Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4

  • 40 847
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 310
По-добре се регистрирайте, ще ви пращат разни зарибяващи оферти  Mr. Green

Аз като си пазарувам и без зарибявки, нищо не ми пращат  #Cussing out
За какво са ти офертите, като са само за Френцко Tired

о... не са само за френско... аз даже в момента имам една за намаление на детски дрешки, ама след 3 поръчки за 2 седмици, мисля да пропусна  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 27 524
ама след 3 поръчки за 2 седмици, мисля да пропусна  Mr. Green

И аз взех да пропускам, че мъж ми протестира  Laughing
Криско нещо ужасно расте на дължина, не мога да се вредя от него, вече му трябват дрехи за 3 годишен, а нямам нито една такава и направо ужас  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 10 310
ама след 3 поръчки за 2 седмици, мисля да пропусна  Mr. Green

И аз взех да пропускам, че мъж ми протестира  Laughing
Криско нещо ужасно расте на дължина, не мога да се вредя от него, вече му трябват дрехи за 3 годишен, а нямам нито една такава и направо ужас  ooooh!

Мани... аз извлечението от кредитната карта съм писала да пристига при мама, че скъпия ако го види, не само ще почне да протестира, ами направо ще ми конфискува картата  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 422
И аз я чакам тая карта ,че вече търпение нямам  Laughing
Искам да попитам нещо:Досега като съм получавала пратки от чужбина поръчани от онлайн магазини ми искаха такса за освобождаване на колета.Те бяха обаче по-обемисти или тежки,но пощаджийката каза,че  и  на малките ако са пуснати като колет ще ми искат такса.Вярно ли е?


На мен ми взимат по 4лв. за освобождаване  Mr. Green

И на мен ми вземат,затова питам..Да кажат и другите ,че да знам да протестирам ли.. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 10 310
И аз я чакам тая карта ,че вече търпение нямам  Laughing
Искам да попитам нещо:Досега като съм получавала пратки от чужбина поръчани от онлайн магазини ми искаха такса за освобождаване на колета.Те бяха обаче по-обемисти или тежки,но пощаджийката каза,че  и  на малките ако са пуснати като колет ще ми искат такса.Вярно ли е?


На мен ми взимат по 4лв. за освобождаване  Mr. Green

И на мен ми вземат,затова питам..Да кажат и другите ,че да знам да протестирам ли.. Simple Smile

Явно в София сме прецакани... аз другата седмица очаквам колет,  ще питам, на какво основание ни ги взимат   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 085
ще помогнете ли с превода на това:
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=27f4965bee9d975b66

# 21
  • Мнения: 27 524
Предлагат лятната колекция с до 65 процента намаление.
Но предполагам, че си е само за Холандия, те май не доставят до Бг.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Предлагат лятната колекция с до 65 процента намаление.
Но предполагам, че си е само за Холандия, те май не доставят до Бг.
Дразнителка Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 247
 Hug Мерси за превода
И аз не съм получила още подарък  Sad само някакви оферти за намаление или такива които не се отнасят за БГ

# 24
  • София
  • Мнения: 10 310
Момичета, помагайте с размерите на шапките... искам да поръчам шапка за Аля, размерите са, 50,52 и 54... как да се ориентирам, като не намирам как се изчислява размера  newsm78

# 25
  • Мнения: 207
Здравейте  Grinning
Дали има някоя мама от София, която ще поръчва скоро, защото си харесах едно нещо, но нямам карта а и ще ми е трудно с френския  Mr. Green
Та мисълта ми е, ако се съгласи  да ме вмести в нейната поръчка, ще й дам паричките предварително, разбира се Peace

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Аз ще поръчвам сигурно другата седмица

# 27
  • Мнения: 4 371
Ох, нямам търпение вече. И тази тема само ми напомня, че съм в очакване.
Поръчах на 22-ри, кога ли ще дойде Thinking

# 28
  • Мнения: 5 370
Здравейте  Grinning
Дали има някоя мама от София, която ще поръчва скоро, защото си харесах едно нещо, но нямам карта а и ще ми е трудно с френския  Mr. Green
Та мисълта ми е, ако се съгласи  да ме вмести в нейната поръчка, ще й дам паричките предварително, разбира се Peace
За френския мога да помагам, но карта аз самата все още нямам, чакам си одобрениетоооооооо smile3514

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Ох, нямам търпение вече. И тази тема само ми напомня, че съм в очакване.
Поръчах на 22-ри, кога ли ще дойде Thinking
И аз поръчах тогава

Общи условия

Активация на акаунт