МНОГОДЕТНИ МАМИ 13

  • 14 423
  • 343
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 710
Момичета,днес направих удостоверение за семейно намаление по БДЖ и ще дойда на празника с всичките си мъже и много се радвам.  CrazyКъде трябваше да се запиша   Embarassed и как да стигна до мястото от ж.п гара? newsm78
ако може да се изтрие постинга преди мен,аз съм го писала,но излязох с друго име newsm62

# 16
  • Мнения: 3 740
Станчо, тук е мястото да дадеш рождените дни на цялото фамилиЕ, за да бъдете гравирани на Стената на гордостта. (Браво, Пролетна фейо!) И не се помайвай, че само до утре в 15 ч. има възможност за добавки и корекции, после мандалото хлопва и чакате новата тема. Не че напоследък много дълго чакаме. Simple Smile

наталия и галка, вие две ли сте или две в едно?
От Централна жп гара до Парк-хотел "Москва" се стига с автобус 413. За всеки случай пак попитайте шофьора, когато се качвате. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 710
Цитат
наталия и галка, вие две ли сте или две в едно?
От Централна жп гара до Парк-хотел "Москва" се стига с автобус 413. За всеки случай пак попитайте шофьора, когато се качвате. Rolling Eyes
ние сме две различни личности,но Галка днес беше на този компютер.

# 18
  • Мнения: 11 607
Къде трябваше да се запиша   Embarassed и как да стигна до мястото от ж.п гара? newsm78

При мен, на ЛС можеш да партиш имената ви и възрастта на децата...

Станчо, тук е мястото да дадеш рождените дни на цялото фамилиЕ, за да бъдете гравирани на Стената на гордостта. (Браво, Пролетна фейо!) И не се помайвай, че само до утре в 15 ч. има възможност за добавки и корекции, после мандалото хлопва и чакате новата тема. Не че напоследък много дълго чакаме. Simple Smile

Госпожо-другарко Секстетно Цвете, Вие явно от много делови срещи и писане на постинги и в по-късни часове от този, не забелязвате,че сбанджо е вече при нас. Човека много чинно си прати при мен данните на ЛС - дори 2 пъти - за по-сигурно! Хайде простено ви е, пък друг път - ще Ви дам моите очила за да видите по-добре... А има и нещо друго - ако евентуално изнамерите и други важни Закони и пр. ,които ни касаят - дайте ги насам за да бъдат включени и те в Полезни връзки! Благодаря за вниманието Ви!

утре ще нищим греховете на сватята

Утре ще искаш и кафе със Сватята да пиеш, ама нъцки... с тез изказвания по мой адрес за грехове....

# 19
  • Мнения: 3 740
Госпожо-другарко Секстетно Цвете, Вие явно от много делови срещи и писане на постинги и в по-късни часове от този, не забелязвате,че сбанджо е вече при нас. Човека много чинно си прати при мен данните на ЛС - дори 2 пъти - за по-сигурно! Хайде простено ви е, пък друг път - ще Ви дам моите очила за да видите по-добре... А има и нещо друго - ако евентуално изнамерите и други важни Закони и пр. ,които ни касаят - дайте ги насам за да бъдат включени и те в Полезни връзки! Благодаря за вниманието Ви!

Къде е емотиконът за посипване на главата с пепел?

# 20
  • София
  • Мнения: 1 677
Записвам се!

Днес ме пуснаха на срещата без деца,но когато се върнах  ooooh! посъжалих,че съм отсъствала цели 3 часа.Мъжете ми бяха поизнервени,а Мони чакаше в двора на училището някой да я прибере от танци.Ех,как ние мамите се справяме с няколко неща наведнъж!? В интерес на истината тати беше сготвил  Heart Eyes Как да не го обичаш!?

# 21
  • Мнения: 133
Пу! Заплювам си темичката и аз.
Тедивас, ей това е - едно нещо ще свършат и им се радваме. Тези мъже дали разбират всъщност какво ни струва ... Пък да не говорим, че дори и нищо да не свършат пак ще си ги обичаме! Е, може малко да се поразвихрим, но след бурята винаги идва слънце.
Ох, още имам страшна дилема дали да идваме на празника. То желание - бол, ама другото освен желанието нещо понакуцва. До 2 дена трябва да решим!

