Помощ! Имам сексуален проблем!

  • 15 342
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 999
Такааа. Бях със спирала, след като родих децата минах на хапчета. Сега спрях хапчетата и докато се наканя пак да си сложа спирала сме принудени с мъжа ми да използваме презервативи. За пръв път ни е, и О, УЖАС -  презервативът не му става! Кажете, момичета, имат ли пустите презервативи номерация? Дюрекс беше, проклетия! Не ще и не ще - запъна се и не може да се сложи. Четири пробвахме, ама нъц! Не става! От тия пущини няма ли по-големички, или пък сме попаднали на китайски? Пратих мъжа си на разузнаване в близката аптека, но бабката-аптекарка не даде полезна информация. Хайде, вие сте на ход - спасявайте ми брака /многодетна майка не ми се става!/

# 1
  • Мнения: 4 916
Абе ти май се хвалиш  Hug

# 2
  • Мнения: 4 406
мдааа, хвалиш се ти, разбрахме те... Grinning Grinning

# 3
  • Мнения: 4 053
пу-пу,дай да го видиме тоя питон  Hug

# 4
  • Мнения: 8 999
Моля за сериозен подход. Не се хваля, а съм се хванала за главата! Помагайте, че иначе след 9 мес. ще се срещаме само при "майки-кърмачки".

# 5
  • Мнения: 4 053
е да го вади не искали  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 022
Пий хапчета за след секс - и по най-бързия начин при доктора за спиралка  Wink . За презервативите съвет не мога да ти дам, защото ние не ползваме. Аз май имам алергия към тях - след всеки опит получавам нещо като мини възпаление (независимо от марката  Sad  ).

# 7
  • Мнения: 178
мдааа, хвалиш се ти, разбрахме те... Grinning Grinning
  Laughing

Стига сте се подигравали на жената.  Laughing И при нас има такъв проблем.  Mr. Green

Различни размери презервативи ИМА, но е много трудно да се намерят и разликата не е кой знае колко голяма, за съжаление. Аз съм виждала Дюрекс, Спортекс, Виталис и Бенетон. Май и Лайф Стайл имат. Обикновено ги обозначават Extra Large или XL. Бенетон са най-добри, но преди няколко месеца спряха да ги внасят, мръсниците.  Cry

От аптекарите помощ не може да се очаква, защото нищо не разбират, а е доста весело за един мъж да влезе и да каже "Искам най-големия размер презерватив и ако може два-три боря, защото лесно ги късам". Мойто мъж треска го втриса, когато работите дойдат до там.  Laughing И го разбирам, защото съм чувала ответен въпрос "В какъв смисъл най-голямият размер?"  newsm62

Моят съвет е да пробвате 5-6 марки, все някой от всичките ще му стане. Хайде, и КЪСМЕТ!   bouquet

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 16:16 от Ванче

# 8
  • Мнения: 1 205
Купете си Life Styles и внимавайте, че май ги слагате на обратно Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 350
При нас дюрекса също нестава. Пробвахме виталис е не е много по-добре но каза че се търпи положението а и там май имаше по-голями но не се намират зареждат само стандартните.

# 10
Аз ползвам само XXXL!!!  Rolling Eyes Whistling

# 11
  • Мнения: 8 999
мдааа, хвалиш се ти, разбрахме те... Grinning Grinning
  Laughing

Стига сте се подигравали на жената.  Laughing И при нас има такъв проблем.  Mr. Green

Различни размери презервативи ИМА, но е много трудно да се намерят и разликата не е кой знае колко голяма, за съжаление. Аз съм виждала Дюрекс, Спортекс, Виталис и Бенетон. Май и Лайф Стайл имат. Обикновено ги обозначават Extra Large или XL. Бенетон са най-добри, но преди няколко месеца спряха да ги внасят, мръсниците.  Cry

От аптекарите помощ не може да се очаква, защото нищо не разбират, а е доста весело за един мъж да влезе и да каже "Искам най-големия размер презерватив и ако може два-три боря, защото лесно ги късам". Мойто мъж треска го втриса, когато работите дойдат до там.  Laughing И го разбирам, защото съм чувала ответен въпрос "В какъв смисъл най-голямият размер?"  newsm62

Моят съвет е да пробвате 5-6 марки, все някой от всичките ще му стане. Хайде, и КЪСМЕТ!   bouquet



Докато ги пробваме всичките....я ще забременея, я ще се разведем! Ще опитаме и с Лайф стайл. Благодарско на всички! То е ясно, че ще сложа спирала, но моят гинеколог е на някакво обучение и ще се върне чак в средата на април, а на други вяра нямам.

# 12
  • Мнения: 3 423
препоръчвам  Виталис(имат ехtra large)
а за спиралата,хъм Confused-по добре противозачатъчни или презервативи

# 13
  • Мнения: 4 406
мдааа, хвалиш се ти, разбрахме те... Grinning Grinning
  Laughing

Стига сте се подигравали на жената.  :
не се подиграваме, благородно завиждаме! Дай, Боже, всекиму да е малък презерватива Joy Joy

# 14
  • Мнения: 4 555
Ама вие сериозно ли?
Презервативите се разтягат...

# 15
  • София
  • Мнения: 903
препоръчвам  Виталис(имат ехtra large)


Аз също бих ти препоръчала Extra large на Виталис. Ние ползваме тях и не сме имали оплаквания.

