 2 седмици мир и започнаха зъбите. Сега е на годинка и девет месеца моята щерка и още не спи. Чакам още 8 зъба и да се надяваме че ще си отспя и аз един ден Simple Smile

Иначе на вашата възраст започват да се проявяват впечатленията събрани от деня в сънищата на дечковците. Майчето често сънува някакви котки например, или се смее или плаче  newsm78 Много нови емоции им се събират на децата и всичко избива в съня.

С Панадола не прекалявайте, само в критични моменти. Геловете за мазане въобще не ни помагат. Просто си седя и чакам момента в който ще спя цяла нощ  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 483
Алекс се буди напоследък много често,не спи хич спокойно.Не мога да разбера защо,но на никакви бабини измишлъотини не искам да вярвам Crossing Arms Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 81
Последните дни когато се буди повече през първата половина на ноща, и после по-малко а вече към 4 заспива по-спокойно но само с биберона, аз му я оставям за да може да поспи но се притеснявам дали не лошо така да спи с нея от 4-5 до към 7:30  ooooh!

# 23
  • Мнения: 742
Ха и ние сме така от както се е родила няма нощ в която да не се е будила.  TiredОстават ни само 3 кътника  ooooh!Да идва време да спим по цяла нощ Whistling

# 24
Здравейте,моята дъщеря е на година и седем месеца и нощно време почти не спи.Всичките зъбки са ни излезли и куршум и ляхме и пак нищо.Някой да може да помогне.

Общи условия

Активация на акаунт