# 22
  • Мнения: 3 740
Цоцоланке,
http://sofiacouncil.bg/index.php?page=ordinance&id=75 - НАРЕДБА за определяне и администриране на местни такси и цени на услуги, предоставяни от Столична община - за таксите в ДГ.

http://www.ncedi.government.bg/national%20strategy_final.htm - НАЦИОНАЛНА СТРАТЕГИЯ
ЗА ДЕМОГРАФСКО РАЗВИТИЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ (2006г.-2020г.)

хела, решавайте в наша полза!

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 23:56 от секстет

# 23
  • Мнения: 3 479
хелла, идвайте. Тъкмо днес се замислих, че мамите от провинцията нещо отстъпиха от идеята.  Cry

тедивас, браво на мъжа ти. Ей, заслужи си червената точка. Може да е веднъж в годината, ама ей на всички научихме и го похвалихме. А пък ако ги оставяш по честичко, ще придобият тренинг и няма да се нервят като те няма за малко Laughing

# 24
  • Мнения: 11 607
 hella  чакам да се запозная с теб на живо на Празника! Така че усещаш какъв е моя отговор за това дали идвате, или да.....

Теди, Снахичката много ли чака???? С повече подобни срещи - и мъжете ти ще се научат да правят няколко неща наведнъж! Вкусно ли бе?

# 25
  • Мнения: 487
Да се запиша и аз! PeaceИмахме гости до сега и едва гледам.Лек ден на всички и лека вечер на такива като мен,които сега ще си лягат!  bouquetИмам питане,ама утре,че ми се спи много.  bouquet

# 26
  • Мнения: 133
Добро утро!
Да ви кажа, моята първокласничка вече храни семейство. Всеки ден се връща с 2 сандвича или закуски, каквото им дават в училище. Били за мама и тати. От глад няма да умрем! Аз й казах да не взима от тези закуски, не е хубаво, те са за тях ( децата), като огладнеят да си хапнат и разни такива. А тя ми каза, че те оставали много и госпожата им казвала, който иска да си взема, защото останалите се хвърлят. А тя е толкова щастлива като ни ги дава и горда от себе си. И всеки път казва колко вкусни били.  Не знам да я оставя ли така или? А вчера се смяхме с мъжа ми, защото му казах че ги чакахме само да се приберат, за да видим със Сашко какви закуски ни е донесла Бояна и до похапнем. Та така де - сега и ние ще спедтяваме от закуски, няма само депутати разни. Mr. Green

А бебо преди седмица стана вече не 6 месеца - половин година как отмина... неусетно.
Спорен ден на всички!  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте, момичета!

Честит Рожден Ден и Честит Имен Ден на всички ,които съм пропуснала.Бъдете живи и здрави!
Честито коли на Лилибон и Габи!Да си ги карате безаварийно, и само хубави спомени и приятни пътешествия с тях!


Толкова много сте писали,че не мога да ви изчета,даже вече и нова темичка си имаме!Браво на Цоцоланчето!

Ние се върнахме в неделя от Ст.Загора.Изкарахме си страхотно.Децата се представиха блестящо на фестивала и нашият оркестър взе първа награда.Публиката беше на крака и беше невероятно,напълниха ми душата.Миша си изсвири много добре нещата.Това беше първото й участие на сцена сама.Съученичката й взе втора награда при индивидуалните изпълнения на тамбура в малката възрастова група.Имаше и други награди по инструменти от класа.Сега в неделя имаме участие във Варна,дано се представят добре.
Четири дни от всякъде се чуваше народна музика,от стаите ,в коридора на хотела,във влака на отиване и връщане.Чакаха да наближи гара сваляха прозорците и надуваха гайдите.Токова бяха ентусиазирани и щастливи,подкрепяни от цял отбор майки и пътници от перона.Хората се спираха да ги слушат с интерес.Всички бяхме доволни от постигнатото.Отидохме, победихме и се върнахме!Ходихме и до "Аязмото"да разходим децата.
Тати се беше справил много добре сам с малките.Готвил,разхождал,къпал и даже беше и изпрал.Имаше огромна купчина пране за нагъване+нашия багаж.Сега пак ме праща някъде да отида да си почина и аз се чудя на къде да запраша Grinning!

Започнах пролетното почистване от единия край,днес продължавам пак!
Пускам ви част от снимките от Ст.Загора, има още доста,но нещо сайта се скапва.Щом успея да кача всичка ,пускам ги веднага.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24970&AlbumId=89607

Лек и слънчев ден от мен!

# 28
  • Мнения: 11 607
Ден за хумор:

Жена към мъжа си:
- Тоя малкия на снимката виждаш ли го? Ей тука отзад вдясно? Да? Значи, довечера в шест отиваш да го прибереш от детската градина...

- Ама какво си направил! Това дете дето си го взел от детската градина не е нашето!
- Не се впрягай бе, жена! Нали утре и без това ще го връщаме.


Майката на Иванчо го изпраща на училище и му обещава:
- Ако се учиш добре, ще ти купим колело. А ако не учиш добре - ще ти купим цигулка...


Акция на родилния дом: Роди близнаци и третото - подарък!


Млад татко чака в коридора на родилното. От вътре излиза акушерка и носи три бебета.
Таткото се замисля и казва:
- Ами... ще взема това отляво.


Един отива на гости на приятел, с когото не са се виждали от много години. Влиза в къщата и оня го посреща заедно с 12 деца, всичките негови.
- Голямо семейство имаш! Сигурно много се обичате?
- Ами... не мога да я гледам жена ми, изобщо не се понасяме.
- Тогава защо имате толкова деца?
- Нарочно, да мога да се скрия в тълпата.


Мъж се обажда на детски лекар:
- Докторе, жена ми замина в командировка и аз трябваше да гледам малкия! Тя ми заръча някои неща и аз ги правя: водя малкия на плуване, на спортни танци, на лека атлетика, на водно плуване, а той все слабее и линее! Какво да правя?
- А с какво го храните?
- Знаех си, че съм забравил нещо!


Двама бащи на връщане от родителска среща:
- Да... И в нашият клас имаше хубави майки.



Две деца питат майка си:
- Мамо,какво искаш за 8-ми март?
- Нищо,само две добри деца.
- Ура,ще си имаме братя и сестри!


Оказва се, че скоростта на звука всъщност не е константа - понякога звукът се разпространява значително по-бавно.
Например, това което говорите сега на децата си, ще стигне до тях чак след 40 години.


Срещат се двама на улицата.
Първият:
- Ти що си толкова тъжен, бе?
- Ами син ми се роди!
- Ами радвай се, бе! Как го кръстихте?
- Людвиг.
- Е що пък Людвиг?
- Ами защото е четиринайсти!

Агитационен плакат:
"Скъпи родители! Помнете, че малките деца, оставени без надзор, скоро се превръщат в малки родители!"



Съпругът помага при раждането и държи лампата, за да свети на лекаря. Когато лекарят поема в ръце второто близначе, съпругът изчезва заедно с лампата.
- Приятелю! - провиква се лекарят. - Ела и донеси лампата. Струва ми се, че ще дойде още едно бебе...
- Не, няма да дойда! - отговаря отчаян съпругът. - Изглежда, че тая проклета светлина ги привлича...


- Тате, спиш ли?
- Не.
- Дай 10 лева?
- Хърр...



Хубав ден, мами!!!!

Хелла, страхотна комбинация е тази.... Първокласник с бебе, особено с бебе родено около 15.09.... А детето спестява от закуски за да можете да дойдете в София на Празника.....

Илиева, поздравления и все в този дух..... Вие ще идвате ли в София.....

# 29
  • Мнения: 47
Момичета, благодаря   за поздравленията   bouquetСпециално  Hug на Цоцоланка Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт