МНОГОДЕТНИ МАМИ 13

  • 14 446
  • 343
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 392
Момичета, притесних се...
Изпратих заявка за празника, но не съм получавала потвърждение..., трябваше ли?
Сега какво - да не идваме ли утре? Пък и събирането днес - къде е наистина, че картата и на мен не ми излиза?

# 301
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Идвате разбира се  Hug изобщо няма място за съмнение Flutter

# 302
  • Мнения: 3 323
Наслуки и Каишка, в 17 часа вече никой от нас не си е бил в къщи....за да ви отговори....Що не се сетихте един телефон да вземете да ви кажем къде сме! Прекарахме много хубаво, собственика се изприщи от нас, но нищо - нека му е за урок! Големия му двор, изведнъж се напълни с деца и родители....Не успяме много да си поговорим, но май винаги покрай нас е така...

# 303
  • София
  • Мнения: 1 677
Каишка,за срещата утре ли питаш?Ще се проведе в парк-хотел Москва,зала Москва от 10.30ч.
Намира се срещу Руското посолство.
Можеш да видиш тук
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=86a0fc3e216a8e72089d7c1e2ca6d6 … ame=&oType=57

# 304
  • Мнения: 3 479
мами от Сафия, ориентирайте ни каде приблизително се намира мястото на срещата- нещо по-голямо в близост?  newsm78 ще идваме с коли такаче дайте моля един ориентир и дали има наблизо място за паркиране.   newsm03

Парк-хотел Москва се намира в кв. Изток, в частта нагоре от кино Изток. Големи ориентири са Интерпред, кортовете на Академик в Борисовата градина.
http://www.parkhotelmoskva.net/?&show=item&usbid=14754#stayhere
Виж този линк дали ти върши работа.

Теди ме е изпреварила, ама нищо пак го пускам.

# 305
  • Мнения: 3 740
ивата, тел. на хотела на НСА е 02/862 85 91. Мисля, че няма да имате проблем с резрвацията, дори и да дойдете направо. Стаите са по 15 лв. на легло.

# 306
  • Мнения: 393
Момичета,
Весело изкарване на сбирката  bouquet
Виртуално съм с вас

# 307
  • Мнения: 133
Eеееех, стърча си самичка тука. Всички са на празника. Или поне почти всички.
Най-благородно ви завиждам, че ще се видите. Пожелавам ви приятно изкарване, много смях и веселие, на организаторите - гладко протичане на срещата.
И разбора се, чакаме много, много снимков материал с разяснения "кой кой е и за какво се бори".

А пък ние ще се разходим по стария маршрут в морската градина, ще се видим с приятели, ще изпием по едно кафе... нормалните неща.

Приятни почивни дни на всички!  bouquet

# 308
  • Мнения: 487
Момичета,пиша само да Ви кажа,че се прибрахме благополучно в Русе!Много хубаво беше на празника и децата са супер доволни и щастливи! HugЧакам с нетърпение и следващата сбирка!Снимки ще кача после,че сега съм много уморена .Целувки на всички!  bouquet

# 309
  • Мнения: 3 479
Аз само да кажа, че съм писала подробно за празника в другата тема Simple Smile

# 310
  • Мнения: 11 607
ХАЙДЕ НА СНИмКИТЕ.......


ПрЕДИ ПрАЗНИКА

ПрАЗНИК

СлЕД ПрАЗНИКА



Мами, утре по това време мисля да правя новата тема..... Искам да помоля новите мами да си дадат ЧРД-то на семействата....Сега съм гроги, не ми се пише, децата са супер доволни, ние - възрастните - също! Празника бе страхотен! Радвам се,че нашето семейство бе част от този Празник! Благодаря на всички - най-вече на момичетата от София,които се грижат за нас, на Асоциация Родители и на спосорите!  smile3501 smile3501 smile3501

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 22:58 от Мама Цоцоланка

# 311
  • Мнения: 3 740
Браво, Цоцоланке, страхотен репортаж!
И светкавична реакция!   bouquet

Само Преди Празника не ми се отваря... newsm78

# 312
  • Мнения: 11 607
Само Преди Празника не ми се отваря... newsm78

Опитай отново..... Качвайте и вие мами-фотографки своите снимки.... И ми кажете когато го направите и къде сте го направили за да знам,че имам нещо наум.....

Лека нощ, тази вечер си лягам рано и утре ще спим до късно! Който е на работа като Лъчо - да му мисли......

# 313
  • София
  • Мнения: 1 677
Празника беше чудесен!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за всички организатори!

Много се радвам,че се запознах с толкова щастливи семейства.А тези,които само ни четат бързо да се записват и да се включват в подготовката на следващия празник  Wink

В темата на клуба Пепи е дал линк за галерия,която е направил за празника.Моля ви да качите някоя снимка там,за да са на едно място всички.Нашите са вече вътре.

Поздрави и благодарности на всички!  Hug Hug Hug

# 314
  • Мнения: 11 607
Дидушке, душицо скъпа, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива, обичана, влюбена, мечтите ти да се сбъднат, винаги усмихната, и ти благодаря за всичките весели мигове с теб и дечицата ти! Весел празник, Адашке!


 nbirthday nbirthday nbirthday  bigdance2  bigdance2  bigdance2 Tada Tada cheers cheers cheers newsm59 newsm59


искам да знам с коя мама от темата не успях да се запозная на празника и да ида да се срамувам в ъгъла... яд ме е,че има мами от темата, с които не се запознах на живо! Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт