Изтекла годност на дебитна карта-имам питане

  • 25 811
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
.... Аз лично за първи път чувам, че някъде е необходимо да се подава молба в тази ситуация. Но не мога да споря, в крайна сметка всяка банка си има собствени вътрешни правила.  Heart Eyes


Необходимо е само ако си вземеш карта от друг клон, тогава искат да подадеш молба, на мен като не ми вдигаха цял ден телефона звъннах в другия клон и така ми обясниха.  Simple Smile

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Е то в тоя случай сигурно и такса ще ти вземат  Mr. Green

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
... Аз лично за първи път чувам, че някъде е необходимо да се подава молба в тази ситуация. Но не мога да споря, в крайна сметка всяка банка си има собствени вътрешни правила.  Heart Eyes

Личен опит с Общинска банка. Искат молба и пет работни дни след подаването на молбата си получаваш картата.
Скоро чух, че молба трябвало да се подаде и в банка ДСК.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хм, абе да питам, за да не се разкарвам напразно:
Съществува ли все още клон на Инвестбанк на адрес: ул. Скайлер №2 ? /това е на центъра в Пловдив/

# 19
  • Мнения: 225
Дони-Бони, парите не ти се губят, но ще можеш да си ги изтеглиш, когато си изкараш новата карта. Сметката ти ще остане същата, но ПИН кодът ще е друг.
Абсолютно Peace

# 20
  • Мнения: 14 133
Мерси   bouquet
Значи трябва да отида на място да си получа новата карта  Rolling Eyes
Иначе не са ми се обадили, че ми изтича срока на картата и аз днес реших да тегля пари, пробвах на 3 банкомата, които ми отхвърлиха картата и чак тогава се сетих да погледна валидността /то си я пише на самата карта, ама кой да гледа  ooooh! /

Погледнах им сайта с инфотормацията, която дават за дебитни карти и видях, че автоматично ми се подновява картата без предварителна заявка, само трябва да отида да си я взема. Но защо не са ме потърсили да ми съобщят поне, че новата карта е готова  Thinking
Явно нямат такава практика  Rolling Eyes

В нашата банка също ги подновяват автоматично и е готова, като отидеш да си поискаш новата. Аз сама следя докога е валидна.

Общи условия

Активация на акаунт