# 16
  • Мнения: 3 268
Мдаааа,дай боже всекиму,казват хората. Laughing

# 17
  • Мнения: 46 572
Ама вие сериозно ли?
Презервативите се разтягат...

И аз това се чудя  newsm78


Ние сме на "Sportex", ако ги опъна и двулитрова бутилка от бира ще влезе, простете за нагледното описание, но се съмнявам, че мъжете ви могат да се мерят с бирата  Laughing
От моят скромен опит- когато един мъж не иска да ползва презерватив, казва, че не може да си го сложи  Tired

# 18
  • Мнения: 4 528
Има размери, ама трябва ти да пробваш. Нали знаеш как? Laughing Mr. Green

# 19
  • Мнения: 332
Ех, ако може всяка жена да има твоя проблем  Laughing
 А по темичката, ние не го правим с презерватив- той ме пази, а за спиралата немисля, че е най-добрия избор  Rolling Eyes На Дюрекс сме ползвали едни червени, пише че са ултра тънки, на мъжо му стават  Crossing Arms

# 20
  • BG
  • Мнения: 793
 smile3501      smile3501              smile3501

# 21
  • Мнения: 750
Ахаммм..работата стана:
Отива Хасан при доктора!
-Докторе много ми е голям бе...!-и събува панталона.
Доктора Shocked
-Ми,Хасане...нищо ти няма,добре си!Не разбирам защо си дошъл.От какво то4но се оплакваш? newsm78
-Не съм дошъл да се оплаквам....Хваля се newsm62

# 22
  • София
  • Мнения: 137
може би много бързате с поставянето и от това се късат а не щтото му е чааааак толкава голям то си има и техника за поставяне също  Hug newsm53

# 23
  • Мнения: 6 999
А на мен ми се струва,че може би наистина ги слагате наобратно newsm78

# 24
  • Мнения: 750
Малеее...накрая ще излезе 4е жени с деца немогат да сложат презерватива на мъжо си Crazy!С уста бе моми4ета...тоя трик не го ли знаете Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green Mr. Green  Extra Large търсиш

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 22:47 от L е о

# 26
  • Мнения: 2 197
Sportex Extra Large!

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...казва, че не може да си го сложи  Tired

и тогава идва ред на жена му, която е грижлива и прибрана домакиня и е запазила найлона от купената днес краставичка  Laughing

баибиби - пързалките ги владеем до съвършенство  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 4 406
ох, Шани, разсмя ме!!! Joy Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Много ви е смешно, ама...който не го е преживял, не знае за какво иде реч! За 12 години сексуален живот сме изпробвали всички възможни марки презервативи, вкл. и спешъл разни от сексшоповете. Така и не намерихме достатъчно надеждни. За разтягане - разтяга се. С триста зора, но в крайна сметка, намъкваме се някак си Wink Обаче по някое време - прас и дотам Sad И не ми обяснявайте, че ги слагаме наобратно и ала-бала, аз да не съм от Ливуново, все мога да схвана как се слага презерватив. Просто не стават и това е! Отказахме се вече Tired
Не разбирам как може  всички двойки да се справят, само ние не. Тази тема поне ме успокои, че не само моят мъж е дефектен Whistling

# 30
  • France
  • Мнения: 726
Карайте без презерватив.
Той нали е мъж,значи може да се владее!Нищо няма да му стане!
А относно невъзможността презервативът да не "издържа",не ти завиждам,особено за останалите "практики"

# 31
  • Мнения: 7 474
. Тази тема поне ме успокои, че не само моят мъж е дефектен Whistling

На това  дефект ли му викаш Mr. Green  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 948
Индийци за вас, индийци! Там такива проблеми няма  Joy

http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/south_asia/6161691.stm

# 33
  • Мнения: 17 546
Да кажа един виц така между другото... Mr. Green
  Оженил се един юнак и след първата брачна нощ баща му го пита:
- Е, сине, как е!? Булката доволна ли е?
- Абе тате, зор голям! Имаме проблем- отвърнал сина.
- Де бре сине! Кажи на баща си да ти даде акъл - притеснил се таткото.
- Ми тате, не влаа
(б.а. не влиза)
- Ето сине, баща ти ще те научи - рекъл загрижения родител - взимаш довечера един буркан с мас и пъхаш оная си работа в него, намазваш го хууубавичко и ще влезе. Че требе да ощастливиш булката, сине!
  На другия ден гледа бащата сина - още по угрижен и тъжен! Притеснил се той не на шега и уплашен го пита пак:
- Бре сине, що има па сега!?
- Еми тате, що има... ами па не влаа...
- Как бре синко - съвсем се шашнал бащата - такова чудо не мож да има бре.!
- Абре тате! У бурканя не влаа...


Та така! Е честито на печелившите  Mr. Green  И ние обикновените, дето ни стават повечето презервативи не се оплакваме! Laughing Макар, че преди време бяхме си купили някакви (не помня какви) и мъж ми се оплака, че не са му по мярка. И ми вика:"жена, подари ги на някого" И аз ги давам на наши приятели...Бяхме обсъждали презервативите в компания, защото тези бяха разноцветни, демек интересни на вид. И след време пак в същата компания мъж ми пита тези на които ги подарихме как  е подаръка и те казват "Супер!". Всички се скъсаха от смях, защото мъж ми (гадняра Mr. Green ) казал на другите си приятели и те на жените си, че ги е дал на Митака (този, на който са му супер) защото на него са му малки... Laughing

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 23:32 от Кристал

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Само да вметна,че Дурекс страшно много се късат......затова по добре изберете друга марка.

# 35
  • Мнения: 4 754
Има едни Long-long, ще свършат работа стига проблема Ви да е по дължина, а не по дебелина Simple Smile

# 36
  • Мнения: 8 769
Само да вметна,че Дурекс страшно много се късат......затова по добре изберете друга марка.
Аз имам случка със скъсани презервативи и Дюрекс, и Лайфстайлс...всички са един дол дреники, много съм възмУтена! Grinning
Байбиби, вие да не си купувате такива, дето са за китайци, бре? Чак пък толкоз да не може да стане... Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 858
лесно ви е на вас дето ви стават! Дай Боже всеки му да стават! И ние така сме пробвали какво ли не (и аз вече не им помня марките) и не става. Презерватива стига до средата на члена и по-нататък край. Не използвам (и никога не съм използвала) никакви контрацептиви и никога не съм имала фал.

