Днес във Варна бе пребита майка

  • 6 958
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 468
 Shocked Това е ужасно.
Как така й ударил една глава, а наказание няма? Не вярвам на това, че после са водили дружески разговор с полицаите. А майката, какво е направила? Взела си е детето и в къщи ли?

# 16
  • Мнения: 5 622
Shocked Това е ужасно.
Как така й ударил една глава, а наказание няма? Не вярвам на това, че после са водили дружески разговор с полицаите. А майката, какво е направила? Взела си е детето и в къщи ли?

И на мен не ми се вярва..Какъвто и да е бил, ако е прескочила до районното, което е на две крачки буквално от там и отиде да си извади медицинско..Ако ще и Господ да е, няма да му се размине.....

Останалото са празни приказки....

# 17
  • София
  • Мнения: 2 896

И на мен не ми се вярва..Какъвто и да е бил, ако е прескочила до районното, което е на две крачки буквално от там и отиде да си извади медицинско..Ако ще и Господ да е, няма да му се размине.....

Останалото са празни приказки....

е нали трябват свидетели

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Това е ужасно, този е за съд  - по бързата процедура. #Cussing out

# 19
  • Мнения: 5 622
Повдига ми се като ви чета мненията..честно. Следват лекарите под ударите на гнусящите се форумки.....

После са учителите и таксиметровите шофьори. А Мегленчето Кунева е най-най...Вече разбрахме..Всички останали са пикльовци и простаци....

# 20
  • Мнения: 5 468
Какъвто и да е бил, ако е прескочила до районното, което е на две крачки буквално от там и отиде да си извади медицинско..
Ами щом е на две крачки районното, не вярвам да се е прибрала кротко в къщи и да го премълчи този удар.
Полицаите може да са й казали да иде да подаде жалба в районното, а те да са останали с тоя простакел да говорят.
За тези, които ги плюят, ще кажа, че са с доста ограничени права. Сигурно са направили нещо за жената, без да се е разбрало от околните. Иначе, какво се е очаквало? Да набият насилника ли?(въпреки, че това трябва да се направи) Най-малкото, могат да станат свидетели на жената, когато пусне жалбата си срещу тоя гъз.

# 21
  • Мнения: 3 268
Ха на бас, че бабаитът е също полицай! Или син на полицай... Whistling
Сигурна съм!

# 22
  • Мнения: 5 622

И на мен не ми се вярва..Какъвто и да е бил, ако е прескочила до районното, което е на две крачки буквално от там и отиде да си извади медицинско..Ако ще и Господ да е, няма да му се размине.....

Останалото са празни приказки....

е нали трябват свидетели

Е, нали полицаите са отишли уж до там и са видяли?! КАкво повече?

Аз ще изчакам да видя официално инфо по въпроса, че  така не ми се вярва на мен...Нещо като пълна лудост ми звучи..Да не сме 96-та година, че разни биячи да си развяват муцуните под носовете на майките?!  Stop

# 23
  • Мнения: 480
Повдига ми се като ви чета мненията..честно. Следват лекарите под ударите на гнусящите се форумки.....

После са учителите и таксиметровите шофьори. А Мегленчето Кунева е най-най...Вече разбрахме..Всички останали са пикльовци и простаци....
От кое точно ти се повдига?!
От това, че хора изказват възмущението си от извратеняци?!
Няма недосегаеми хора!!!

# 24
  • Мнения: 5 622
Какъвто и да е бил, ако е прескочила до районното, което е на две крачки буквално от там и отиде да си извади медицинско..
Ами щом е на две крачки районното, не вярвам да се е прибрала кротко в къщи и да го премълчи този удар.
Полицаите може да са й казали да иде да подаде жалба в районното, а те да са останали с тоя простакел да говорят.
За тези, които ги плюят, ще кажа, че са с доста ограничени права. Сигурно са направили нещо за жената, без да се е разбрало от околните. Иначе, какво се е очаквало? Да набият насилника ли?(въпреки, че това трябва да се направи) Най-малкото, могат да станат свидетели на жената, когато пусне жалбата си срещу тоя гъз.

Точно така. Всичко зависи от жената и от това дали тя ще подаде жалба. Интересно кой е стоял до полицаите, че е разбрал какво си говорят с побойника, на какво се смеят"безгрижно" и какви цигари пушат.....

# 25
  • Мнения: 17 407
 Аз лично не вярвам всичко  да е баш така- като гледам случката е разказвана от уста на уста.. Както и да е. Ако е истина- няма какво да се коментира.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 896

И на мен не ми се вярва..Какъвто и да е бил, ако е прескочила до районното, което е на две крачки буквално от там и отиде да си извади медицинско..Ако ще и Господ да е, няма да му се размине.....

Останалото са празни приказки....

е нали трябват свидетели

Е, нали полицаите са отишли уж до там и са видяли?! КАкво повече?


видяли са, че е била ударена, но не са видяли как онзи я удря

# 27
  • Мнения: 5 622
Повдига ми се като ви чета мненията..честно. Следват лекарите под ударите на гнусящите се форумки.....

После са учителите и таксиметровите шофьори. А Мегленчето Кунева е най-най...Вече разбрахме..Всички останали са пикльовци и простаци....
От кое точно ти се повдига?!
От това, че хора изказват възмущението си от извратеняци?!
Няма недосегаеми хора!!!

Айде първо да четете и после да коментирате.....

# 28
  • Мнения: 5 622
Може ли авторката на темата да каже от къде знае за случката и в колко часа е станал инцидентът?  Peace

ако може по-точно местонахождение, още по-добре  Peace

# 29
  • Мнения: 47 988
защо не ви се вярва че нищо не са направили?
аз имам близки роднини полицаи и военни, и знам как и защо понякога не реагират  Wink

Общи условия

Активация на акаунт