Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4

  • 40 853
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 664
Мами, мен тръпката за Ларедут ми мина преди 2г., но ви чета понякога и все се чудя какво си харесвате, сто пъти прелиствам последната им колекция, че имам толкова намаления и подаръци, и нищо не ми хваща окото. Има по-готини френски сайтове, ама не доставят в БГ Sad Мен сега тръпката ми са разни английски сайтове, дето не доставят в чужбина, френските ми омръзнаха Grinning

# 31
  • Мнения: 5 370
Мами, мен тръпката за Ларедут ми мина преди 2г., но ви чета понякога и все се чудя какво си харесвате, сто пъти прелиствам последната им колекция, че имам толкова намаления и подаръци, и нищо не ми хваща окото. Има по-готини френски сайтове, ама не доставят в БГ Sad Мен сега тръпката ми са разни английски сайтове, дето не доставят в чужбина, френските ми омръзнаха Grinning
Абе има си готинки нещица, освен това имат симпатични колекции за ГРАНДдами.
Пробвай да намериш нещо като за малко по-голям човек в нашите "маркови" магазини. Tired ooooh!

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 10:45 от Faithless

# 32
  • Мнения: 4 371
Мами, мен тръпката за Ларедут ми мина преди 2г., но ви чета понякога и все се чудя какво си харесвате.............
Харесват ми, защото са нови за мен и не са масови в БГ. Почти е сигурно, че няма да видя друг облечен като мен.

# 33
  • Мнения: 13 512
И аз я чакам тая карта ,че вече търпение нямам  Laughing
Искам да попитам нещо:Досега като съм получавала пратки от чужбина поръчани от онлайн магазини ми искаха такса за освобождаване на колета.Те бяха обаче по-обемисти или тежки,но пощаджийката каза,че  и  на малките ако са пуснати като колет ще ми искат такса.Вярно ли е?


На мен ми взимат по 4лв. за освобождаване  Mr. Green

И на мен ми вземат,затова питам..Да кажат и другите ,че да знам да протестирам ли.. Simple Smile
Повече от 15 колета съм получила- някои-над 10 кг. и никога не са ми искали нищо.

# 34
  • Мнения: 13 512
Момичета, помагайте с размерите на шапките... искам да поръчам шапка за Аля, размерите са, 50,52 и 54... как да се ориентирам, като не намирам как се изчислява размера  newsm78


това е обиколката на главата в сантиметри

# 35
  • Мнения: 13 512
Мами, мен тръпката за Ларедут ми мина преди 2г., но ви чета понякога и все се чудя какво си харесвате, сто пъти прелиствам последната им колекция, че имам толкова намаления и подаръци, и нищо не ми хваща окото. Има по-готини френски сайтове, ама не доставят в БГ Sad Мен сега тръпката ми са разни английски сайтове, дето не доставят в чужбина, френските ми омръзнаха Grinning
Аз пък като видях  на аватара ти "Старбакс адиктед", си помислих- как може да живееш в париж и да харесваш Старбакс. Ето- разни хора, разни вкусове.

# 36
  • Мнения: 3 211
Здравейте  Grinning
Дали има някоя мама от София, която ще поръчва скоро, защото си харесах едно нещо, но нямам карта а и ще ми е трудно с френския  Mr. Green
Та мисълта ми е, ако се съгласи  да ме вмести в нейната поръчка, ще й дам паричките предварително, разбира се Peace
За френския мога да помагам, но карта аз самата все още нямам, чакам си одобрениетоооооооо smile3514
аз пък вече чакам картата, след одобрението искат 10 работни дни за изработка на картата

# 37
  • Мнения: 4 202
Хора, започнала съм да сънувам кошмари с тоя ларедут.

Чакам  2 чифта обувки от там и нали тук все някоя мацка се оплаква, че не си е уцелила размера та аз сънувам, че обувките ще са ми малки и се събуждам супер депресирана  Joy

# 38
  • Мнения: 66
Здравейте момичета ,  Laughing
аз пък съм си харесала един страхотен панталон.Някой може ли да ми помогне как да си уцеля размера, понеже чувам доста коментари, че номерата не отговарят. Благодаря Ви.    bouquet

# 39
  • Мнения: 5 370
Здравейте момичета ,  Laughing
аз пък съм си харесала един страхотен панталон.Някой може ли да ми помогне как да си уцеля размера, понеже чувам доста коментари, че номерата не отговарят. Благодаря Ви.    bouquet
Номерата не че не отговарят, а просто се касае за различна номерация. Ти какво носиш по български стандарт? Peace

# 40
  • Мнения: 13 512
на обувките номерата си отговарят.на дъщеря ми 2 или 3 чифта вече поръчах и всички са и добре

# 41
  • Мнения: 4 202
на обувките номерата си отговарят.на дъщеря ми 2 или 3 чифта вече поръчах и всички са и добре

Дано, дано  Praynig
Едните са сандали, най-много да ми се влачат пръстите  Crazy

# 42
  • Мнения: 66
По българската номерация съм 40-42. А тези таблици със сантиметрите дали ще ме ориентират правилно?  newsm78
А момичета и  още нещо да ви питам.Номерата за обувките отговарят на нашата номерация или отговарят според сантиметрите в онази таблица ? 

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 13:21 от misholinabs

# 43
  • Мнения: 5 370
По българската номерация съм 40-42. А тези таблици със сантиметрите дали ще ме ориентират правилно?  newsm78

http://www.onlineconversion.com/clothing_womens.htm

Виж този линк. От собствен опит разбрах, че италианските размери са адекватни на нашите . Да приемем, че си 42-виж какво дава това по френската таблица.
И се измери, разбира се, и пак виж какво ще ти даде това по техните размери.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 922
Много Ма нервираха тези в Ларедута  Crossing Arms Пускат ми оферта за Наф наф от три дни.Супер оферта  -50%.поръчах си сега и те не исакт да ми ги доставят Crossing ArmsКато са само за Франция,защото ми трупат мейли

Общи условия

Активация на акаунт