# 38
Такааа. Бях със спирала, след като родих децата минах на хапчета. Сега спрях хапчетата и докато се наканя пак да си сложа спирала сме принудени с мъжа ми да използваме презервативи. За пръв път ни е, и О, УЖАС -  презервативът не му става! Кажете, момичета, имат ли пустите презервативи номерация? Дюрекс беше, проклетия! Не ще и не ще - запъна се и не може да се сложи. Четири пробвахме, ама нъц! Не става! От тия пущини няма ли по-големички, или пък сме попаднали на китайски? Пратих мъжа си на разузнаване в близката аптека, но бабката-аптекарка не даде полезна информация. Хайде, вие сте на ход - спасявайте ми брака /многодетна майка не ми се става!/

Имат номерация разбира се... То си пише на опаковката.

# 39
  • Мнения: 260
И ние сме с такъв проблем. Ползваме Vitalis extra large , светлозелена опаковка. Досега фал не е имало  Peace

# 40
  • Мнения: 2 237
Разбирам те,и при нас ппроблема е същия.И той въобще не е смешен.Както има жени с големи гърди които трудно си намират сутиени,така има и мъже с големи пениси.Моят съпруг за радост или съжаление /казвам съжаление защото често изпитвам болка при секс точно заради размера/ е такъв.
И ние не можем да намерим точния презерватив заради което се притесняваме и секса отива по дяволите.Което не е хубаво и за двама ни,тъй като само така се пазим.
Ще следя темата защото и мен ме интересува.
На авторката пожелавам успех и дано всичко се оправи,защото изглежда смешно и изглежда едва ли не просто хвалба,ама не е ....   Sad

# 41
  • Мнения: 4 621
Пробвайте Lifestyles - по големи са Peace

# 42
  • Мнения: 7 723
Баибиби,  истината е в ТОВА  Grinning

# 43
  • Мнения: 4 451
Ние нямаме такъв проблем Mr. Green.
Не ползваме презерватив, пазим се (нали е мъж, владее се уж) и до сега не е имало фал. Но, ако се случи, аз съм мераклийка за трето. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 8 999
Е, добре, посмяхте се на мой гръб! Благодаря на онези, които дадоха акъл. Явно ще трябва да си купим от всички марки и да пробваме, докато намерим верния. Сега да споделя снощното изживяване с лайф стайл: Тук някой каза, че се разтягали. Та, хващаме ние двамата с четири ръце проклетия кондом, разтягаме максимално и някак преодоляваме проблемното стесняване оф, срам ме е да го кажа - е, сещате се, малко след върха. Добре, ама гадното приспособление стигна малко след средата /тук мъъъъничко преувеличавам/ и като пуснахме разтегленото пръстенче, то така се впи в интимността на благоверния ми, че го прещъпна на две. Аз се разхилих истерично при тази гледка /ама наистина беше много смешен/ и секс, и ищах отидоха на кино. После /като си успокоих кикота, след около половин час/ си го подкарахме по кърски - с вадене, ама не е същото! Друго е изживяването, когато двамата свършвате едновременно. То и с презерватив се нарушава усещането, но докторът ми препоръча да спра противозачатъчните. И не мислете, че нямам опит в слагане на презервативи, но откакто съм с мъжа си, първо бях със спирала, а после - хапчета. Преди него с други мъже съм нямала такъв проблем и затова се шашнах сега. Не съм се замисляла дали имат или нямат размери. Явно бившите ми гаджета са били "стандартни". Сега чак оценявам какво чудо на чудесата съм сдобила.

# 45
Доста жени в темата се оплакаха,че презервативите се късали често и като причина за това посочват размера на пениса. Искам да ви кажа,че действително много мъже и жени не знаят как се поставя ПРАВИЛНО презерватив. Щом презерватива се къса често и то марки при които има специален контрол - това означава,че не го поставяте правилно. И на мен ми се е случвало няколко пъти (все с по-неопитни партньори) да се скъсат. Сегашният обаче е опитен  Mr. Green и нито веднъж не сме имали такъв фал. Така,че образовайте ги малко тия мъже(или пък вие се научете как) - не трябва да има въздух в презерватива,защото ако има 90% гаранция,че ще се скъса. A и ако любовната фиеста продължава твърде дълго  - сменете го по някое време - все пак това е латекс, не е стомана  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 754
все пак това е латекс, не е стомана  Mr. Green
  hahahaШегаджийки

# 47
  • Мнения: X
Байбиби, що не опитате с вагинални глобули?Така ще си решите проблема с презерватива,защото няма да ви се наложи да го ползвате.Е, и глобулите си имат недостатъци, ама е по-добре, отколкото да не правите секс.

# 48
  • Мнения: 4 754
Какво е това бре Shocked

# 49
  • Мнения: 8 999
Е, чак да не правим секс заради един тъп презерватив - няма да позволим такова положение. И презервативът НЕ СЕ КЪСА, А НЕ МОЖЕ ДА СЕ НАДЕНЕ! Ако някой има опит с вагинални глобули - да сподели. Те не трябва ли да се поставят ПРЕДИ, а не след секс? Такова приготовление със сигурност ще охлади ентусиазма. А дали имат вкус?

