Спорът като спорт

  • 2 940
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
А, с инструктора и аз спорих. Аз не знаех къде му се пъха. Ключът, де.
А той вика насред София
- Пали и тръгвай.
- Не мога
- Как не можеш, пали и тръгвай
- Не мога
След 200 м. като му се изправи косата 3 пъти, разбра, че съм права.

# 16
  • Мнения: 2 768
Много паля. Не знам защо. Явно не мога да мълча, яде ме. Като си го кажа и мирясвам, иначе сън не ме хваща.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
..като какъв спорт  newsm78 ...бягане с препятствия може би

# 18
  • Мнения: 150
Ужасно тъп съм, ей, да знаете. Затова сега ще изръся поредната си умопобъркваща тъпотия - тук не се спори (за форума говоря). Тук имаме самопровъзгласили се капацитети, които влизат в почти всички теми само за да запитат пренебрежително "Абе тук за какво става въпрос?", "Ти нямаш ли си друга работа?", "Що не вземеш да се гръмнеш?" Имам претенции, че досегашното ми участие в повечето теми е предизвикало смесени чувства, та затова и знам репликите (не броя спамерските теми за срещи горещи, ама там никой и не идва да чете, а да пише Simple Smile ). А и репликите не само са едни и също, но са и от същите автори. Спор? С кого, моля? Любопитно е и друго, ама съм си тъп, та не ми обръщайте внимание: с тези, с които наистина бих могъл да споря, защото ми е интересно и как ще си представят позицията, и как ще я аргументират, са често на моето мнение. Скука! А дали обичам? Дали обичам да играя тази мисловна гимнастика - спора? Да!

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Joy

# 20
  • Мнения: 2 891
Ужасно тъп съм, ей, да знаете. Затова сега ще изръся поредната си умопобъркваща тъпотия - тук не се спори (за форума говоря). Тук имаме самопровъзгласили се капацитети, които влизат в почти всички теми само за да запитат пренебрежително "Абе тук за какво става въпрос?", "Ти нямаш ли си друга работа?", "Що не вземеш да се гръмнеш?" Имам претенции, че досегашното ми участие в повечето теми е предизвикало смесени чувства, та затова и знам репликите (не броя спамерските теми за срещи горещи, ама там никой и не идва да чете, а да пише Simple Smile ). А и репликите не само са едни и също, но са и от същите автори. Спор? С кого, моля? Любопитно е и друго, ама съм си тъп, та не ми обръщайте внимание: с тези, с които наистина бих могъл да споря, защото ми е интересно и как ще си представят позицията, и как ще я аргументират, са често на моето мнение. Скука! А дали обичам? Дали обичам да играя тази мисловна гимнастика - спора? Да!
И аз, като secretgarden, ще се изразя с един емотикон  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 150
И аз, като secretgarden, ще се изразя с един емотикон  Mr. Green
Ами, хайде спори с емотиконите, де! А как ги слагате тези емотикони, как се прави?

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Нееее, СтоЕне. Грешиш, баце. Тука се спори директно с тежка артилерия. Едно възпитание ги (ни) спира да добавяме майките на всяка втора дума към противника...
Ето, виж един съвсем, съвсем лек пример: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177293.0
Един късмет е, че още не са се трупнали отгоре майки от двата лагера на даващите и недаващите и да започнат да се замерят с 'аргументи'...

# 23
  • Мнения: 1 629
Е, капацитети! Кои са, да знам, да се пазя. Поименно, Стояне.

# 24
  • Мнения: 150
Мис Бу (Донг Ву на виетнамски Simple Smile ), нали затова и се тюхкам, че няма с кого Simple Smile Или ще псуват (ама без да казват майката ли ще еват), или ще надникнат в темата, ще хвърлят един поглед и: "Е сега защо я пишеш тази тема, не знаеш ли, че аз вече съм чела подобни, че знам всичко по въпроса, че много се дразня и други да се интересуват от същия въпрос... и изобщо - я чупка от моя форум!" (простете художествената измислица)

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не...просто има тип хора, на които каквито и аргументи и факти да изложиш, дървено-философски ти казват, че ей на, баба им така правела, майка им преди тях -- и те така ще правят и баста с тези хамерикански глупости, дето им ги говориш (дразни ли ги - американско е, демек - тъпо).

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не...просто има тип хора, на които каквито и аргументи и факти да изложиш, дървено-философски ти казват, че ей на, баба им така правела, майка им преди тях -- и те така ще правят и баста с тези хамерикански глупости, дето им ги говориш (дразни ли ги - американско е, демек - тъпо).

Аз ли , Бу ... имам чувството, че напоследък те преследвам ... без да искам   Crazy

# 27
  • Мнения: 1 629
пък с мен никой не си говори  Crossing Arms Sad Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 100
Обожавам да споря. С една моя приятелка понякога спорим доста ожесточено. Дори и да сме на едно мнение пак спорим и го изразяваме по различен начин.  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 891
пък с мен никой не си говори  Crossing Arms Sad Rolling Eyes
То е от страх от патрондажа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт