Хлебарки в кетчуп......или внимавайте какво купувате !

  • 2 736
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 152
Кристал,  а ти какво си мислиш, че не е така ли?
И не е смешно,ама хич даже не е смешно.Щот и аз къде ли не съм намирала хлебарки....Трябва да се спре това по някакъв начин, няма ли надзор някакъв, тия от Защита на потребителите и от ХЕИ се подрапват, пък ти си църкай кетчупа с хлебарките на дъното

# 16
  • Мнения: 17 546
Кристал,  а ти какво си мислиш, че не е така ли?
И не е смешно,ама хич даже не е смешно.Щот и аз къде ли не съм намирала хлебарки....Трябва да се спре това по някакъв начин, няма ли надзор някакъв, тия от Защита на потребителите и от ХЕИ се подрапват, пък ти си църкай кетчупа с хлебарките на дъното
Ти май не ме разбра. Не ми е смешно твърдението, че кетчупа става все по лютив и вкусен от наличието на хлебарки в него, защото децата ми ядат точно  такъв - Дерони! Иначе, повярвай ми, аз съм една от тези на които най-малко им е смешно и им е все тая, когата става дума за хлебарки! Просто не знаеш какво се случва с мен при вида на хлебарките...  Cry

# 17
  • Мнения: 5 539
В някои страни ги предпочитат пържени, ние ги консумираме със сос... Все е протеин. Прочетете "Цар Плъх" и гледайте по-философски на нещата Mr. Green

# 18
  • Мнения: 17 546
В някои страни ги предпочитат пържени, ние ги консумираме със сос... Все е протеин. Прочетете "Цар Плъх" и гледайте по-философски на нещата Mr. Green
Ми да ти е сладко щом си пък толкова на ти с яденето на гадини! smile3555

# 19
  • Мнения: 2 761
Ами той Пловдив си е известен с хлебарките...Има от онези ориенталските там дето са големи като курабийки:))В селскостопанския институт даже освобождават от сбирката по ентомология ако занесе6 навреме няколко екземпляра...
Така 4е внимавайте с пловдивските производители:))

# 20
  • Мнения: 4 916
Спомням си няколко информации за "столичанин се натрови със сода каустик от бутилка с бира", ама никога не казват коя е марката.
Та като знам колко трудно се навиват медиите да посочат името на производител или посредник в такива случаи... а тук веднага са назовани "Дерони" и "Пикадили"... абе мисля си, че има нещо гнило.

# 21
  • Мнения: 5 370
Спомням си няколко информации за "столичанин се натрови със сода каустик от бутилка с бира", ама никога не казват коя е марката.
Та като знам колко трудно се навиват медиите да посочат името на производител или посредник в такива случаи... а тук веднага са назовани "Дерони" и "Пикадили"... абе мисля си, че има нещо гнило.
Абсолютно точно това писах и аз по-горе.
Или е поредната война между конкуренти!  Mr. Green
То не беше живак в хляб, киселини в бира, сега и хлебарка в кетчуп...
Точно.
Забележете, моля, че не е спестено името на супермаркет ПИКАДИЛИ.
На нищо не вярвам вече на 100%.
Колкото и че Азис е гей, примерно. Mr. Green
Колко му е да се направи постановка. ooooh!

# 22
  • Мнения: 4 546
пък аз не мога да си обясна как хлебарките са били вътре живи и жизнени. може да е гъсто, но е течност, как са оживели, че и са се множили. не вярвам да е фабрично това.

# 23
  • Мнения: 4 916
пък аз не мога да си обясна как хлебарките са били вътре живи и жизнени. може да е гъсто, но е течност, как са оживели, че и са се множили. не вярвам да е фабрично това.

... без никакъв приток на въздух при това.

# 24
  • Мнения: 4 678
Реално погледнато, дори да има хлебарки в бутилката кетчуп Дерони, която купих онзи ден, никога няма да разбера. Дупката е прекалено малка, за да падне хлебарка от нея. Така че ще си останат вътре, докато не го изцъркаме целия Simple Smile
Ами, ами! Виж, че човека си е цвъркал от бутилката на пица (или спагети беше...) те били и малки и големи...

Сигурно всички лютиви кетчупи са такива.Хлебарките си пускат някакъв сок,леко лютив и ти съ църкаш, те си стоят на дъното, а кетчупа все по-хубав и пиперлив става Sick hahaha
Де бре! Нещо по-гадно що не измислиш! Много пък смешно!  ooooh!  smile3555
 Дали са били семейство или не са се познавали newsm78

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 16:48 от Поци

# 25
  • Мнения: 2 550
Вместо да се радвате, че са ви дали месце аванта...вие рИвете  Whistling

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
 Crazy

# 27
  • Мнения: 4 678
пък аз не мога да си обясна как хлебарките са били вътре живи и жизнени. може да е гъсто, но е течност, как са оживели, че и са се множили. не вярвам да е фабрично това.
Хлебарките ще оцелеят и след ядрен взрив,така че какво е кетчупа за тях!Хлебарката може да живее без глава до няколко седмици и дори през това време и да снесе яйца! newsm09А ако са били семейство,са били още по- задружни newsm44

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 17:08 от Поци

# 28
  • Мнения: 47 996
дано не е истина Sick

# 29
  • Мнения: 25 646
Че в нашите хранителни стоки може да се намери какво ли не, е факт. Аз лично съм намирала разни боклуци и в мляко, и в хляб...  Sick
Но наистина е съмнителна тази статия. Особено ми стана съмнително, че човекът си е запазил касовата бележка.
Някой от вас пази ли си касовите бележки от хранителните магазини?  newsm78
Аз не. Хвърлям ги, щом изляза. Евентуално я задържам, ако съм купувала много неща и се съмнявам да не са ме метнали със сметката, но след проверката пак изхвърлям веднага.

Общи условия

Активация на акаунт