Помощ! Имам сексуален проблем!

  • 15 318
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 903
препоръчвам  Виталис(имат ехtra large)


Аз също бих ти препоръчала Extra large на Виталис. Ние ползваме тях и не сме имали оплаквания.

# 16
  • Мнения: 3 268
Мдаааа,дай боже всекиму,казват хората. Laughing

# 17
  • Мнения: 46 526
Ама вие сериозно ли?
Презервативите се разтягат...

И аз това се чудя  newsm78


Ние сме на "Sportex", ако ги опъна и двулитрова бутилка от бира ще влезе, простете за нагледното описание, но се съмнявам, че мъжете ви могат да се мерят с бирата  Laughing
От моят скромен опит- когато един мъж не иска да ползва презерватив, казва, че не може да си го сложи  Tired

# 18
  • Мнения: 4 520
Има размери, ама трябва ти да пробваш. Нали знаеш как? Laughing Mr. Green

# 19
  • Мнения: 332
Ех, ако може всяка жена да има твоя проблем  Laughing
 А по темичката, ние не го правим с презерватив- той ме пази, а за спиралата немисля, че е най-добрия избор  Rolling Eyes На Дюрекс сме ползвали едни червени, пише че са ултра тънки, на мъжо му стават  Crossing Arms

# 20
  • BG
  • Мнения: 793
 smile3501      smile3501              smile3501

# 21
  • Мнения: 750
Ахаммм..работата стана:
Отива Хасан при доктора!
-Докторе много ми е голям бе...!-и събува панталона.
Доктора Shocked
-Ми,Хасане...нищо ти няма,добре си!Не разбирам защо си дошъл.От какво то4но се оплакваш? newsm78
-Не съм дошъл да се оплаквам....Хваля се newsm62

# 22
  • София
  • Мнения: 137
може би много бързате с поставянето и от това се късат а не щтото му е чааааак толкава голям то си има и техника за поставяне също  Hug newsm53

# 23
  • Мнения: 6 993
А на мен ми се струва,че може би наистина ги слагате наобратно newsm78

# 24
  • Мнения: 750
Малеее...накрая ще излезе 4е жени с деца немогат да сложат презерватива на мъжо си Crazy!С уста бе моми4ета...тоя трик не го ли знаете Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green Mr. Green  Extra Large търсиш

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 22:47 от L е о

# 26
  • Мнения: 2 197
Sportex Extra Large!

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...казва, че не може да си го сложи  Tired

и тогава идва ред на жена му, която е грижлива и прибрана домакиня и е запазила найлона от купената днес краставичка  Laughing

баибиби - пързалките ги владеем до съвършенство  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 4 406
ох, Шани, разсмя ме!!! Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Много ви е смешно, ама...който не го е преживял, не знае за какво иде реч! За 12 години сексуален живот сме изпробвали всички възможни марки презервативи, вкл. и спешъл разни от сексшоповете. Така и не намерихме достатъчно надеждни. За разтягане - разтяга се. С триста зора, но в крайна сметка, намъкваме се някак си Wink Обаче по някое време - прас и дотам Sad И не ми обяснявайте, че ги слагаме наобратно и ала-бала, аз да не съм от Ливуново, все мога да схвана как се слага презерватив. Просто не стават и това е! Отказахме се вече Tired
Не разбирам как може  всички двойки да се справят, само ние не. Тази тема поне ме успокои, че не само моят мъж е дефектен Whistling

Общи условия

Активация на акаунт