Кои са добрите държавни училища в София

  • 155 107
  • 497
  •   1
Отговори
# 420
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
93-о към този момент е много добре. Дъщеря ми е втори клас. Те специално учат по системата на Гьоте институт, която стартира от техния випуск. Първокласниците обаче са отказали немския. Спокойно е, чисто, идеално до четвърти клас. После - не знам как е. Преди време е имало някакви проблеми и от онзи период отзивите не са добри. Но сега е много добре. И малкият ще учи там по тази причина. След четвърти клас ще видим.
138-о - зле, зле, зле. Даже не ми се коментира.
119 - от познати, чиито деца учат там, чувам много добри отзиви. Много са доволни. Също така му се носи славата, че е с много добро ниво не само в начален курс, но и между 4-7 клас.
31-о - и плюсове, и минуси. Много е голямо и често има набези на големите над малките ученици. Има и разните забранени вещества на входа, което е обществена тайна за това училище. Но пък нивото на обучение е високо.

# 421
  • Мнения: 7 154
119 - от познати, чиито деца учат там, чувам много добри отзиви. Много са доволни. Също така му се носи славата, че е с много добро ниво не само в начален курс, но и между 4-7 клас.
Да, така е. Peace
Обаче заради големия наплив от първокласници, сега нямат предучилищна група. Sad

# 422
  • София
  • Мнения: 500
отзиви за 6-то училище някой да има

# 423
  • Мнения: 2 220
Моля за отзиви за най-доброто училище в Овча Купел и близките квартали! Ще отписваме сина ни от сегашното му (той е 1 клас) и ми се иска да попаднем на наистина добро място. Предварително благодаря на отзовалите се.

# 424
  • sofia
  • Мнения: 8 936
За138-мо четох из темите, че лежи на стари лаври. Щом се рее мълвата, че Василиаду е добра учителка   Naughty. Казвам го, като бивш неин възпитаник от 1-ви клас. До ден днешен си я спомням, но не с добро. А съм на 35 Laughing
Не я познавам тази учителка, но скоро се събирахме съученици от гимназията и в един момент се оказа, че за някои учители имаме коренно противоречащи си мнения и съответно съвсем различни спомени.

# 425
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Моля, споделете мнението си за 73-то училище !!!

Дали видяхте в новините вчера, че предстои промяна на критериите за прием на първокласници тази година!?

# 426
  • Мнения: 814
Здравейте,
и аз да се включа в темата за първолаците. Времето напредна, пък още не сме се ориентирали за конкретно училище. Все чувам предимно за 2-ро и 73-то (въпреки, че има и доста други наоколо), обаче пък разбрах, че през последните години вече и те не били "както преди". А за 73-то специално чух, че приемът бил изключително труден...
Затова бих искала да помоля за актуална информация за училищата в района на Борово и Манастирски ливади, както и ако знаете нещо повече за учителките, които през Септември ще поемат класове. Благодаря предварително!

# 427
  • София
  • Мнения: 2 779
И аз също се чудя за 6-то или 7-мо?

# 428
  • Мнения: 654
Мога да дам инфо само за 31-во, двамата ми племенници бяха там до 7- ми клас.
Добро училище, добри учители, които са доста взискателни, но по мое впечатление започват да натискат децата след 3-ти клас. сигурността е като в другите училища - свободен достъп в двора.

# 429
  • Мнения: 688
Ох, плаче ми се като чувам за 138-мо и ме е яд много. Помня как навремето избирахме къде да запишем дъщеря ми и избора трябваше да е 119 или 138. В 119 отидохме и говорихме с директора и останах с добри впечатления, но за 138 не можах да отида че бях по болници и мъжа ми избра него, нямах възможност да проуча точно тогава и така ме е яд сега  Twisted Evil
И още повече ме е яд че за 5-ти клас не понапънах нещата да се премести в 119, тогава пък дъщеря ми отказа да се мести, не че се чувства комфортно в 138, ама отказа да се мести и аз се съобразих с нейното мнение. Само се моля да няма негативни последствия върху детето всичкия този мал шанс.
Уфф, сега като чета и още по-неприятно ми става, още повече че и моите впечатления съвпадат с повечето.

# 430
  • Мнения: 295
Здравейте мами Simple Smile

Изчетох търпеливо цялата тема и посъбрах списък с добри и лоши училища, според мненията ви тук, за което благодаря  Hug Понеже темичката е стара - много ми се иска да споделите "пресни" и преки впечатления от училищата, в които (предполагам) вече сте записали дечицата си много много много ще съм благодарна, на всички, които се включат със съвет за следващите ги по този труден път   bouquet

# 431
  • Мнения: 502
Здравейте! Предстои ни първи клас, моля да ми препоръчате добро училище в центъра, живеем близо до Халите.

# 432
  • България
  • Мнения: 430
Здравейте! Предстои ни първи клас, моля да ми препоръчате добро училище в центъра, живеем близо до Халите.
32 СОУ

# 433
  • Мнения: 19 296
Здравейте! И на нас ни предстои първи клас или предучилищна. Може ли да ми препоръчате добри училища в района на Дианабад, Младост 1, Дървеница, Изгрев?

# 434
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте! И на нас ни предстои първи клас или предучилищна. Може ли да ми препоръчате добри училища в района на Дианабад, Младост 1, Дървеница, Изгрев?

119-то

Общи условия

Активация на акаунт