# 50
  • Мнения: X
След като се постави глобулка във влагалището, трябва да се изчака около 10 или 15 минути вече не помня ,но във опаковките им си има указания.На вкус са ужасни-така че оралната любов трябва да се прави преди да е въведена въпросната глобулка.Другото, което се сещам за тях е, че правят влагалището много влажно, което е добре ако по принцип е сухичко.По нашенските аптеки имаше на две фирми.Едните се казват Patentex oval N,но другите не ги помня как бяха.
За това се сещам на прима виста. То май няма и друго за тях к`во да се каже, де.
Цената-бяха около 10-12 лева когато аз си ги купувах, но това беше доста отдавна.
@Касиди, язък, че се правиш на палавница!Ей ,туй да го видят съфорумките и ще трябва да се простиш със славата си. Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако някой има опит с вагинални глобули - да сподели. Те не трябва ли да се поставят ПРЕДИ, а не след секс? Такова приготовление със сигурност ще охлади ентусиазма. А дали имат вкус?
Преди, мацко, и то десетина минути... Това спонтанен секс, набързо, без форплей - забрави Naughty Гадно нещо са глобулите, и тях съм ги отписала Crossing Arms
Виж за вкус не съм се замисляла дали имат Thinking Сигурно - на лекарство Sick

# 52
  • Мнения: 820
Индийци за вас, индийци! Там такива проблеми няма  Joy

http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/south_asia/6161691.stm

Eee, тука ще те опровергая, мъжа ми е индиец и имаме абсолютно същия проблем. С интерес ще следя темата, за сега не се пазим, но като се наложи пак и започва едно ходене по мъките. На някой може да му е смешно, ама е сериозен проблема.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 574
Още един глас за Виталис ХЛ. Дюрекс имат едни детски като за китайци Naughty ooooh! Tired и ние сме имали комична ситуация с тях с мъжа ми като гаджета при първия секс. той го слага, презерватива се навива на обратно, пробвах аз да му го сложа -  същата работа. не зная това хвалба ли е или оплакване  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 54
  • Мнения: 7 723
...не зная това хвалба ли е или оплакване  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

За авторката, която определено няма никакво намерение да ходи в кърмаческия, това си е оплакване, предвид твоите сладки близначета  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 13 217
Абсолютно да не се тълкува като подигравка към авторката или проблема.. просто сметнах, че този виц е подходящ за тази тема.. да се посмеем, без да засягаме никого... Grinning


Млади влюбени се запътили към Вегас, за да сключат брак. По пътя девойката притеснено казала, че трябва да направи ужасно признание. До този момент тя отказвала всякаква интимност, просто защото била доста плоска в гърдите. Така че ако той решал да се откаже от брака, тя ще го разбере. Младежът помислил малко и заявил, че все още държи да се ожени за нея, защото сексът не е най-важното нещо в съвместния живот.
След няколко минути той се обърнал с мрачно изражение и казал, че също трябва да си признае нещо - от кръста надолу бил като новородено. Ако тя искала да се откаже от сватбата, той щял да се примири. Девойката помислила малко и накрая заявила, че тя също вярвала, че в съпружеския живот имало много по-важни неща от секса.
И двамата били много доволни, че се държали честно и почтенно един към друг. Пристигнали във Вегас и бързо подписали. Дошла първата брачна нощ, девойката се съблякла и се оказало, че е плоска като дъска. Дошъл ред на мъжа. Той свалил дрехите си, момичето свело внимателно поглед надолу по голото му тяло и се свлякло в несвяст на пода.
След като се свестила, мъжът я попитал:
- Нали те предупредих, защо припадна?
- Ти ми каза, че от кръста надолу си като бебе - отвърнала девойката.
- Да, три килограма и четиридесет и пет сантиметра - потвърдил младежът.

# 56
# 57
  • Мнения: 4 754
Язък, я Simple Smile
За диафрагма ли говорите? Това "глобулка", честно за първи път го чувам Rolling Eyes
Аз съм си със спирала и забравям през 5 години, че съществува възможността за забременяване Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
За диафрагма ли говорите? Това "глобулка", честно за първи път го чувам Rolling Eyes
Оффф, скицо Laughing Разбира се, че не за диафрагма! Глобулите са хапчета, които се разтварят във вагината и съдържат вещества, уморяващи сперматозоидите, най-общо казано hahaha

# 59
  • Мнения: 8 999
Абсолютно да не се тълкува като подигравка към авторката или проблема.. просто сметнах, че този виц е подходящ за тази тема.. да се посмеем, без да засягаме никого... Grinning


Млади влюбени се запътили към Вегас, за да сключат брак. По пътя девойката притеснено казала, че трябва да направи ужасно признание. До този момент тя отказвала всякаква интимност, просто защото била доста плоска в гърдите. Така че ако той решал да се откаже от брака, тя ще го разбере. Младежът помислил малко и заявил, че все още държи да се ожени за нея, защото сексът не е най-важното нещо в съвместния живот.
След няколко минути той се обърнал с мрачно изражение и казал, че също трябва да си признае нещо - от кръста надолу бил като новородено. Ако тя искала да се откаже от сватбата, той щял да се примири. Девойката помислила малко и накрая заявила, че тя също вярвала, че в съпружеския живот имало много по-важни неща от секса.
И двамата били много доволни, че се държали честно и почтенно един към друг. Пристигнали във Вегас и бързо подписали. Дошла първата брачна нощ, девойката се съблякла и се оказало, че е плоска като дъска. Дошъл ред на мъжа. Той свалил дрехите си, момичето свело внимателно поглед надолу по голото му тяло и се свлякло в несвяст на пода.
След като се свестила, мъжът я попитал:
- Нали те предупредих, защо припадна?
- Ти ми каза, че от кръста надолу си като бебе - отвърнала девойката.
- Да, три килограма и четиридесет и пет сантиметра - потвърдил младежът.



Благодаря! Нужно е от време на време да се разведрява обстановката. На моя позната й се случило подобно нещо, но тя, като видяла за какво иде реч ЦИТАТ "Нахлузих си гащичките и избягах!". Моят случай не е толкова плашещ - все пак до момента с презерватива не бях усетила да е нещо извънредно - едричък е, да, но пък извън нормите...

# 60
  • Мнения: 4 754
Хъ, благодаря. Станах тука за резил Embarassed И такова чудо ли измислихаСега вече като разбрах да се изкажа, че идеята да си разтваряш нещо вътре никак не ми допада Crossing Arms
" Globul " случайно да не са спонсор на спрягания продукт Laughing

# 61
  • Мнения: 8 999
И изобщо ... няма ли противозачатъчни за мъже?

# 62
  • София
  • Мнения: 18 679
- едричък е, да, но пък извън нормите...
Ож, спри, жено, ще ме умориш Joy Joy Joy Все едно коментираш последните мерки на сина си, изнесени пред вратата на яслата Joy

# 63
  • Мнения: 463
Дай Боже всеки му.Не ги слушай, ако се хвалиш сявно има защо.

# 64
Та, хващаме ние двамата с четири ръце проклетия кондом, разтягаме максимално и ...

Аз пък само с две ръце слагам 16" автомобилна гума на джантата.  Simple Smile

А по темата: НевЕрвам какооо !!!

# 65
  • Мнения: X

И изобщо ... няма ли противозачатъчни за мъже?


Хайде пак да се изкажа. Касиди да не си помисли, че само тя е палавницата във форума Laughing
Преди време имах гадже, което пиеше някакви хапчета, които му правеха мат`ряла негоден за оплождане.Но какви бяха- незнам.Ама той не беше нашенец -тъй, че незнам дали таквоз чудо има в БГ. Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 2 179
За пръв път чувам, че секса без презерватив, бил "кърска" работа. То пък с презерватив е цвете за мирисане, егати и усещането с тази гадна гума. Ама ти много си го улеснила твоя мъж- та спирала, та противозачатъчни, сега и презервативи...А за каненето да си сложиш спирала- мене лично толкова ме боля, като ми я сложиха, вдигнах температура, въобще ужасно се чувствах, а после дотолкова я забравих, че когато трябваше да я махам, спомена за болката от слагането, ме връхлетя и аз дадох на заден. После се оказа, че съм я преносила и тя тръгнала сама да излиза...абе въобще гаден ужас. Сега пак ми предстои слагане на спирала и аз пак съм в дилема  newsm78. А относно презервативи- опитвали сме, имаме същия проблем, но не страдаме излишно. Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 3 500
Купете си Life Styles и внимавайте, че май ги слагате на обратно Laughing
И на мен това ми дойде първо наум. Sunglasses Няма размери презервативи, а все пак ако не му става не е задължително да му е голям.Може просто да му е твърде дебел /и къс например/.Така че не бързайте със завистта. Laughing
Надявам се авторката да не се обиди - шегувам се! Wink
А твоя мъж не е ли ползвал презервативи преди да се ожени за теб? Лоша работа! newsm78

# 68
  • Мнения: 3 500
Току виж скоро излязла тема "Колко е голяма "гордостта" на мъжете ви" Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 46 572
... Добре, ама гадното приспособление стигна малко след средата /тук мъъъъничко преувеличавам/ и като пуснахме разтегленото пръстенче, то така се впи в интимността на благоверния ми, че го прещъпна на две ...

За да стане това, трябва да е недостатъчно твърд, сигурна ли си, че не го слагате прекалено рано  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 2 179
Позволявам си да отговоря преди авторката на темата, защото съм запозната с казуса. Embarassed Проблема не в това,че е мек, а в това, че е дебел и презервативитв му са тесни. Той влиза донякъде, но го прищипва и естествено нищо не става.

# 71
  • София
  • Мнения: 18 679

За да стане това, трябва да е недостатъчно твърд, сигурна ли си, че не го слагате прекалено рано  newsm78
Ами Никол, те хората като се пънкат по 5 минути с тая гума, как няма да му поомекне на човека Embarassed

# 72
  • Мнения: 46 572
Позволявам си да отговоря преди авторката на темата, защото съм запозната с казуса. Embarassed Проблема не в това,че е мек, а в това, че е дебел и презервативитв му са тесни. Той влиза донякъде, но го прищипва и естествено нищо не става.

Сложи презерватив и на най-дебелия вибратор и ще видиш, че няма до го прищипе  Laughing

Обяснението на belinda е по-логично ...

# 73
  • Мнения: 3 268

И изобщо ... няма ли противозачатъчни за мъже?


Хайде пак да се изкажа. Касиди да не си помисли, че само тя е палавницата във форума Laughing
Преди време имах гадже, което пиеше някакви хапчета, които му правеха мат`ряла негоден за оплождане.Но какви бяха- незнам.Ама той не беше нашенец -тъй, че незнам дали таквоз чудо има в БГ. Rolling Eyes
Българският мъж такова хапче няма да вземе за нищо на света.Ако не вярвате,може да пуснем анкета в Татковци.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 352
Позволявам си да отговоря преди авторката на темата, защото съм запозната с казуса. Embarassed Проблема не в това,че е мек, а в това, че е дебел и презервативитв му са тесни. Той влиза донякъде, но го прищипва и естествено нищо не става.
Абсолютно подкрепям тази теза. Имала съм гадже с подобен "проблем". Презерватива е тесен за размера на мъжеството.
Представи си да си сложиш тесен пръстен на пръста...

# 75
  • София
  • Мнения: 2 179
Да, ама вибратора е мъртва материя. Сравнението е много неуместно.

# 76
  • Мнения: 7 723
....
Българският мъж такова хапче няма да вземе за нищо на света.Ако не вярвате,може да пуснем анкета в Татковци.

 Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 46 572
Да, ама вибратора е мъртва материя. Сравнението е много неуместно.



Не е задължително да е вибратор, с всяко твърдо нещо става Peace

# 78
  • Мнения: 3 268
Изобщо от тази тема бая други теми могат да се родят
1.Бихте ли взели хапче против плодовитост? /Татковци/
2.Колко е голям пенисът на полувинките ви? /Дом и семейство/
3.Коя марка презервативи са най-сигурни според вас? /Дом и семейство/
4.Отразява ли се избора на предпазни средства върху качеството на сексуалния ви живот?/Дом и семейство/
За сегат толкова. Flutter

# 79
  • Мнения: 1 152
мдааа, хвалиш се ти, разбрахме те... Grinning Grinning
  Laughing

Стига сте се подигравали на жената.  :
не се подиграваме, благородно завиждаме! Дай, Боже, всекиму да е малък презерватива Joy Joy
Не мерси. От къде такава мания по  големия член?! Блях!

# 80
  • София
  • Мнения: 2 179
Очевидно не си виждала подобен случай и просто не можеш да си го представиш.

# 81

Очевидно някои хора е време да сменят дилърите.... Чак пък Life Styles да са малки, аре нема нужда.

Пък и обяснението за проблемите малко накуцват. Стигали до средата и повече не можели. Да, бе, добре. Все пак "инструментът" общо взето е цилиндър, като главата е най-широката му част. Да бяхте написали поне, че му стяга в основата, а не че не може да превали средата.

За експеримента, можете да опитате да си нахлузите един на ръката. Гаранция, че ще успеете и тя със сигурност няма да посинее от неоросяване.

P.S. С нетърпение чакам противозачатъчни за мъже, но засега единственото май е васектомията (или вазектомия се пише?).

# 82
  • София
  • Мнения: 2 179
Ясно...ти си от тези със средностатистическите размери  Rolling Eyes Виждала съм и такива, верно на тях им стават всякакви презервативи..

# 83
  • Мнения: 46 572
Очевидно не си виждала подобен случай и просто не можеш да си го представиш.

Очевидно знам как да се сравям с "проблемите" Grinning

# 84
  • Мнения: 1 209
vitalis, extra large - зелена опаковка

# 85
  • Мнения: 1 047
Темата стана забавна.
Как ще да няма размери при кондомите? Не при всички марки,ама при квалитетните има.
Не на всички пениси главата е най-голямата част от тях. Има доста различни форми както и размери.
Авторката да внимава,че интереса към мъжа й отбеляза небивал скок.
Със сигурност вече има доброволки да помогнат при поставянето.
И аз ви съветвам да изпробвате от различните марки големите номера,пък ако не става,пръскайте навън! Не е гот,ама пак е решение,макар и временно.

Относно хапчето като превенция при мъжа и аз бих употребил.

# 86
  • Мнения: 7 474

Авторката да внимава,че интереса към мъжа й отбеляза небивал скок.
Със сигурност вече има доброволки да помогнат при поставянето.


Има , ама такива дет не знаят какво е с голям  Mr. Green Mr. Green Тия дет знаят, не рипат  Mr. Green Mr. Green

# 87
  • Мнения: 7 723

Авторката да внимава,че интереса към мъжа й отбеляза небивал скок.
Със сигурност вече има доброволки да помогнат при поставянето.


Има , ама такива дет не знаят какво е с голям  Mr. Green Mr. Green Тия дет знаят, не рипат  Mr. Green Mr. Green

 newsm65 newsm65

# 88
  • Мнения: 5 315
Познат проблем  Flutter. Препоръчвам Life Styles  и Durex elite (на кутийката има диаметър  Laughing).
Бяхме взели веднъж незнайни, с черешки на опаковката. Е, имаха размер на напръстник  Mr. Green.

# 89
  • Мнения: 3 674
Такааа. Бях със спирала, след като родих децата минах на хапчета. Сега спрях хапчетата и докато се наканя пак да си сложа спирала сме принудени с мъжа ми да използваме презервативи. За пръв път ни е, и О, УЖАС -  презервативът не му става! Кажете, момичета, имат ли пустите презервативи номерация? Дюрекс беше, проклетия! Не ще и не ще - запъна се и не може да се сложи. Четири пробвахме, ама нъц! Не става! От тия пущини няма ли по-големички, или пък сме попаднали на китайски? Пратих мъжа си на разузнаване в близката аптека, но бабката-аптекарка не даде полезна информация. Хайде, вие сте на ход - спасявайте ми брака /многодетна майка не ми се става!/
Извиниме ...но се разсмях... но не е от  слу4кта от на4ина по който си я описала  Mr. Green
 Joy Joy Незнам.... newsm78 не съм 4увала  да има презерватив с размери Joy  Не сме ползвали никога презервативи....а за китайците ...недей така да си мисли6.. Mr. Green .ни6то 4е са ниси4ки и малки  Flutter не се знае атрибутите им колко са големи Thinking

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 04:47 от roza66

# 90
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
 newsm65 Майко мила как ме разсмя - оправи ми тъпото настроение , за което ти благодаря!!!  Joy  Joy Извинявай - знам 4е на чужд гръб и сто тояги са малко!!! Не съм чувала да има размери - вземи най-хубавите , но кои са - не знам  Embarassed
 

# 91
  • София
  • Мнения: 1 223
Обичам да ми почва весело деня  Hug

Към авторката - сигурна ли си, че слагате презерватива правилно? Какво е това разтягане и разпъване с 4ръце  Shocked Ако предварително разгъвате презерватива, трудно ще го сложите дори и на химикалка - нещото с което е намазан отвътре го слепва  и шансът да се пъхне нещо вътре е нищожен... Изрових някакъв линк с инструкции,
http://www.feelconfident.co.uk/condoms/how_to_put_on_a_condom.htm
ако искате пробвайте първо на банани/краставици или каквото там имате под ръка, щото не ми се мисли мъж ти как се чувства при всички тия еквилибристики   bouquet

# 92
  • Мнения: 1 047
Обичам да ми почва весело деня..........
.....ако искате пробвайте първо на банани/краставици или каквото там имате под ръка........
А аз обичам моя и да завършва весело,защото всичко е добре,когато завършва добре.

Там е проблема,че нито бабаните,нито краставиците стават за проба. Трябват тикви. От онези продълговатите. bowuu

# 93
  • Мнения: 7 723
...Там е проблема,че нито бабаните,нито краставиците стават за проба. Трябват тикви. От онези продълговатите. bowuu

 bowuu А- хъм, от ТЕЗИ , нали?   Thinking Mr. Green

# 94
  • Мнения: 4 754
Семенникът на тази тиква цигулка ме втрещи
Баси напречния разрез Shocked

# 95
  • Мнения: 1 047
Именно Миленка.  bouquet Учудващо добре се разбираме с теб. Peace
Аз имам една такава у дома. При нужда мога да помогна. Hug

# 96
  • Мнения: 8 999
Аз може и да съм ви разсмяла, но вие направо ме .... ох, дъх не мога да си поема! Благодаря ви, момичета. Може и да сме прецакали секса, но поне се посмяхме от сърце. Сега по темата: и е дълъг /достатъчно/, и е дебел /пак достатъчно/, и е твърд /предостатъчно/, и опит имам с презервативите /мъжът ми не ме взе девствена, ама дори хич!/, а като казвам китайски боклук имам предвид, не че е направен за китайци, а че е просто някое менте и като такова, естествено, че не върши работа. И колкото и да е твърд, това все пак е човешки орган - има и кожа, и вени, нормално е да се прещъпне - не е гол кокал, нали? Ще пробваме някои от изброените тук, дано да се получи - ще докладвам веднага! А на производителите на Дюрекс ще изпратя една снимка, а може и да ги осъдя за нанесени емоционални щети.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 97
  • Мнения: 7 723
Семенникът на тази тиква цигулка ме втрещи
Баси напречния разрез Shocked

Съдейки по проблемите на авторката, и напречният разрез на семенника на мъжа й ще трябва да е с такива размери  ooooh!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 352
 Joy Тази тема ме разби просто. Така не се бях смяла отдавна.  Joy
 baibibi съчуствам ти, но не мога да ти помогна.   bouquet

# 99
  • Мнения: 7 723
...
 baibibi съчуствам ти, но не мога да ти помогна.   bouquet

Щом й съчувстваш- това е добре,
защото повечето й завиждаме  Whistling

# 100
  • Мнения: 3 500
...
 baibibi съчуствам ти, но не мога да ти помогна.   bouquet

Щом й съчувстваш- това е добре,
защото повечето й завиждаме  Whistling
rotfImao rotfImao

# 101
  • Мнения: 8 769
защото повечето й завиждаме  Whistling
Пу да не съм в туй число! Joy Joy Joy

# 102
  • Мнения: 7 474
защото повечето й завиждаме  Whistling
Пу да не съм в туй число! Joy Joy Joy

И аз, и аз  Whistling Whistling

# 103
  • Мнения: 4 754
Пу,пу,пу и аз Mr. Green

# 104
  • Мнения: 7 723
 
 ooooh! Прави сте- ССФ не завижда за такива дреболии bowuu
На ССФ тиквата е най- голяма  Mr. Green

# 105
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Авторката да внимава,че интереса към мъжа й отбеляза небивал скок.
Със сигурност вече има доброволки да помогнат при поставянето.
Има, ама такива дет не знаят какво е с голям  Mr. Green Mr. Green Тия дет знаят, не рипат  Mr. Green Mr. Green
tongue Mr. Green   friendship  Peace

По темата - Lifestyles Ultra Thin, това е единственото, което донякъде ни понася и на двамата, по принцип не ползваме, но за момента се налага Confused.
Durex-а и те имат уж такива, ама нищо общо с действителността - нито са толкова тънки, за размери да не говорим, а и на вкус са си чист латекс, няма отмиване това Sick, как пък за толкова години не измислиха нещо...
Защо пък са и по-скъпи от Lifestyles-а, грам идея не ми идва...

# 106
  • Мнения: 2 716
 smile3521 Лошо!
А когато успеете най-сетне да го мушнете в презерватива, той (презерватива) го сгъва на 2  ooooh!
Пробвайте без да подсушавате презерватива преди употреба. СЪщо така без да го миете, забърсвате или почиствате.
Или се пазете. Той не си ли го усеща???

# 107
baibibi, снимай това чудо в изправено състояние до нещо с определен размер за да придобия реална представа и ми го прати на лични, после ако сме съизмерими ще ти пратя и аз снимка на личното ми "нещо" с "облекло". Три дена за това мисля. Grinning

# 108
  • Мнения: 7 723
Atlantis , не само ти, всички за това чудо мислиме  Laughing Laughing Laughing

# 109
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ееееееее аз не мисля защото съм в пости smile3532

# 110
  • Мнения: 1 817
Ама вие сериозно ли?
Презервативите се разтягат...

И аз това се чудя  newsm78


Ние сме на "Sportex", ако ги опъна и двулитрова бутилка от бира ще влезе, простете за нагледното описание, но се съмнявам, че мъжете ви могат да се мерят с бирата  Laughing

newsm10
Ако и те не стават, си търсете ХХL!

# 111
  • Мнения: 3 500
Atlantis ти да не си есхибиционист /така ли се казваше  Embarassed/, та искаш да ти го гледа момичето?! newsm78

# 112
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Моля, дайте съвет какво да правя. Мъжът ми каза, че даже не можел да си помисли за секс. Все е изморен - вече 6 месеца.


Ами то май остава да започнеш да взимаш хапчета  newsm78 щом не става с различните марки кон-доми  newsm78

# 113
  • Мнения: 809
Дюрекс, определено са малки. Пробвахме веднъж и повче - цъ. Naughty

# 114
  • Мнения: 4 754
 Мацки моля ви, сложете си по една спирала да са ви мирни главите Laughing

# 115
  • Видин
  • Мнения: 961
...Там е проблема,че нито бабаните,нито краставиците стават за проба. Трябват тикви. От онези продълговатите. bowuu

 bowuu А- хъм, от ТЕЗИ , нали?   Thinking Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 116
  • Мнения: 217
Абе като прочетох "сексуален проблем" реших, че е нещо наистина сериозно, много заблуждаващо звучи... Не мисля, че това е сексуален проблем  newsm78 Ама наистина е забавно  Laughing Той човекът бая кръв впряга, за да е хем дълъг, хем дебел, хем "предостатъчно" твърд. И като сте решили да опитвате, пробвайте и SPORTEX ORGASM, има 2 презерватива вътре, с разширение са, за да не му "стискат" на члено, сигурна съм, че ще ги сложите  Sunglasses

# 117
  • Мнения: 742
боже, след третата страница и аз вече съм със сексуален проблем  Laughing

# 118
  • Мнения: 2 386
Ох,посмях с малко .... Joy Joy

Сериозно- същата работа сме. Наистина има презервативи,които не стават.И,да,имат размери, но само по-качествените марки.А това с разтягането......е тъпо.Я някоя сто-килограмова мадама да се вмъкне в блузка S размер (па макар и с еластан), и тогава пак ще си говорим... Joy Joy

Да,може и да влезе накак си, ами после?...
Същата работа е и тук.


А това,че стига само до някъде е нормално. Все пак кондомът се разтяга,за да компенсира в ширина и съответно става по-къс. Peace (хайде сега да прескочим подмятанията за формата)

Към авторката на темата имам един съвет- научи мъжа си да задържа,че много си го разглезила  Laughing

# 119
  • Мнения: 3 388
Препоръчвам марката Control!  Peace

# 120
  • Мнения: 1 212
пу-пу,дай да го видиме тоя питон  Hug


  Peace
ХА ХА ХА  Joy hahaha Joy

# 121
  • Мнения: 17 546
Момичета, срам не срам, ще признавам, да ми е чиста съвестта! Аз дето ама хич не вярвах, че не стават на мъжете ви презервативите  Embarassed ... Днес като си пазарувахме в един голям столичен маркет и съм с мъж ми, минавайки покрай стилажите със спорната стока си взимам една кутийка презервативи от някакви там, каквито избрах и какво чуват шашардисаните ми уши!!! Shocked мъж ми ми казва: Ама тия да не са като последните дето беше взела, щото ме стягат и миналия път се беше скъсал! Посипвам си главата с пепел за всички съмнения дето съм имала  Embarassed За мен нашия размер си ми беше тамън и не съм го смятала до сега за нещо извънредно, ама... човек се учи докато е жив!

# 122
  • Мнения: 17 546
Препоръчвам марката Control!  Peace
Като гледам не ти е свършил работа!  Joy шегувкам се!

# 123
  • Мнения: 505
Доколкото си спомням навремето Life Styles ни вършеха добра работа  Peace

# 124
  • София
  • Мнения: 1 654
Продават противозачатъчни стикери, на разните диафрагми и мазила не се доверявай.

# 125
  • Мнения: 212
Ужас!!! Срам ме е да го кажа, но ще си призная - на мен до сега всички презервативи са ми ставали. Явно ми е много малък.  Срам, срам  Embarassed Cry Тази тема ме депресира...

# 126
  • Мнения: 8 999
Я, да взема да ви успокоя. ДА ЖИВЕЕ ПАЛОМИТА! Не знам на какво се дължи - дали наистина са по-големи, или просто са по-еластични, но след няколкоседмично тестване /почти се бях отчаяла и аха, да посегна пак към противозачатъчните/ стигнахме до този вариант и сме доволни. Благодаря на всички, които се отнесоха към проблема ми сериозно и ми дадоха съвети, благодаря и на всички, които ме разсмяха. Да сте живи и здрави, момичета /и момчета/!

# 127
  • София
  • Мнения: 1 951
Я, да взема да ви успокоя. ДА ЖИВЕЕ ПАЛОМИТА! Не знам на какво се дължи - дали наистина са по-големи, или просто са по-еластични, но след няколкоседмично тестване /почти се бях отчаяла и аха, да посегна пак към противозачатъчните/ стигнахме до този вариант и сме доволни. Благодаря на всички, които се отнесоха към проблема ми сериозно и ми дадоха съвети, благодаря и на всички, които ме разсмяха. Да сте живи и здрави, момичета /и момчета/!
Видя,ли ,че бях права,като ти казах затях.радвам  се,че всичко е наред при Вас!

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 13:23 от Доня Туфиня

# 128
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Я, да взема да ви успокоя. ДА ЖИВЕЕ ПАЛОМИТА! Не знам на какво се дължи - дали наистина са по-големи, или просто са по-еластични, но след няколкоседмично тестване /почти се бях отчаяла и аха, да посегна пак към противозачатъчните/ стигнахме до този вариант и сме доволни. Благодаря на всички, които се отнесоха към проблема ми сериозно и ми дадоха съвети, благодаря и на всички, които ме разсмяха. Да сте живи и здрави, момичета /и момчета/!


Бивш търговски директор съм на ПАЛОМИТА и още днес ще съобщя на собственика за добрата новина Ще остане много доволен  smile3508 Радвам се че разреши проблема си  newsm53

# 129
  • Мнения: 636
Ужас!!! Срам ме е да го кажа, но ще си призная - на мен до сега всички презервативи са ми ставали. Явно ми е много малък.  Срам, срам  Embarassed Cry Тази тема ме депресира...
Ти пак като не ти е падал (презерватива де)  се радвай. Щото и такива случаи сигурно има Laughing

# 130
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ужас!!! Срам ме е да го кажа, но ще си призная - на мен до сега всички презервативи са ми ставали. Явно ми е много малък.  Срам, срам  Embarassed Cry Тази тема ме депресира...
Ти пак като не ти е падал (презерватива де)  се радвай. Щото и такива случаи сигурно има Laughing


Голямо успокоение  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт